Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra100

Cień na teście ciążowym

Polecane posty

Gość AenkA
48 minut temu, Gość Sandra100 napisał:

Nadal nie mogę uwierzyć, w poniedziałek pójdę na betę. Ale nie dziekuje póki co!!!😊

Czyli w sumie dzień po terminie test tak ?ale extra 🙂

ja dziś kurczę nadal brak okresu A nawet nie mam póki co możliwości kupienia testu więc chyba będę musiała czekać do jutra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
2 minuty temu, Gość AenkA napisał:

Czyli w sumie dzień po terminie test tak ?ale extra 🙂

ja dziś kurczę nadal brak okresu A nawet nie mam póki co możliwości kupienia testu więc chyba będę musiała czekać do jutra 

Tak dzień po, w sumie partner jakoś stracił nadzieje i powiedział bym już nie robiła . Ale po 5:30 wymknęłam się z sypialni i po cichu poszłam zrobić, bo nie dawało mi to spokoju i wyszła taka o to kreseczka jasna, ale jest zdecydowanie bardziej widoczna niż ten cień z wtorku..  robiłam test z czułością 25 

trzymam też kciuki za ciebie❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest ciąża u Ciebie. Po co jeszcze beta? Umów się lepiej na wizytę do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jest ciąża u Ciebie. Po co jeszcze beta? Umów się lepiej na wizytę do ginekologa. 

Ale ginekolog nie wykryje mi przecież ok.2 tygodniowej ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

A chce iść na tą betę bo po prostu aż nie mogę w to uwierzyć że się udało😊 chce być pewna na 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez przesady, ja zrobiłam test, poszłam tydzień później do ginekologa i normalnie było widać 5 tygodniową ciążę. Jaką dwutygodnowa? Ciążę liczy się od daty ostatniej miesiączki.  Teraz będziesz robiła betę i ciągle pytała czy przyrost jest dobry? Planujecie się trochę,  ciąża to czekanie, czas nauczyć się czekać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

A ile po planowanej dacie okresu zrobiłaś test? 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bez przesady, ja zrobiłam test, poszłam tydzień później do ginekologa i normalnie było widać 5 tygodniową ciążę. Jaką dwutygodnowa? Ciążę liczy się od daty ostatniej miesiączki.  Teraz będziesz robiła betę i ciągle pytała czy przyrost jest dobry? Planujecie się trochę,  ciąża to czekanie, czas nauczyć się czekać.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie pamiętam,  nie dostałam okresu to zrobiłam.  Starałam się z mężem  4 lata i nigdy nie robiłam testu przed datą spodziewanej miesiączki.  Zawsze czekałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
1 godzinę temu, Gość Sandra100 napisał:

A chce iść na tą betę bo po prostu aż nie mogę w to uwierzyć że się udało😊 chce być pewna na 100% 

Nie dziwię się, idź 😊Naprawdę cieszę się tak jakby to mi się udało 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

gratulacje! druga kreske widac golym okiem :-) 

do lekarza, to ja radze isc dopiero za  jakies 2-3 tygodnie. Jak pojdziesz teraz to i tak nic widac nie bedzie... a za trzy tygodnie bedzie juz widac serduszko :-)

u mnie..cisza. czysto. brzuch od czasu do czasu delikatnie pobolewa. hm. Chyba mi sie jednak owulacja przesunela i chyba dostane okres pozniej niz wychodzi mi z wyliczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
7 minut temu, Gość goscik napisał:

gratulacje! druga kreske widac golym okiem :-) 

do lekarza, to ja radze isc dopiero za  jakies 2-3 tygodnie. Jak pojdziesz teraz to i tak nic widac nie bedzie... a za trzy tygodnie bedzie juz widac serduszko :-)

u mnie..cisza. czysto. brzuch od czasu do czasu delikatnie pobolewa. hm. Chyba mi sie jednak owulacja przesunela i chyba dostane okres pozniej niz wychodzi mi z wyliczen...

