Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Piszcie nicki największych stalkerów na forum

Polecane posty

Gość Sylwia s
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Wieczorna daj Sylwii spokój idjotko

Nie ma zadnej wieczornej skoncz siac fanaberie.IP tej osoby jest sprawdzane zresztą tych osob jest kolka ktore są w zmowie .Moge podac sporo nazwisk.Krag patologicznych stalkerow sie znacznie poserzył.Jeden zjep a pomaga mu cała rzesza rownie toksycznych i niezrownoważonych elementow.Najgorsze w tym wszystkim ze sporą część to kobiety.Pewne osoby po IP już są ustalone nie będę zdradzać szczegółów.Sprawa jest w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Rozsądny napisał:

Sylwia ty cały czas piszesz z Wieczorną. Czy warto? Może lepiej iść z tym jak ona ciebie nęka na policję po prostu? Ja rozumiem że gdy  człowiek nękany przez stalkera jest w emocjach to ciężko mu ochłonąć ale ja proszę ciebie,  spróbuj. Zadziałaj Sylwia i nie dawaj temu choremu babsku Wieczornej satysfakcji ze szkalowania ciebie i twojej rodziny. Już Nimfa założyła Wieczornej sprawę. Jak będzie was dwie to będzie łatwiej ją nawet usadzić bo wtedy nie skończy się tylko na grzywnie.

Rozsądny by czegoś takiego nie napisał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończ podniete kúrwo i ty też do budy won bo już nikogo nie interesują twoje grzebieniowe akrobacje mendo. 

Sylwusiu droga. Jesteś chora na schizofrenie i możesz już teraz z tym komentarzem w podkoskach wypiērdalac na policję. Może szybciej cie wladuja do psychiatryka. Czyli tam gdzie powinnaś zacząć się leczyć.

 

33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mhm. Porządna a ludzi po nazwisku szklaluje. Jak masz coś do kogoś to idź i w twarz to powiedz zamiast obsrywac za plecami jak swoją szwagierke. Można jej pokazać wszystko co tu wypisywalas. 

 

7 minut temu, Gość Gość napisał:

To jakiś chújowy prawnik bo od lat to samo pieprzysz a gòwno robisz. Świadków Jehowy chyba...

 

40 minut temu, Gość Gość napisał:

Jprdl co za zyeb. Szkoda mi twoich dzieci które trzymasz na smyczy i szpiegujesz. Toksyczna zaburzona matka to ewidentnie zryta psychika w przyszłości. Zrób coś ze sobą dla nich.

54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kondycje masz więc w podskokach powinnaś lecieć. Policja ma wyjēbane że kobietę realnie gnębi rodzina schizoli od lat a przejmie się stara schizofreniczka Sylwia i jej schizami. No na pewno. 

Sama Sylwia porównaj sobie te powyższe wypowiedzi z tymi które tutaj ktoś zebrał htt ps://f.kaf eteria.pl/tem at-76 05540-wieczorna-wziela-sobie-za-cel-nekanie-i-grozenie-sylwiinizej-dowodyjak-sylwi-sie-cos-stanie-to-przez-wieczorna/  

 Zauważ że nie tylko styl pisania ale i durne argumenty i chamskie teksty wobec twojej rodziny wyszły od tej samej osoby znanej tutaj jako Wieczorna, która nęka ludzi na forach ich lat. Zgadza się nie tylko styl ale taka sama argumentacja i nękanie. Ona działa zdobywając jak najwięcej informacji o danej osobie i o tobie już też dużo wie i ciebie obraża i oczernia. Warto iść na policję. Jakby co to usuń spacje w linku które musiałem dać bo inaczej się link nie wkleja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Rozsądny napisał:

 

 

 

Sama Sylwia porównaj sobie te powyższe wypowiedzi z tymi które tutaj ktoś zebrał htt ps://f.kaf eteria.pl/tem at-76 05540-wieczorna-wziela-sobie-za-cel-nekanie-i-grozenie-sylwiinizej-dowodyjak-sylwi-sie-cos-stanie-to-przez-wieczorna/  

