Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stara

Nic mi się nie chce

Polecane posty

Gość Stara

Hej. Jestem mamą 3 dzieci w wieku 3miesiące-6lat. Nic poza podstawowymi potrzebami/sprawami nie robię/nie chce mi się. Z chęcią nie wstawalabym z łóżka, ale wiadomo, że jest to niemożliwe. Czy też tak macie?

Myślicie, że lenistwo mnie dopadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjazdowicz81

Twoj tok myslenia jest glupi i nawiny poniewaz myslisz ze nie mam zbytniej mozliwosci wyjazdu to zostane tutaj ale ja taki nie jestem.I zdziwisz sie za lada dzien.TAKI JA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wiem czy lenistwo...przemęczenie, rutyna, brak czasu dla siebie. Przynajmniej ja tak mam czasem. Praca- dom- dzieci i czasem w weekend z domu nie chce wyjsc, bo znów to samo... zabawa z dziećmi, zakupy, obiad. Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakBedzie81

Jestem wolny,niezalezny,moge zostac przykladowo bezdomnym na zachodzie,nie musze wcale pracowac.A zrobie to tylko po to zebyscie wy nic nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakMusiByc81

Zepsuje wam wasze plany tak samo jak wy psuliscie caly czas moje.To chyba oczywiste.Nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
14 minut temu, Gość Stara napisał:

Z chęcią nie wstawalabym z łóżka,

Jedź na Filipinę, zamieszkaj w szałasie na plaży, zbieraj kokosy, łów ryby, bądź atrakcją dla miejscowych żółtych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Stara
33 minuty temu, Gość Frek napisał:

Jedź na Filipinę, zamieszkaj w szałasie na plaży, zbieraj kokosy, łów ryby, bądź atrakcją dla miejscowych żółtych ludzi.

Nie lubię łowić ryb i być atrakcją dla miejscowych żółtych ludzi.

Mieszkać w szałasie na plaży i zbierać kokosy mogłabym. 

Dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie Ci się nie dziwie, ja bym nie dała rady. Nie masz czasu dla siebie, jesteś zapewne zmęczona i ta rutyna Cię dobija. To jest normalne przy takim stylu życia. Jeśli mogę spytać, masz partnera czy jesteś sama? Bo jeśli to pierwsze no to wybacz, ale to nie jest fair, że wszystko jest na Twojej głowie i nie masz od niego żadnej pomocy.  Nie pozwoliłabym sobie na takie traktowanie. Też jesteś człowiekiem i należy Ci się odpoczynek. Kobiety zdecydowanie zbyt bardzo się poświęcają, jak nie dla dzieci, to dla facetów, a w życiu czasem trzeba być trochę egoistyczną - tak dla zachowania równowagi. Także weź sobie te słowa do serca i wprowadź jakieś zmiany, bo się zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×