Nie dziekuje jeszcze ❤️😂 Tak zrobię i mimo wszystko nadal trzymam mocno kciuki za ciebie i za inne dziewczyny stąd✊🏼 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
1 minutę temu, Gość Sandra100 napisał:

Nie dziekuje jeszcze ❤️😂 Tak zrobię i mimo wszystko nadal trzymam mocno kciuki za ciebie i za inne dziewczyny stąd✊🏼 

No ja niestety dostałam takiego bólu że do 2 godz Max będę miała okres na pewno 😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20198

Dziewczyny, oszaleje!

 

Jutro robie test, ma przyjsc miesiaczka.

mam od kilku dni wypieki na twarzy, biust jest z zylami, mam tez te gruczoly na brodawkach, ale dzisiaj brzuch mnie boli jak na okres.

nie wiem co bedzie jutr 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20198

No to chyba ciaza

bo poczulam cos na prawie wymioty. Wczesniej zjadlam 3 czekoladki bombonierki (moze to od tego), serce mi bije , poszlam do lazienki ale nie wymiotowalam

oo mamo! Czy to ciaza!?

jestem w pracy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
14 minut temu, Gość ewa20198 napisał:

No to chyba ciaza

bo poczulam cos na prawie wymioty. Wczesniej zjadlam 3 czekoladki bombonierki (moze to od tego), serce mi bije , poszlam do lazienki ale nie wymiotowalam

oo mamo! Czy to ciaza!?

jestem w pracy 😞

Ja mam na teście druga słaba kreseczkę i bóle brzucha jak na okres. Te bóle są chyba normalne. Tak czytałam, bo to byłaby moja 1 ciąża. W poniedziałek będę wiedziała na 100% już. Zrób test może nie jutro tylko pojutrze. Ja tak zrobiłam i kreska i tak jest jasna ale wiadomo każdy organizm jest inny. Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1908777
Dnia ‎21‎.‎08‎.‎2019 o 17:49, Gość Sandra100 napisał:

Bolą mnie bardzo od zewnętrznej strony, są twarde i widać na nich żyłki. Ale niestety przed okresem też przecież mogą być twarde :( 

Gratuluje

ja jutro robie test, ale mnie polcizki pieka! 

biust nie jest twardy ale biust mega boli I rowniez od zewnetrznej strony, jakby mi ktos piescia przywalil.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Będę dziękować w poniedziałek po becie, bo tak bardzo chciałam  dzidziusia że nie mogę uwierzyć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19807
2 minuty temu, Gość Sandra100 napisał:

Będę dziękować w poniedziałek po becie, bo tak bardzo chciałam  dzidziusia że nie mogę uwierzyć 😊

powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

No a ja kończe dziś dzień z okresem i zaczynam kolejny cykl starań...I wkurzona jestem strasznie dlatego,że naprawde pierwszy raz od roku miałam mega przeczucie i pierwszy raz czułam się inaczej niż zwykle.

Ale cieszę się Sandra100 razem z Tobą i koniecznie się nam tu jeszcze raz pochwal w poniedziałek,bede tu zagladała :)

A Tobie Ewa 19807 powodzenia życze !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
26 minut temu, Gość Aenka napisał:

No a ja kończe dziś dzień z okresem i zaczynam kolejny cykl starań...I wkurzona jestem strasznie dlatego,że naprawde pierwszy raz od roku miałam mega przeczucie i pierwszy raz czułam się inaczej niż zwykle.

Ale cieszę się Sandra100 razem z Tobą i koniecznie się nam tu jeszcze raz pochwal w poniedziałek,bede tu zagladała 🙂

A Tobie Ewa 19807 powodzenia życze !:)

Glowa do gory Aenka! Jak jutro mi nie pojdzie, tez dolacze!

Dam znac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 21.08.2019 o 19:00, Gość Asia napisał:

Hmm zrobiłaś test przed okresem...? Kurcze może ja powinnam też iść i zrobić. Okres powinnam mieć w sumie wczoraj. Dzisiaj jest 30 dzień cyklu. A cykl u mnie to 29 max 31 dni. W sumie nie ma co panikować. Tylko, że  Zwiastunów na okres nie mam, brzuch nie boli, a zazwyczaj boli i to bardzo, a strasznie jestem zmęczona, spałam dzisiaj ponad 12 h 😕 a nic nie robiłam ciężkiego fizycznie ,plus mam ochotę na biszkopta, ale nie takiego upieczonego tylko te ciasto przed pieczeniem 😛 może to zachcianki przed okresem.....? poczekam do piątku jak nie będzie okresu to wtedy się  pomyśli. Ile  czasu od dnia spodziewanej miesiączki  najlepiej poczekać ze zrobieniem testu? Nigdy nie robiłam i nie wiem. 