 Zauważ że nie tylko styl pisania ale i durne argumenty i chamskie teksty wobec twojej rodziny wyszły od tej samej osoby znanej tutaj jako Wieczorna, która nęka ludzi na forach ich lat. Zgadza się nie tylko styl ale taka sama argumentacja i nękanie. Ona działa zdobywając jak najwięcej informacji o danej osobie i o tobie już też dużo wie i ciebie obraża i oczernia. Warto iść na policję. Jakby co to usuń spacje w linku które musiałem dać bo inaczej się link nie wkleja. 

Histeria w toku. 78 procent załadowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny
4 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Nie ma zadnej wieczornej skoncz siac fanaberie.IP tej osoby jest sprawdzane zresztą tych osob jest kolka ktore są w zmowie .Moge podac sporo nazwisk.Krag patologicznych stalkerow sie znacznie poserzył.Jeden zjep a pomaga mu cała rzesza rownie toksycznych i niezrownoważonych elementow.Najgorsze w tym wszystkim ze sporą część to kobiety.Pewne osoby po IP już są ustalone nie będę zdradzać szczegółów.Sprawa jest w toku.

Za większość tekstów odpowiada Wieczorna Sylwia. Trochę ją znam i widziałem co wyprawiała z Nimfą czy Broken. Wieczorna straszyła ciebie doniesieniem do dziekana ostatnio i to Wieczorna teraz straszy doniesieniem na ciebie szwagierce. Nie widzisz identycznegos tylu wypowiedzi? Łatwo to rozpoznać po stylu pisania i chorej chęci skrzywdzenia drugiej osoby która kieruje tą chorą jednostką Wiezorną. Chciałem tobie tylko pomóc Sylwia. Skorzystasz albo nie. Twój wybór. Ja zrobiłem co mogłem. Za ciebie zeznań nie złożę. Przykro mi że tak ciebie nęka ta kobieta. Jedyne co mogę poradzić to jak ochłoniesz po jej chamskich odzywkach to przeczytaj spokojnie to co napisałem. To wszystko co mogę dla ciebie zrobić bo reszta zależy od ciebie. Wieczorna ma raj w sytuacji gdy niestety dałaś sobie wmówić że to projekt czy kilka osób. Jej w to graj bo może bezkarnie straszyć ciebie i nękać oraz obrażać. Jeśli tak wolisz to ja nic nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozsądny by czegoś takiego nie napisał 🤣

Sprawa dawno jest zgłoszona zresztą tu chodzi o sprawy z realu i o poważne łamanie prawa oraz o Zniesławienie.Nie interesują mnie żadne wasze nimfy i żadne wieczorne.Wulgarne i patologiczne wpisy są systematycznie sprawdzane po adresie IP.Nazywanie kogoś od psychicznie chorych jest przestępstwem.Podawanie publicznie ze osobą zdrowa choruje rzekomo na shizofrenie również jest przestępstwem .To samo tyczy się falszywychninformacji na temat tego jaką jestem matką.Nikt normalny znający mnie realnie ,takich rzeczy nigdy by nie napisał.Moja prawnik będzie wnioskować o wysoką karę grzywny dla tej osoby.Tyle co mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Histeria w toku. 78 procent załadowane. 

