Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co może być celem i sensiem życia samotnego człowieka?

Polecane posty

Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Moim sensem życia były podróże, niestety po Polsce, bo boję się wyjeżdżać sama za granicę, ale kiedy zaczęłam o tym pisać w necie i pokazywać zdjęcia z miejsc w których byłam, pomówiono mnie że jeżdżę żeby popełniać jakieś przestepstwa typu porwania, mor.derstwa itd. (nie wszysko mi przechodzi przez gardło albo klawiaturę). Ponieważ nic takiego nie mam na sumieniu, zamknełam się w domu, w dni wolne nie wychodzę i planuję samo.bójstwo. 

W Polsce samotna kobieta nie ma prawa bytu, bo jesli jest choc odrobinę aktywna, zostanie oskrazona o wszystkie zbrodnie popełniane przez grube ryby, członków służb, KO itd., aż zostanie zastraszona na amen. A jak popełni samo.bójstwo to będą się cieszyli, że ją do tego doprowadzili. 

Nie rob tego! Jeszcze będzie dobrze, może nie teraz ale za jakiś czas, zobaczysz wszystko się ułoży. Nie trać nadzei i nie przejmuj się durnymi pomowieniami innych. Niech se badają co chcą a Ty rob to co sprawia Ci radość. Zycie masz tylko jedno. A ludzie zawsze będą gadać, choćby z zazdrości o te podróże by uprzykrzyc Ci życie! Taka mentalność zyebanych Polaczkow. Bądź ponad to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.08.2019 o 18:00, Gość Gosc napisał:

Nie rob tego! Jeszcze będzie dobrze, może nie teraz ale za jakiś czas, zobaczysz wszystko się ułoży. Nie trać nadzei i nie przejmuj się durnymi pomowieniami innych. Niech se badają co chcą a Ty rob to co sprawia Ci radość. Zycie masz tylko jedno. A ludzie zawsze będą gadać, choćby z zazdrości o te podróże by uprzykrzyc Ci życie! Taka mentalność zyebanych Polaczkow. Bądź ponad to! 

Dziękuję. Tak rzadko spotykam się z choc odrobiną zrozumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
Dnia 23.08.2019 o 15:51, Leżaczek napisał:

, przejście gier. 

Masz na myśli pierwsze wersje mario, aro, quake1, turok, freelancer, mavia, rtcw, doom, terra, mdk2, blue-ball?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×