Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cieżarna

Ciaza Joanny K. no ile mozna...

Polecane posty

Nie interesuje mnie jej ciaza a co chwile o niej slysze. Czy ta kobieta mysli ze caly swiat to jej rodzina ktora tak bardzo sie interesuje jej dzieckiem? Jeszcze te wypowiedzi o nianiach, ze ona bedzie musiala sie wyspac...a teraz kolejne zdjecia jak sie ciagle za brzuch trzyma. Co za zalosna szopka. To tylko ciaza! Wiekszosc kobiet w jej wieku ma juz to za soba to kto sie tym jara? Nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tez mnie zastanawia fenomen tej ciazy. Kobieta jest juz po 40, czym tu sie podniecac? Moglaby juz miec 20letnie dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No tez mnie zastanawia fenomen tej ciazy. Kobieta jest juz po 40, czym tu sie podniecac? Moglaby juz miec 20letnie dziecko 

W patologii na pewno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W patologii na pewno:-D

Tak samo jak i w 40 letniej patologii ktora wpadla na starosc :D taka to jeszcze w wiekszej wprawie z robieniem patologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leming

O kim mówicie? niby jakaś słynna ciąża, a ja pierwsze słyszę. Co to za Joanna k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kim wy mówicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O krupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak dziecko po niej odziedziczy "inteligencję", to będzie miało przewalone od samego początku. Głupszej baby od niej to ze świecą szukać. 40 lat, a rozum 12-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
14 minut temu, Cieżarna napisał:

Nie interesuje mnie jej ciaza a co chwile o niej slysze. Czy ta kobieta mysli ze caly swiat to jej rodzina ktora tak bardzo sie interesuje jej dzieckiem? Jeszcze te wypowiedzi o nianiach, ze ona bedzie musiala sie wyspac...a teraz kolejne zdjecia jak sie ciagle za brzuch trzyma. Co za zalosna szopka. To tylko ciaza! Wiekszosc kobiet w jej wieku ma juz to za soba to kto sie tym jara? Nastolatki?

Najlepsza wypowiedz to wlasnie ta o tym ze ona musi miec nianie po urodzeniu, bo bedzie musiala sie wyspac. I ze nie wie czy bedzie karmic piersia bo nie lubi jak ktos jej maca piersi. Po co sobie zrobila dziecko jak taka zmeczona w tym wieku. Teraz wielkie trzymanie za brzuch a za chwile cyk do niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Najlepsza wypowiedz to wlasnie ta o tym ze ona musi miec nianie po urodzeniu, bo bedzie musiala sie wyspac. I ze nie wie czy bedzie karmic piersia bo nie lubi jak ktos jej maca piersi. Po co sobie zrobila dziecko jak taka zmeczona w tym wieku. Teraz wielkie trzymanie za brzuch a za chwile cyk do niani.

Boi się, że silikon eksploduje 🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
4 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Najlepsza wypowiedz to wlasnie ta o tym ze ona musi miec nianie po urodzeniu, bo bedzie musiala sie wyspac. I ze nie wie czy bedzie karmic piersia bo nie lubi jak ktos jej maca piersi. Po co sobie zrobila dziecko jak taka zmeczona w tym wieku. Teraz wielkie trzymanie za brzuch a za chwile cyk do niani.

Mam podobnie do niej i nie widze w jej wypowiedzi nic dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc gosc napisał:

Mam podobnie do niej i nie widze w jej wypowiedzi nic dziwnego. 

No pewnie ze nie widac nic dziwnego jesli zaszlas w ciaze bo wypada miec dziecko a nie zeby opiekowac sie nim i nawiazac wiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdzie słyszysz? 😄 ja nie wchodze na portale plotkarskie i nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarna
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdzie słyszysz? 😄 ja nie wchodze na portale plotkarskie i nic nie wiem

Z telewizji. W ddtvn jej temat jest co kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×