Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie sam

Smutno mi bo nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość wiecznie sam

i nigdy jej nie miałem 😢 Uświadomiłem sobie, że jestem strasznym nieudacznikiem. Nawet największe łajzy kogoś mają, a ja wiecznie sam. Żadna mnie nie chciała bo i z wyglądu i z charakteru jestem nieatrakcyjny. Brzydki, nieśmiały, zakompleksiony, beznadziejny pod każdym względem nudziarz - to cały ja. Nie mam już na nic siły, nawet nie chce mi się wychodzić z domu, bo i po co? Żeby się dołować? Widok szczęśliwych ludzi sprawia, że jeszcze bardziej nie chce mi się żyć, czuję się jak śmieć. Jeszcze parę lat temu starałem się gdzieś wychodzić samemu (2 - 3 razy w roku), na jakieś koncerty itp., ale dałem sobie spokój. Zamiast przynosić radość, te samotne wyjścia pogłębiały tylko moją rozpacz i przez miesiąc chodziłem załamany. Więc zostało mi już tylko użalanie się nad sobą na forach internetowych, bo nie mam nikogo, nawet kolegów. Życie 36 letniego samotnego przegrywa, który nigdy nawet się nie przytulał z dziewczyną jest naprawdę żałosne😢 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Id/io/ta jesteś,stalker i guzik wiesz złamasie ale to dobrze k/re/t/y/nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź lepiej pobiegać lub pojeździć na rowerze dla zabicia czasu i poprawienia kondycji. Tu tylko Cię zgnoją jak ta psycholka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
16 minut temu, Gość wiecznie sam napisał:

i nigdy jej nie miałem 😢 Uświadomiłem sobie, że jestem strasznym nieudacznikiem. Nawet największe łajzy kogoś mają, a ja wiecznie sam. Żadna mnie nie chciała bo i z wyglądu i z charakteru jestem nieatrakcyjny. Brzydki, nieśmiały, zakompleksiony, beznadziejny pod każdym względem nudziarz - to cały ja. Nie mam już na nic siły, nawet nie chce mi się wychodzić z domu, bo i po co? Żeby się dołować? Widok szczęśliwych ludzi sprawia, że jeszcze bardziej nie chce mi się żyć, czuję się jak śmieć. Jeszcze parę lat temu starałem się gdzieś wychodzić samemu (2 - 3 razy w roku), na jakieś koncerty itp., ale dałem sobie spokój. Zamiast przynosić radość, te samotne wyjścia pogłębiały tylko moją rozpacz i przez miesiąc chodziłem załamany. Więc zostało mi już tylko użalanie się nad sobą na forach internetowych, bo nie mam nikogo, nawet kolegów. Życie 36 letniego samotnego przegrywa, który nigdy nawet się nie przytulał z dziewczyną jest naprawdę żałosne😢 

A gdzie pracujesz? Czym się zajmujesz na codzień? Powiem Ci, że troche wiem jak to jest i jak uroda a raczej jej brak wpływa na pewność siebie i na charakter. Jeżeli masz jeszcze siły - to zadbaj o siebie. Na pewno poprawi chociaż trochę Ci to nastrój i samoocene. Bo i tak jeśli nie kochasz sam siebie nie będziesz w stanie pokochać nikogo. Spróbuj poszukać kogoś w podobnym wieku. Nie przejmuj się, że w wieku 36 lat jesteś samotny - co mają powiedzieć kobiety w takim wieku? - Z nich jest robione wręcz pośmiewisko. 

Spróbowałabym też terapii z psychologiem, jeżeli taki stan smutku utrzymuje się przez dłuższy czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź lepiej pobiegać lub pojeździć na rowerze dla zabicia czasu i poprawienia kondycji. Tu tylko Cię zgnoją jak ta psycholka wyżej.

Piszesz o sobie? Mało tutaj stalkerskich postów? Analfabetą jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość prawda napisał:

Piszesz o sobie? Mało tutaj stalkerskich postów? Analfabetą jesteś? 

😂 Wybierz się do psychiatry, dobrze radzę😂

Curva, skąd biorą się takie nawiedzone?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przede wszystkim nie przejmuj sie tym... Jeśli dobrze zarabiasz , lub masz duzo pienedzy to na pewno ktoś się tobą zainteresuje, , a jeśli nie przelewa ci sie to przynajmniej sprawiaj wrażenie majętnego, oczywiście bez przesady 🙂 powinienieś zacząc uprawiać sport (podobno kobiety lubią mięśnie, choc ja sam ich nie mam:D ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Curva, skąd biorą się takie nawiedzone?😂

