Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAM

Patologia czy tak się teraz żyje?

Polecane posty

Gość AAM

Pytam szczerze bo normalnej rodziny nigdy nie miałam. 

Moja mama ma męża, twiedzi że go nie kocha. On jej również, świnia jakich mało... za plecami knuje przeciwko Niej, obgaduje i kłamie prosto w oczy. Po co mama go trzyma? A bo rzekomo finansowo bez Niego sobie nie poradzi (bzdura ale widocznie tak jej wygodnie). Mają osobne pokoje, czasem od drze ryja o byle co, np o to, że miska leży na innej półce... Za darmo nie robi nic, jak coś pomoże lub zrobi to za „danie dupy” jak nie dostanie to chodzi wiecznie obrażony w domu. Raz na jakiś czas się zaafiszuje i odwiedza mamę w jej pokoju, zakładam wtedy słuchawki :) skończy, idzie do wc i do siebie. Niby mnie to nie dotyczy ale żyjąc w takim domu czuje się jakbym zyla w patologii. No chyba, że takie są normy tez u innych. Marzę tylko o skończeniu studiów, dobrej pracy i wyprowadzce. Sama, nienawidzę mężczyzn. Nie wyobrażam sobie życia z zasna świnia pod jednym dachem. 

Dodalam ten temat w dwóch działach bo nie wiedziałam, do którego pasuje bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość AAM napisał:

Sama, nienawidzę mężczyzn. Nie wyobrażam sobie życia z zasna świnia pod jednym dachem

Czemu uważasz że wszyscy to świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAM
7 minut temu, lonelyman napisał:

Czemu uważasz że wszyscy to świnie.

Nie potrafię inaczej patrzeć na mężczyznę... tylko po prostu jak na świnie. Wiem, że to problem na podłożu psychicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka

Patologie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, lonelyman napisał:

Czemu uważasz że wszyscy to świnie.

Bo jakies 90% facetów to świnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo jakies 90% facetów to świnie 

A pozostałe 10% sie do kobiet nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie było tak samo... Przez to depresja, otyłość, zaburzeniach odżywiania, nieplanowana ciaza,. Samotne macierzyństwo... Nie ma nic gorszego niz bycie wrażliwa, dobra córka takich nieudacznikiem i śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie podoba się wam jak żyją wasi rodzice to samo żyjcie inaczej. To że komuś się nie układa nie znaczy że u was będzie podobnie. Rozumu własnego nie macie czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×