Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 9393

22 lata i ciągle sama

Polecane posty

Gość 9393

Jak kto jest że młoda w miarę ładna szczupła dziewczyna nie może trafić na normalnego faceta? Te czasy są jakieś chore łatwiej kogoś dorwać na szybki seks niż do stałej relacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Nie przejmuj się , mam 25 lat, mam ten sam problem, wszyscy mają chęć na coś bez zobowiązań. 🙂 świat zmierza mu zagładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Ja też szukam kobiety do stałej relacji, ale żadna nie jest zainteresowana :( Mam 21 lat.

Znalezienie normalnego mężczyzny do stałego związku jest proste, jeśli nie patrzysz na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNS

Ja jestem facetem i też mam takie problemy. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 423

Ja mam 24 lata i nie mogę znaleźć dziewczyny, ani na seks, ani do związku. Też uważam, że te czasy są chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość KNS napisał:

Ja jestem facetem i też mam takie problemy. Ciekawe.

Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ja też szukam kobiety do stałej relacji, ale żadna nie jest zainteresowana 😞 Mam 21 lat.

Znalezienie normalnego mężczyzny do stałego związku jest proste, jeśli nie patrzysz na wygląd.

Troll od wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Troll od wyglądu.

Nie troll, tylko normalny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNS
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic ciekawego.

Dlaczego? Jak obie strony mają takie problemy to ciekawe gdzie tkwi wina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
24 minuty temu, Gość 9393 napisał:

 nie może trafić na normalnego faceta?

Wyjedzie Pani do indii, znajdzie pracusia ze slumsów (da mu Pani status społeczny), po czym oboje będziecie mogli sobie pozwolić na prcę na pół etatu, bo za 2000 w indiach żywot słodki jak tureckie galaretki. Urodzi mu Pani 6tkę dzieci, kupicie samochód Ambassador, jakim wożą się polytycy, na śniadanie będziecie jeść banany, na obiad kurczaka z sosem masala, na deser koktajl z mango, a na kolację smażone chlebki z sosem paprykowo-bakłażanowym. Będziecie mieli swój dom na wsi i ogródek, na którym będziecie hodować swoje ziemniaki, pomidory i maliny. Wystarczy nauczyć się języka hindi i w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
5 minut temu, Gość KNS napisał:

Dlaczego? Jak obie strony mają takie problemy to ciekawe gdzie tkwi wina. 

Myśle, że takich osób jest niewiele i ciężko im się odnaleźć, a jeszcze musi być chemia. Ja w tym wieku miałam problem przeciwny, musiałam dokonywać wyborów miedzy fajnymi facerami, ale "latawica" była ze mnie 😉 tzn. wszędzie mnie było pełno i masę ludzi poznawałam, szkoła, praca,  imprezy z koleżankami, wyjazdy, żyłam w kilku miastach naraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa

byłam do niedawna w podobnej sytuacji. mam 23 lata i dopiero w tym roku trafiłam na normalnego faceta. A znalazłam go poprzez to, że zauważyłam że powodem mojej samotnosci byłam ja sama i moje wygórowane oczekiwania. myśląc że "obniżam" standard wyboru bo nie spotykam się z moim "idealnym wykształconym  przystojniakiem" znalazłam coś dużo bardziej wartościowego - prawdziwą miłość ( przynajmniej tak mi się teraz wydaje ;)) a cechy które kiedyś uznałabym za wadę - teraz lubię najbardziej 🙂 myślę że to dobra rada - dać szansę nawet komuś kto nam się początkowo nie podoba czy to z wyglądu czy charakteru 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 minut temu, Gość olaaa napisał:

byłam do niedawna w podobnej sytuacji. mam 23 lata i dopiero w tym roku trafiłam na normalnego faceta. A znalazłam go poprzez to, że zauważyłam że powodem mojej samotnosci byłam ja sama i moje wygórowane oczekiwania. myśląc że "obniżam" standard wyboru bo nie spotykam się z moim "idealnym wykształconym  przystojniakiem" znalazłam coś dużo bardziej wartościowego - prawdziwą miłość ( przynajmniej tak mi się teraz wydaje ;)) a cechy które kiedyś uznałabym za wadę - teraz lubię najbardziej 🙂 myślę że to dobra rada - dać szansę nawet komuś kto nam się początkowo nie podoba czy to z wyglądu czy charakteru 🙂 

Brawo ❤️ Jesteś normalną, myślącą kobietą, która patrzy sercem. Nie wygląd świadczy o człowieku.

Każda kobieta, która narzeka, że nie może sobie nikogo znaleźć powinna ten tekst przeczytać, wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie w widocznym miejscu. A potem wziąć sobie to do serca i zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
1 godzinę temu, Gość 9393 napisał:

Jak kto jest że młoda w miarę ładna szczupła dziewczyna nie może trafić na normalnego faceta? Te czasy są jakieś chore łatwiej kogoś dorwać na szybki seks niż do stałej relacji 

Nie chcę Cię martwić, ale problem na pewno tkwi w Tobie. Jakoś inni ludzie potrafią się z kimś związać, lepiej zastanów się nad sobą, dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddam
1 godzinę temu, Gość 9393 napisał:

Jak kto jest że młoda w miarę ładna szczupła dziewczyna nie może trafić na normalnego faceta? Te czasy są jakieś chore łatwiej kogoś dorwać na szybki seks niż do stałej relacji 

Widocznie szukasz tylko wśród przystojnych, tacy w 90% liczą tyko na szybki seks. Jeśli się już zako...ą to w jakiejś pięknej i intrygującej kobiecie. Zadawaj się z tymi w miarę ładnymi jak ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość olaaa napisał:

byłam do niedawna w podobnej sytuacji. mam 23 lata i dopiero w tym roku trafiłam na normalnego faceta. A znalazłam go poprzez to, że zauważyłam że powodem mojej samotnosci byłam ja sama i moje wygórowane oczekiwania. myśląc że "obniżam" standard wyboru bo nie spotykam się z moim "idealnym wykształconym  przystojniakiem" znalazłam coś dużo bardziej wartościowego - prawdziwą miłość ( przynajmniej tak mi się teraz wydaje ;)) a cechy które kiedyś uznałabym za wadę - teraz lubię najbardziej 🙂 myślę że to dobra rada - dać szansę nawet komuś kto nam się początkowo nie podoba czy to z wyglądu czy charakteru 🙂 

 

35 minut temu, Gość vvv napisał:

Brawo ❤️ Jesteś normalną, myślącą kobietą, która patrzy sercem. Nie wygląd świadczy o człowieku.

Każda kobieta, która narzeka, że nie może sobie nikogo znaleźć powinna ten tekst przeczytać, wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie w widocznym miejscu. A potem wziąć sobie to do serca i zastosować.

Tylko tacy faceci mają zwykle ogromne kompleksy na punkcie swojego wyglądu. I jak któras dziewczyna w koncu się w nich zakocha, to oni znowu nie mogą w to uwierzyć.

Takim trzeba okazać ogrom cierpliwości i zrozumienia. 

Ale warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie w wieku dwudziestu paru lat chcą jeszcze bawić się, posmakować życia, poznawać różne osoby, nie wdawać się w jakieś głupie związki. Na to przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×