Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc na l4

Szacu dla wszystkich matek, ktore rodzily

Polecane posty

Gość Gosc na l4

Mialam dzisiaj zszywane dwa przeciete palce, ze znieczuleniem a mimo to bol jak cholera, chociaz glupie palce tylko.Jak wy znoscie dlugie szycie krocza bez znieczulenia i wieloma szwami?toz to mozna wykitowac z bolu!to tak chyba jakby sie wycinalo tarczyce czy migdalki bez znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc na l4 napisał:

Mialam dzisiaj zszywane dwa przeciete palce, ze znieczuleniem a mimo to bol jak cholera, chociaz glupie palce tylko.Jak wy znoscie dlugie szycie krocza bez znieczulenia i wieloma szwami?toz to mozna wykitowac z bolu!to tak chyba jakby sie wycinalo tarczyce czy migdalki bez znieczulenia

Jak bez znieczulenia? Oczywiście,że kobiet A dostaje znieczulenie. Nie wiem jakim cudem byłaś zużywana na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Palec, nie po porodzie, znieczulenie dziala polowicznie, inaczej sie nie da.A przy porodzie zadnego znieczulenia i kilkadziesiat szwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Palec, nie po porodzie, znieczulenie dziala polowicznie, inaczej sie nie da.A przy porodzie zadnego znieczulenia i kilkadziesiat szwow

To ja rodzilam dwa razy i zawsze miałam znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Znieczulenie jakies sie dostaje do szycia po porodzie. Dwa razy rodzilam i dwa razy nic nie czulam jak mnie szyli wiec musza cos dawac. Moze to byc tez  kwestia tego, ze po takim wysilku takiego drobnego, w stosunku do porodu, bolu sie nie czuje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z daleka

Ja na 5 porodów znieczulenie do szycia krocza dostałam 2 razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam kilka szwów, znieczulenie i jeszcze gaz i dalej czułam lekki ból ... Da się przeżyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllooo

po bólu porodowym ja tego szycia nawet nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi

Szycie krocza po bólu porodowym to jak ploteczki przy kawusi. Czułam tylko wielka ulgę że wreszcie skończył się koszmar porodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A do cesarki sie znieczula.Pelen pakiet, wygrana w totka jak ze wskazaniem.Bo na zywca nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×