Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Piszcie nicki największych stalkerów na forum

Polecane posty

Gość """______""wykop.pl
1 minutę temu, Gość Sylwia s napisał:

Magda też dzwoniła do mnie z zastrzeżone bo.nie wiedziała ze odebrałam.Słyszałam jak czyta na głos bratu moje wpisy tutaj kierowane wtedy do Pana Wojciecha byłego trenera syna.Stąd wiem ze tu jest .

Po co pisałaś publicznie wpisy skierowane do trenera syna na jakimś babskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech to ja
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Magda też dzwoniła do mnie z zastrzeżone bo.nie wiedziała ze odebrałam.Słyszałam jak czyta na głos bratu moje wpisy tutaj kierowane wtedy do Pana Wojciecha byłego trenera syna.Stąd wiem ze tu jest .

A ładny ten pan trener chociaż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuNołAjmNotGud
Przed chwilą, Gość Żal mi cie napisał:

Z Tobą w roli głównej etatowy zyebie kafeterii który podpuszcza schizy sylwie szczujac na mnie. 

Opanuj histerię 🐟cho. Jeszcze zawału dostaniesz i nasza planeta straci taką ważną w świecie nauki i kultury postać 🤣😈😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość JuNołAjmNotGud napisał:

Opanuj histerię 🐟cho. Jeszcze zawału dostaniesz i nasza planeta straci taką ważną w świecie nauki i kultury postać 🤣😈😎

Skończ się blaznic. I obierz jeden sposób działania. Konsekwentny. Taka postać jak ty nie powinna robić z ryja szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Żal mi cie napisał:

Z Tobą w roli głównej etatowy zyebie kafeterii który podpuszcza schizy sylwie szczujac na mnie. 

Wieczorna uważa się za zaszczutą chociaż sama latami prześladuje ofiary między innymi groźbami karalnymi i pedöfilią xD beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzujęSmród
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Skończ się blaznic. I obierz jeden sposób działania. Konsekwentny. Taka postać jak ty nie powinna robić z ryja szmaty.

Gorzej gdy ktoś robi na odwrót 😎 Tak jak ty. Kto inny tutaj się błaźni  🤣 Aleś ty jest wulgarna Rubacho. A fe. Smród od ciebie bije nieziemski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie wiedzialem ze Wieczorna to taka rozemocjonowana panienka xD beka z psychicznej  histeryczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Karolinę K ja powinnam była pozwać już w 2015 roku kiedy szkodziła moim interesom publicznie w pracy w zakładzie KOAM gdzie przy wszystkich pracownikach i na całą gębę wydarła się ze ja rzekomo rozważam cudze związki i ze jestem,;..."Kiedy zapytałam czyje związki to zaczęła się drzew rządu miotac szarpać ze mną jak w jakimś amoku ..rzuciła frontcpolarem o wózek z całej igły i na końcu pokazała mi środkowy palec.Dała się tak głośno że aż kierownik główny przyleciał.Nię życzę sobie niszczenia mojej reputacji publicznie i bezczelnie.Moją wiarę też wysmiewała.Powinna wtedy odpowiedzieć za to.Przez nia się zwolniła.Przez nią moja 4osobowa rodzina była 2miesiace bez dochodu.Mąż nie pracował.A ja chciałam tylko spokojnie pracować by wyżywic dzieci.Osoby takie jak ona nie wiedzą co to znaczy utrzymywać rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość CzujęSmród napisał:

Gorzej gdy ktoś robi na odwrót 😎 Tak jak ty. Kto inny tutaj się błaźni  🤣 Aleś ty jest wulgarna Rubacho. A fe. Smród od ciebie bije nieziemski. 

Lubisz go wąchac. To dla ciebie swoiste perfumy. Dlatego wciąż krazysz wokół postaci wieczorno. Napawaj się tym. Eau de Rubaszą. Wabun na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Sylwia s napisał:

Karolinę K ja powinnam była pozwać już w 2015 roku kiedy szkodziła moim interesom publicznie w pracy w zakładzie KOAM gdzie przy wszystkich pracownikach i na całą gębę wydarła się ze ja rzekomo rozważam cudze związki i ze jestem,;..."Kiedy zapytałam czyje związki to zaczęła się drzew rządu miotac szarpać ze mną jak w jakimś amoku ..rzuciła frontcpolarem o wózek z całej igły i na końcu pokazała mi środkowy palec.Dała się tak głośno że aż kierownik główny przyleciał.Nię życzę sobie niszczenia mojej reputacji publicznie i bezczelnie.Moją wiarę też wysmiewała.Powinna wtedy odpowiedzieć za to.Przez nia się zwolniła.Przez nią moja 4osobowa rodzina była 2miesiace bez dochodu.Mąż nie pracował.A ja chciałam tylko spokojnie pracować by wyżywic dzieci.Osoby takie jak ona nie wiedzą co to znaczy utrzymywać rodzinę.

