Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra100

Cień na teście ciążowym

Polecane posty

Gość Sandra100

.... z kolei innej wykazywało negatywny test przez pierwsze 3 tyg ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

No i ja dzisiaj negatywnie...Zobaczymy co to będzie,trochę mnie emocje opadly po tej jeden kresce może to i lepiej bo w razie wu ,jak dostane miesiaczke to nie bede tak bardzo zawiedziona..

A wy jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
5 minut temu, Gość Aenka napisał:

No i ja dzisiaj negatywnie...Zobaczymy co to będzie,trochę mnie emocje opadly po tej jeden kresce może to i lepiej bo w razie wu ,jak dostane miesiaczke to nie bede tak bardzo zawiedziona..

A wy jak tam ?

Czekam jeszcze do jutra. Pobolewa mnie brzuch jak na okres.. zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
49 minut temu, Gość Aenka napisał:

No i ja dzisiaj negatywnie...Zobaczymy co to będzie,trochę mnie emocje opadly po tej jeden kresce może to i lepiej bo w razie wu ,jak dostane miesiaczke to nie bede tak bardzo zawiedziona..

A wy jak tam ?

Ja z racji tego że nie mogłam sie już doczekac też zrobiłam dzis i również negatywny co prawda z czułością 25 ale myślę że by już coś pokazało .. Trudno 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
1 minutę temu, Gość Sandra napisał:

Ja z racji tego że nie mogłam sie już doczekac też zrobiłam dzis i również negatywny co prawda z czułością 25 ale myślę że by już coś pokazało .. Trudno 😕

No ja na dodatek miałam czułość 10...wiec raczej się nastawiam że też nic z tego. Jeśli okaże sie ,że miesiaczka przyjdzie to mi mój organizm ładnego psikusa zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
27 minut temu, Gość Aenka napisał:

No ja na dodatek miałam czułość 10...wiec raczej się nastawiam że też nic z tego. Jeśli okaże sie ,że miesiaczka przyjdzie to mi mój organizm ładnego psikusa zrobił.

No mnie ciagle tez kłuje podbrzusze , jajniki ale raczej to na okres 😕 zobaczymy czy przyjdzie jutro w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
50 minut temu, Gość Sandra napisał:

No mnie ciagle tez kłuje podbrzusze , jajniki ale raczej to na okres 😕 zobaczymy czy przyjdzie jutro w terminie

No mnie teraz zmartwiło to ,że strasznie boli mnie głowa a to u mnie norma ,że boli przed miesiaczką wiec jak nie jutro to pojutrze najpoźniej dostane.Ale jestem zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

I jak tam dziewczyny dzisiaj u Was ??U mnie bez zmian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja dostalam okres dziś rano 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Nie lepiej pójść na betę? Ja miałam dokładnie taka sama kreseczkę rano dzień przed spodziewanym okresem, a wieczorem zaczęłam plamić. Na poczatku myślałam że to okres, ale mój partner namówił mnie jeszcze na betę następnego dnia (czyli w dniu spodziewanego okresu i wyszło 89). Plamilam jeszcze przez dwa dni, gdyby nie wynik tej bety byłabym pewna że to skąpy okres. Z tym że z tyłu głowy miałam takie przeczucie że ten mój okres jest jakis dziwny, zawsze przed miesiączką bolał mnie brzuch i piersi, a teraz nic, zero jakichkolwiek objawów. Tydzień później byłam już u ginekologa, na USG było widać jeszcze pusty pęcherzyk, obecnie jestem w 32 tc 🙂

Serio, warto pójść na badania krwi, to tylko kilka złotych a będziesz miała pewność. Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

a ja czekam do niedzieli. Dzis 24 dzien cyklu.. zazwyczaj cykle moje wahaja sie od 25 do 27 dni.. znaczy raz jest krotszy, raz dluzszy... z moich obliczen wynika, ze teraz powinien byc 25-dniowy. Boli mnie delikatnie brzuch, wczoraj bolal mnie kregoslup. Ciekawa jestem czy @  nadejdzie czy nie ?

Ktos jeszcze czeka na dwie kreski badz okres?

