Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teresa

Teresa

Polecane posty

Gość Teresa

Wkurza mnie hipokryzja społeczeństwa jeśli chodzi o prostytucję. kogo nie zapytasz to ją potepia a tak naprawdę wielu z niej korzysta. nie tylko za pieniądze, przecież kobiety uprawiaja seks w zamian za jakieś inny rzeczy. piszę to bo sama miałam okres w życiu całkiem niedawno który można nazwać przygodą z prostytucją. Mieszkając za granicą i chcąc dorobić czasami spotykałam się z mężczyznami za pieniądze. Nie było ich wielu. Zaczęło się od spotkania z moim szefem później, jakby z polecenia, spotkałem się z kilkoma jego znajomymi. Oczywiście nie grupowo. Nie jestem masochistką. Tylko 2 razy spotkałem się w większym gronie. Gdy o tym komukolwiek mówię to widzę od razu że ktoś mnie ocenia i traktują jako gorsza. Po pierwsze nie robiłem tego bo lubiłam. Po drugie tak jak powiedziałem wiele osób wykorzystuje seks do osiągnięcia czegoś. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto... Najczęściej oceniają zle takie postępowanie osoby które same to robią albo robiły.. Zazdrość też ma tu swoje znaczenie... Nikt nie jest idealny... 

Każdy z nas może robić to co chce i wara im od oceny nas.. To nasze decyzję i nasze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Teresa,

a chcesz sie bzykać bez kasy dla odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
Przed chwilą, Gość Mariusz napisał:

Teresa,

a chcesz sie bzykać bez kasy dla odmiany?

Nie nie chce. A poza tym pewnie masz połowę mniej kat niż ja synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley

Piętnują Ci co by sami chcieli ale zbyt ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Teresa napisał:

Wkurza mnie hipokryzja społeczeństwa jeśli chodzi o prostytucję. kogo nie zapytasz to ją potepia a tak naprawdę wielu z niej korzysta. nie tylko za pieniądze, przecież kobiety uprawiaja seks w zamian za jakieś inny rzeczy. piszę to bo sama miałam okres w życiu całkiem niedawno który można nazwać przygodą z prostytucją. Mieszkając za granicą i chcąc dorobić czasami spotykałam się z mężczyznami za pieniądze. Nie było ich wielu. Zaczęło się od spotkania z moim szefem później, jakby z polecenia, spotkałem się z kilkoma jego znajomymi. Oczywiście nie grupowo. Nie jestem masochistką. Tylko 2 razy spotkałem się w większym gronie. Gdy o tym komukolwiek mówię to widzę od razu że ktoś mnie ocenia i traktują jako gorsza. Po pierwsze nie robiłem tego bo lubiłam. Po drugie tak jak powiedziałem wiele osób wykorzystuje seks do osiągnięcia czegoś. 

 

Spotkałem, robiłem, powiedziałem ...Skoro juz koniecznie chcesz bajki pisac, to badz bardziej konsekwentny rodzajowo. Chyba,  ze jestes hermafrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×