Sorry ale patrząc na ciebie a na nią to nie wiem który by się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Lubisz go wąchac. To dla ciebie swoiste perfumy. Dlatego wciąż krazysz wokół postaci wieczorno. Napawaj się tym. Eau de Rubaszą. Wabun na ciebie.

Drodzy państwo. Oto klasyczny kliniczny przypadek projekcji na przykładzie psychiatrycznej pacjentki w postaci Wieczornej Rubachy ✋ Dobrze wiedzieć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość Wojciech to ja napisał:

A ładny ten pan trener chociaż? 

Trener ma żonę.Nie odbiegajmy od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lubisz go wąchac. To dla ciebie swoiste perfumy. Dlatego wciąż krazysz wokół postaci wieczorno. Napawaj się tym. Eau de Rubaszą. Wabun na ciebie.

wez Wieczorna wypiërtalaj zboku na xhamster xD  fetyszystko smrodu i wąchania tym kicholem wielkim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sorry ale patrząc na ciebie a na nią to nie wiem który by się skusił.

gdzie jest Sylwia na fejsie? Wpisałem suchy i nic nie wychodzi z twarzą i zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

gdzie jest Sylwia na fejsie? Wpisałem suchy i nic nie wychodzi z twarzą i zdjęciami?

I co szczujesz? Podobno sylwii pomagasz więc na chúj chcesz ja strajkować na fejsie? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wieczorna jak tam bylo w Chinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może wrzucimy zdjęcia z fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Może wrzucimy zdjęcia z fejsa?

I to jest ta pomoc? Nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co szczujesz? Podobno sylwii pomagasz więc na chúj chcesz ja strajkować na fejsie? Haha

I ten wpis właśnie pokazuje jaką masz schizofrenię Wieczi 🤣 No chodzący przypadek kliniczny. Żal mi ciebie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I to jest ta pomoc? Nunu

twoje locho. fajnego masz aska locho xD pamiętam ciebie z konta na samosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry ale patrząc na ciebie a na nią to nie wiem który by się skusił.

Nie rozumiem??Ja mam męża i dzieci!W pracy się pracuje o co ci chodzi??Co mnie obchodzi jakiś pustak Karolina?Ja mam swoje žycie i nie będzie jakaś gowniara mi przy ludziach z morda wydzierac się ze ja komus jakieś związki rozwalam.Jakie związki??czyje??Ja jestem porządną!U mnie nie ma takich rzeczy nie życzę sobie żeby ktokolwiek publicznie szarpał moje dobre imię i działał na moją szkodę a jak zapytałam grzecznie o czym ona mówi to dostała histerii.Chore.Człowiek nie ma prawa spokojnie pracować na chleb dla dzieci czy jak?Mąż wtedy nie pracował od pół roku.Powinnam była ją wtedy pozwać za oszczerstwo zniesławienie oraz za działanie na moją szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolololo

Ale beka xD ale co złego to nie ja 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I to jest ta pomoc? Nunu

Fraza 'nunu" jest najbardziej adekwatna w odpowiedzi na pytanie czy ostały ci się jakieś resztki neuronów w tym zeżartym schizą mózgu. Niestety...Nu nu nu 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

twoje locho. fajnego masz aska locho xD pamiętam ciebie z konta na samosi 

Nie wiem co to jest ask. Znowu masz schizy i próbujesz podpuszczac dałny z kafe. Jedyne co ci wychodzi to gòwno z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na*ac takiego chłamu w ciągu kilku godzin,  to trzeba być artystą. Pijesz dopóku, żeś taki nakręcony? Może Jarosz, bo na bank, na trzeźwo tego nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Lolololo napisał:

Ale beka xD ale co złego to nie ja 😅

która Sylwia to nasza sylwia bo wpisuje z nazwiskiem i nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem co to jest ask. Znowu masz schizy i próbujesz podpuszczac dałny z kafe. Jedyne co ci wychodzi to gòwno z dupy.

Schizy to masz ty bo mnie wszędzie widzisz schizofreniczko 🤣🤣🤣 Jesteś żałosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
8 minut temu, Gość gosc napisał:

gdzie jest Sylwia na fejsie? Wpisałem suchy i nic nie wychodzi z twarzą i zdjęciami?

Sylwi z moim nazwiskiem jest aż 7.W tym jedną z Jasienicy taka ...ka ze szok.Wydzwaniała do radia i pieprzyła coś o narkotykach.Wszyscy myśleli że to ja.Zachwyciła się również głosem jakiegoś Roberta..no ...ka.Sądzę ze jest mężatką no w tle było słychać małe dzieci.Znalazłam ją potem na fb i napisałam jej parę słów żeby zachowywała się poważnie bo ludzie myślą że to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I znowu załączyła ci się skatofilia Wieczi. Przykre. Co ta babka narobiła ci w tym pustaku mózgowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

która Sylwia to nasza sylwia bo wpisuje z nazwiskiem i nie wychodzi?

I na ... nakręcasz hejt na nią? Zdecyduj się czy bronisz czy podjudzasz deklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×