Zabawna projekcja 👍😂 Histeryczka Wieczorna uaktywniona w pełni. Nasienie jakie zasiały Rubachy spod Bardachy szaleje na Kafe 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny
3 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

.Nie interesują mnie żadne wasze nimfy i żadne wieczorne.W

Mnie Sylwia nie musisz nic pisać o prawie. Takie podstawy to i ja znam i niejeden stalking tutaj widziałem. Dla mnie to nieporozumienie Sylwio że wolisz nie wierzyć w istnienie kogoś kto realnie ciebie szkaluje. Jeśli nie widzisz że te teksty pisze do ciebie jedna i ta sama osoba i nie chcesz przyjąć dobrej rady od życzliwej osoby to już twój problem. Ostatni raz ciebie bronię. Wolisz żeby psychiczna Wieczorna straszyła ciebie pójściem do dziekana czy szwagierki to twoja sprawa. Ona jak już się dossie do ofiary to nie puści więc przygotuj się na kolejne teksty o twoich dzieciach, podważanie twoich kompetencji macierzyńskich wyzywanie i straszenie donoszeniem na ciebie. Skoro tak łatwo jej przychodzi grozić takimi rzeczami to niewykluczone że to ona pisała tego maila do twojego syna. Ja tobie doradzam policję i otworzenie oczu. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Rozsądny napisał:

 

 

 

Sama Sylwia porównaj sobie te powyższe wypowiedzi z tymi które tutaj ktoś zebrał htt ps://f.kaf eteria.pl/tem at-76 05540-wieczorna-wziela-sobie-za-cel-nekanie-i-grozenie-sylwiinizej-dowodyjak-sylwi-sie-cos-stanie-to-przez-wieczorna/  

 Zauważ że nie tylko styl pisania ale i durne argumenty i chamskie teksty wobec twojej rodziny wyszły od tej samej osoby znanej tutaj jako Wieczorna, która nęka ludzi na forach ich lat. Zgadza się nie tylko styl ale taka sama argumentacja i nękanie. Ona działa zdobywając jak najwięcej informacji o danej osobie i o tobie już też dużo wie i ciebie obraża i oczernia. Warto iść na policję. Jakby co to usuń spacje w linku które musiałem dać bo inaczej się link nie wkleja. 

Powiedzcie mi, czy to co was dotyka trolle nie da się leczyć?

Zmiencie te swoje projekty, wymyślcie  coś w miarę interesującego, żeby dało się czytać. Na razie tylko jedno i to samo bez ustanku. Mózg wam używki przezarły, że nie stać was na coś lepszego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

To samo tyczy się falszywychninformacji na temat tego jaką jestem matką.Nikt normalny znający mnie realnie ,takich rzeczy nigdy by nie napisał

kurfa wieczorna do ciebie ciagle jedzie ze jestes psychiczna matka i krzywdzisz dzieci a jakos nie zna ciebie z realu wiec sory xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Powiedzcie mi, czy to co was dotyka trolle nie da się leczyć?

Zmiencie te swoje projekty, wymyślcie  coś w miarę interesującego, żeby dało się czytać. Na razie tylko jedno i to samo bez ustanku. Mózg wam używki przezarły, że nie stać was na coś lepszego? 

japa Wieczi xD a jak jesteś serio kimś innym to zapytaj Poetki, Leżaczka, Nimfy, Mary, NeverLucky czy ToBezZnaczenia o Wieczorną. Wszystko to poważne nicki które pamiętają ją jeszcze z Kowbojek gdzie zaczęła nękać cześć osób i psychol robi to dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Powiedzcie mi, czy to co was dotyka trolle nie da się leczyć?

Zmiencie te swoje projekty, wymyślcie  coś w miarę interesującego, żeby dało się czytać. Na razie tylko jedno i to samo bez ustanku. Mózg wam używki przezarły, że nie stać was na coś lepszego? 