Hej, napisałam powyższego posta. hmm. zrobiłam test dzisiaj rano tylko, że chyba go zalałam. Robiłam pierwszy raz. No i chyba za dużo mi się ulało, niechcący ulało mi się na tą część co ma być wynik. Wyszło tak, że ta prawa strona (część, że test działa. ta część nie była oblana) wyszedł pasek czerwony wyraźny. Natomiast tam gdzie miał być wynik, było rozmazane na różowo i za chwilę znikło. I teraz nie wiem mam powtarzać!?. Jest 34 dzień. czyli 5 dni nie mam okresu. Zdarzało się, że okres się spóźniał ale1 , 2 dni max. Maksymalnie było 31 dni cyklu. Kiedy radzicie, powtórzyć. Jestem za granicą z chłopakiem i wracam do Pl dopiero za 1,5tyg a wizytę u lekarza mogę mieć najwcześniej za 2 tyg (heh urlopy). Trochę się stresuje, bo w sumie nie planowaliśmy, zabezpieczaliśmy się. Co prawda nie jesteśmy młodziakami ja 29 on 34 no i w sumie ciąża to nie był by problem. Ale jednak chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
8 godzin temu, Gość Asia napisał:

Hej, napisałam powyższego posta. hmm. zrobiłam test dzisiaj rano tylko, że chyba go zalałam. Robiłam pierwszy raz. No i chyba za dużo mi się ulało, niechcący ulało mi się na tą część co ma być wynik. Wyszło tak, że ta prawa strona (część, że test działa. ta część nie była oblana) wyszedł pasek czerwony wyraźny. Natomiast tam gdzie miał być wynik, było rozmazane na różowo i za chwilę znikło. I teraz nie wiem mam powtarzać!?. Jest 34 dzień. czyli 5 dni nie mam okresu. Zdarzało się, że okres się spóźniał ale1 , 2 dni max. Maksymalnie było 31 dni cyklu. Kiedy radzicie, powtórzyć. Jestem za granicą z chłopakiem i wracam do Pl dopiero za 1,5tyg a wizytę u lekarza mogę mieć najwcześniej za 2 tyg (heh urlopy). Trochę się stresuje, bo w sumie nie planowaliśmy, zabezpieczaliśmy się. Co prawda nie jesteśmy młodziakami ja 29 on 34 no i w sumie ciąża to nie był by problem. Ale jednak chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży czy coś innego.

Powtórz jutro z porannego moczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Dzien dobry dziewczyny

u mnie dzisiaj tamie cos 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/fe03643684dfe9b9

 

Chiba Ciaza jednak. Nie where’s w to. Narazie sie nie nakrecam. Dzisiaj Juliet jeszcze jeden gets dla pewnosci a jutro beta

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Przepraszam za bledy, iPad zmienia mi wyrazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

No nie chyba, tylko napewno! Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1908

Myslicie, ze powinnam powiedziec mezowi czy czekac na wyniki z bety? 

Czy pozytywny test moze sie mylic????

boje sie cieszyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość ewa1908 napisał:

Myslicie, ze powinnam powiedziec mezowi czy czekac na wyniki z bety? 

Czy pozytywny test moze sie mylic????

boje sie cieszyc 

Plus jest wyraźny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Kupie jeszcze jeden test jak otworza apteke, tak dla pewnosci :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

gratuluje dziewczyny pozytywnych testow..

Aenka, przykro mi bardzo..ale mysl pozytywnie. Bedziesz miala w tym miesiacu duzo "staran" ;-) w nastepnym cyklu na pewno sie uda.

U mnie cisza, brzuch mnie tylko od czasu do czasu " cmi"- bo bolem tego nazwac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×