Aenka, robilas dzis jeszcze jeden test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Ja widzę cień cienia kreseczki, do zapłodnienia doszło 9 dni temu, potwornie rośnie mi brzuch, mam ochotę na ogórki z czekoladą, zgagę, niestrawność, problemy z wypróżnianiem, do tego potwornie bolą mnie piersi, sikam co minutę i mam skurcze braxtona-higgsa. Myślicie, że w tym cyklu w końcu serduszkowanie skończy się fasolinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Okresu jeszcze nie dostałam, ale mam takie bóle jak bym zaraz go miała dostać. Miałam dziś zrobić test znów ale boje się jakoś rozczarowania, że to jednak nie ciąża. Czekam aż dostane.. ale ten cień na teście mam ciagle w głowie i jeszcze jakąś cichutką nadzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

Sandra100, ja w mojej pierwszej ciazy tez mialam cien cienia ;-) kreska widoczna byla..pod swiatlo... i co...powtorzylam test 3 dni pozniej ...i byla mocna druga krecha :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
2 minuty temu, Gość goscik napisał:

Sandra100, ja w mojej pierwszej ciazy tez mialam cien cienia ;-) kreska widoczna byla..pod swiatlo... i co...powtorzylam test 3 dni pozniej ...i byla mocna druga krecha :-)

 

A miałaś też takie bóle jak na okres przed spodziewana miesiączką? Bo to mnie martwi że to jednak na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
2 godziny temu, Gość Sandra100 napisał:

A miałaś też takie bóle jak na okres przed spodziewana miesiączką? Bo to mnie martwi że to jednak na okres 

tak, mialam..dlatego myslalam, ze jednak @ nadejdzie.

 

teraz tez mnie brzuch tak "cmi"... wiec na dwoje babka wrozyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
3 godziny temu, Gość goscik napisał:

a ja czekam do niedzieli. Dzis 24 dzien cyklu.. zazwyczaj cykle moje wahaja sie od 25 do 27 dni.. znaczy raz jest krotszy, raz dluzszy... z moich obliczen wynika, ze teraz powinien byc 25-dniowy. Boli mnie delikatnie brzuch, wczoraj bolal mnie kregoslup. Ciekawa jestem czy @  nadejdzie czy nie ?

Ktos jeszcze czeka na dwie kreski badz okres?

Aenka, robilas dzis jeszcze jeden test?

Okresu nie dostałam ale testu też nie robiłam.. na 90 % najpóźniej jutro dostanę okres ,tak mi się wydaje bo czuje się ewidentnie jak na to żeby miał kasa moment nadejść.. A z testem nie chce się nakręcac znowu..choć nie powiem z tylu głowy gdzieś tam nadzieja nadal jest że się nie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
3 godziny temu, Gość Mmm napisał:

Nie lepiej pójść na betę? Ja miałam dokładnie taka sama kreseczkę rano dzień przed spodziewanym okresem, a wieczorem zaczęłam plamić. Na poczatku myślałam że to okres, ale mój partner namówił mnie jeszcze na betę następnego dnia (czyli w dniu spodziewanego okresu i wyszło 89). Plamilam jeszcze przez dwa dni, gdyby nie wynik tej bety byłabym pewna że to skąpy okres. Z tym że z tyłu głowy miałam takie przeczucie że ten mój okres jest jakis dziwny, zawsze przed miesiączką bolał mnie brzuch i piersi, a teraz nic, zero jakichkolwiek objawów. Tydzień później byłam już u ginekologa, na USG było widać jeszcze pusty pęcherzyk, obecnie jestem w 32 tc 🙂

Serio, warto pójść na badania krwi, to tylko kilka złotych a będziesz miała pewność. Powodzenia! 🙂

Może to głupie ale u mnie w mieście jest jedyne laboratorium gdzie można zrobić betę A pracuje tam dziewczyna która dobrze znam A z którą nie koniecznie w dobrych kontaktach żyje, wolę uniknąć tego żeby pół miasta huczalo że robiłam bete..wiem może dziecinne ale po jednej stracie ,nie chce znowu wzroku znajomych czy może jestem w ciazy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

Aenka, na razie nie rob bety.. test wystarczy. Jesli bedziesz /bedziemy w ciazy, to test w dniu @, najpozniej kilka dni po terminie wyjdzie.