Cóż. Te pomioty naprawdę myślą że ktokolwiek nabiera się na te tematy. Otoz nie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

japa Wieczi xD a jak jesteś serio kimś innym to zapytaj Poetki, Leżaczka, Nimfy, Mary, NeverLucky czy ToBezZnaczenia o Wieczorną. Wszystko to poważne nicki które pamiętają ją jeszcze z Kowbojek gdzie zaczęła nękać cześć osób i psychol robi to dalej

O i kolejny dowód schiz. Znowu masz objawienie w którym widzisz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
13 minut temu, Gość Rozsądny napisał:

 

 

 

Sama Sylwia porównaj sobie te powyższe wypowiedzi z tymi które tutaj ktoś zebrał htt ps://f.kaf eteria.pl/tem at-76 05540-wieczorna-wziela-sobie-za-cel-nekanie-i-grozenie-sylwiinizej-dowodyjak-sylwi-sie-cos-stanie-to-przez-wieczorna/  

 Zauważ że nie tylko styl pisania ale i durne argumenty i chamskie teksty wobec twojej rodziny wyszły od tej samej osoby znanej tutaj jako Wieczorna, która nęka ludzi na forach ich lat. Zgadza się nie tylko styl ale taka sama argumentacja i nękanie. Ona działa zdobywając jak najwięcej informacji o danej osobie i o tobie już też dużo wie i ciebie obraża i oczernia. Warto iść na policję. Jakby co to usuń spacje w linku które musiałem dać bo inaczej się link nie wkleja. 

Nie musi zdobywać informacji.Sporo tych wpisów jest z bliskiego środowiska także rodzinnego dlatego została wspomniana osoba szwagierki.Uderz w stół a nožyce się odezwą.Również brat tu siedzi lub jest w zmowie ze stalkerskim patologicznymTomaszem i stale sobie przekazują informacje.Dowód?Nie tak dawno około godziny 1-2w nocy otrzymałam od brata podłego esemesa na temat mojego pobytu w Internecie ledwie co skomentowałem temat o ślubach.Jestem bardzo konserwatywną osobą.Mam również prawo komentować .Osoba która chcę rozwalić mi życie jest w zamowie z bratem i śledzi moje wpisy jak widać nawet późno w nocy lub robi to ten po jej Tomasz a brat wyzywa się potem na mnie.Fakt faktem trzeba zrobić z tym porządek chodzby miała za to beknac rodzina to mie daruję nikomu!Moj maz tez niezłe ziołko kreci na boku ze szwagierką.Sprawa sie rypła juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zabawna projekcja 👍😂 Histe@ hisryczka Wieczorna uaktywniona w pełni. Nasienie jakie zasiały Rubachy spod Bardachy szaleje na Kafe 👍

Wiem ze Karolina Kajstura tez tu pisze fakt.Histeryczka jednak dawno nie ma kontaktu ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O i kolejny dowód schiz. Znowu masz objawienie w którym widzisz mnie.

Ty masz tego rodzaju objawienia z osobą Nimfy w tle jakieś 10 x dziennie więc valid argument. Widzę że się podnieciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O i kolejny dowód schiz. Znowu masz objawienie w którym widzisz mnie.

No i masz Sylwia wypowiedź gdzie sama Wieczorna potwierdza że istnieje...Ja zrobiłem co mogłem. Nie będę więcej karmić psychopatki uwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Wiem ze Karolina Kajstura tez tu pisze fakt.Histeryczka jednak dawno nie ma kontaktu ze mną

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

🤣

Schizol się śmieje ze schizola 😂 Na jednym oddziale skończycie 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

Wiem ze Karolina Kajstura tez tu pisze fakt.Histeryczka jednak dawno nie ma kontaktu ze mną

Ładna jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ładna jest 

5 wyskakuje, która to ta od Sylwii? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tańcowały dwie schizolki, jedna z rysem pedo a obie z rysem psycholki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

5 wyskakuje, która to ta od Sylwii? xD

Ta ze Skoczowa xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
14 minut temu, Gość Rozsądny napisał:

Mnie Sylwia nie musisz nic pisać o prawie. Takie podstawy to i ja znam i niejeden stalking tutaj widziałem. Dla mnie to nieporozumienie Sylwio że wolisz nie wierzyć w istnienie kogoś kto realnie ciebie szkaluje. Jeśli nie widzisz że te teksty pisze do ciebie jedna i ta sama osoba i nie chcesz przyjąć dobrej rady od życzliwej osoby to już twój problem. Ostatni raz ciebie bronię. Wolisz żeby psychiczna Wieczorna straszyła ciebie pójściem do dziekana czy szwagierki to twoja sprawa. Ona jak już się dossie do ofiary to nie puści więc przygotuj się na kolejne teksty o twoich dzieciach, podważanie twoich kompetencji macierzyńskich wyzywanie i straszenie donoszeniem na ciebie. Skoro tak łatwo jej przychodzi grozić takimi rzeczami to niewykluczone że to ona pisała tego maila do twojego syna. Ja tobie doradzam policję i otworzenie oczu. Tyle. 

Nie interesuje mnie zdanie szwagierki bo to osoba o watpliwej reputacji.Brat sie z nia rozwodzi.Bronic mnie nikt nie musi i bardziej interesują mnue sprawy z realu bo tam prawo zostało ewidentnie i niecraz złamane wiec sprawa jest dawno zgłoszona .Wpisy tutaj są traktowane jedynie pomocniczo.Do syna był pisany komentarz z mesengerra z konta fikcyjnego meskiego.Sprawdziłam to imie i nazwisko -grozny przestepca z Gdanska poszukiwany.Wypytywal syna czy ma ojca Rafała oraz siostre Klaudie.Napisałam do gnoja to mnie zablokował a zaraz potem pojawił sie tu wpis ,,nie idz sylwia na policje tylko do psychiatry wyrobia ci żołte papier"do wiadomosci u syna był dołączony link do tematu sprzed roku rzemiosł jego autorstwa.Wymówka..i provokacja.Ten profil widnieje na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ta ze Skoczowa xD 

Ładna kobieta faktycznie. Beka z tego co tu się odpiernicza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ładna kobieta faktycznie. Beka z tego co tu się odpiernicza xD

Tu hakerów nie potrzeba xD baby gorsze od chłopów xD bekson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość """______""wykop.pl
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Nie interesuje mnie zdanie szwagierki bo to osoba o watpliwej reputacji.Brat sie z nia rozwodzi.Bronic mnie nikt nie musi i bardziej interesują mnue sprawy z realu bo tam prawo zostało ewidentnie i niecraz złamane wiec sprawa jest dawno zgłoszona .Wpisy tutaj są traktowane jedynie pomocniczo.Do syna był pisany komentarz z mesengerra z konta fikcyjnego meskiego.Sprawdziłam to imie i nazwisko -grozny przestepca z Gdanska poszukiwany.Wypytywal syna czy ma ojca Rafała oraz siostre Klaudie.Napisałam do gnoja to mnie zablokował a zaraz potem pojawił sie tu wpis ,,nie idz sylwia na policje tylko do psychiatry wyrobia ci żołte papier"do wiadomosci u syna był dołączony link do tematu sprzed roku rzemiosł jego autorstwa.Wymówka..i provokacja.Ten profil widnieje na fb.

Karolina K pozwie ciebie Sylwia o nazywanie jej publicznie histeryczką na forum. Szkodzisz jej interesom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
10 minut temu, Gość Rozsądny napisał:

No i masz Sylwia wypowiedź gdzie sama Wieczorna potwierdza że istnieje...Ja zrobiłem co mogłem. Nie będę więcej karmić psychopatki uwagą.

Magda też dzwoniła do mnie z zastrzeżone bo.nie wiedziała ze odebrałam.Słyszałam jak czyta na głos bratu moje wpisy tutaj kierowane wtedy do Pana Wojciecha byłego trenera syna.Stąd wiem ze tu jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tu hakerów nie potrzeba xD baby gorsze od chłopów xD bekson

Haha prawda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi cie
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ładna kobieta faktycznie. Beka z tego co tu się odpiernicza xD

Z Tobą w roli głównej etatowy zyebie kafeterii który podpuszcza schizy sylwie szczujac na mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×