Testy z czuloscia 25 mozna zapomniec..jesli chce sie testowac przed okresem, ..moj nawet w dniu @ nie wyszedl...

Jak cos to zrob taki z  czuloscia 10..z rana :) masz termin @ na dzis?

ja nawet zadnych testow w domu nie mam.. bo mam przeczucie, ze sie nie udalo. Wiec bede czekac na okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
27 minut temu, Gość goscik napisał:

Aenka, na razie nie rob bety.. test wystarczy. Jesli bedziesz /bedziemy w ciazy, to test w dniu @, najpozniej kilka dni po terminie wyjdzie.

Testy z czuloscia 25 mozna zapomniec..jesli chce sie testowac przed okresem, ..moj nawet w dniu @ nie wyszedl...

Jak cos to zrob taki z  czuloscia 10..z rana 🙂 masz termin @ na dzis?

ja nawet zadnych testow w domu nie mam.. bo mam przeczucie, ze sie nie udalo. Wiec bede czekac na okres 😛

Termin mam na dziś ale jutro jeszcze też może być bo o ten jeden dzień mi się czasami spóźnia też. A ja właśnie tym razem pierwszy raz od roku miałam przeczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

a ja mam mieszane uczucia, niby chce zobaczyc dwie kreski..ale sie boje hahhaha. Mam juz dwoje dzieci.. :) wydaje mi sie, ze boje sie..czy podolam przy trojce...

Ale w sumie to chyba bylby cud, jesli bylabym teraz w ciazy.

Planujesz robic test..czy  bedziesz raczej "czekac" tak jak ja, az termin okresu minie?

wiesz, nadzieja zawsze jest, dopoki @ nie ma...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100
23 minuty temu, Gość goscik napisał:

a ja mam mieszane uczucia, niby chce zobaczyc dwie kreski..ale sie boje hahhaha. Mam juz dwoje dzieci.. :) wydaje mi sie, ze boje sie..czy podolam przy trojce...

Ale w sumie to chyba bylby cud, jesli bylabym teraz w ciazy.

Planujesz robic test..czy  bedziesz raczej "czekac" tak jak ja, az termin okresu minie?

wiesz, nadzieja zawsze jest, dopoki @ nie ma...

 

Ja mam zamiar zaraz iść do apteki po testy i zrobić rano, Ale z 2 str boje się że kupię a rano dostane okresu i się dużo bardziej rozczaruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
1 godzinę temu, Gość goscik napisał:

a ja mam mieszane uczucia, niby chce zobaczyc dwie kreski..ale sie boje hahhaha. Mam juz dwoje dzieci.. 🙂 wydaje mi sie, ze boje sie..czy podolam przy trojce...

Ale w sumie to chyba bylby cud, jesli bylabym teraz w ciazy.

Planujesz robic test..czy  bedziesz raczej "czekac" tak jak ja, az termin okresu minie?

wiesz, nadzieja zawsze jest, dopoki @ nie ma...

 

Haha no tak...:)takie to jesteśmy kobiety przewrotne..nie będę robiła testu już poczekam.tak jak pisałam wcześniej jutro jest Max kiedy powinnam dostać. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby cykl trwal 31 dni A więc jutro jest 30 i ostateczny.. chociaż.. zawsze może być ten pierwszy raz kiedy spozni się jeszcze kilka dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscik

Daj znac jak zrobisz jutro Test.

Ps.mnie przestal bolec brzuch:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

https://m.fotosik.pl/zdjecie/59964886a94f12c9

czy widzicie już 2 kreskę czy tylko sobie wmawiam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Dzisiaj widac! Gratuluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Nadal nie mogę uwierzyć, w poniedziałek pójdę na betę. Ale nie dziekuje póki co!!!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

Nadal nie mogę uwierzyć, w poniedziałek pójdę na betę. Ale nie dziekuje póki co!!!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka

TAK TAK TAK !!Rewelacja !,,,:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra100

<3!!! 

A jak u was dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×