Z marsa chyba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Przede wszystkim nie przejmuj sie tym... Jeśli dobrze zarabiasz , lub masz duzo pienedzy to na pewno ktoś się tobą zainteresuje, , a jeśli nie przelewa ci sie to przynajmniej sprawiaj wrażenie majętnego, oczywiście bez przesady 🙂 powinienieś zacząc uprawiać sport (podobno kobiety lubią mięśnie, choc ja sam ich nie mam:D ) 

A nie lepiej po prostu umrzeć w samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Przede wszystkim nie przejmuj sie tym... Jeśli dobrze zarabiasz , lub masz duzo pienedzy to na pewno ktoś się tobą zainteresuje, , a jeśli nie przelewa ci sie to przynajmniej sprawiaj wrażenie majętnego, oczywiście bez przesady 🙂 powinienieś zacząc uprawiać sport (podobno kobiety lubią mięśnie, choc ja sam ich nie mam:D ) 

Przegryw nie może dużo zarabiać. To jest niemożliwe. Pravvik w tym wieku to musi być kompletny nieudacznik. Gdyby miał kasę, nie byłby już pravvikiem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienieudacznik

taa a co powiesz jak sie ma własną działalność i nieźle przędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nie lepiej po prostu umrzeć w samotności?

Taka śmierć jest straszna😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

No i z czego się śmiejesz pało ?

Z czyjegoś nieszczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Z marsa chyba 😄

Jak wy pięknie udajecie życzliwych i kulturalnych🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
1 minutę temu, Gość nienieudacznik napisał:

taa a co powiesz jak sie ma własną działalność i nieźle przędzie

Noi co łyso wam pały , które zarabiają po 2500 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość prawda napisał:

Jak wy pięknie udajecie życzliwych i kulturalnych🤣

Do budy, psycholko!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
50 minut temu, Gość wiecznie sam napisał:

i nigdy jej nie miałem 😢 Uświadomiłem sobie, że jestem strasznym nieudacznikiem. Nawet największe łajzy kogoś mają, a ja wiecznie sam. Żadna mnie nie chciała bo i z wyglądu i z charakteru jestem nieatrakcyjny. Brzydki, nieśmiały, zakompleksiony, beznadziejny pod każdym względem nudziarz - to cały ja. Nie mam już na nic siły, nawet nie chce mi się wychodzić z domu, bo i po co? Żeby się dołować? Widok szczęśliwych ludzi sprawia, że jeszcze bardziej nie chce mi się żyć, czuję się jak śmieć. Jeszcze parę lat temu starałem się gdzieś wychodzić samemu (2 - 3 razy w roku), na jakieś koncerty itp., ale dałem sobie spokój. Zamiast przynosić radość, te samotne wyjścia pogłębiały tylko moją rozpacz i przez miesiąc chodziłem załamany. Więc zostało mi już tylko użalanie się nad sobą na forach internetowych, bo nie mam nikogo, nawet kolegów. Życie 36 letniego samotnego przegrywa, który nigdy nawet się nie przytulał z dziewczyną jest naprawdę żałosne😢 

Wierze chlopie ze dasz sobie rade, uwierz w siebie, zacznij ćwiczyc 🙂  poznać jakiś znajomych mozna 🙂 70 procent małzenstw sie poznało przez wspólnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Do budy, psycholko!😂

do budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość prawda napisał:

Jak wy pięknie udajecie życzliwych i kulturalnych🤣

Znowu wariatka ma schizy. Kiełbasa czy sylwia tym razem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Znowu wariatka ma schizy. Kiełbasa czy sylwia tym razem? 

Kiełbasa? A może kaszanka? Albo pasztetowa?😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość gość napisał:

Kiełbasa? A może kaszanka? Albo pasztetowa?😂😂😂

Whateva . W każdym razie psychiczna ze schizami . Teraz w innym temacie się udziela pod innym Nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier to policjant
56 minut temu, Gość prawda napisał:

Id/io/ta jesteś,stalker i guzik wiesz złamasie ale to dobrze k/re/t/y/nie

won stond wiedzmo bo zadzwonie na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier to policjant

nie rozumiem jak niektore baby bez powodu tak lubią obrazac... 

A ten gość co założył temat pewnie zarabia 10x co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
1 minutę temu, Gość szwagier to policjant napisał:

won stond wiedzmo bo zadzwonie na policje

Dzwoń tumanie na siebie samego.Każdy wasz post jest opluwaniem ale jak dostajecie zwrot, wtedy krzyk.Przez lata prześladowaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
24 minuty temu, Gość ... napisał:

Wierze chlopie ze dasz sobie rade, uwierz w siebie, zacznij ćwiczyc 🙂  poznać jakiś znajomych mozna 🙂 70 procent małzenstw sie poznało przez wspólnych znajomych

Tylko najpierw trzeba tych znajomych mieć. A po studiach o to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość prawda napisał:

Dzwoń tumanie na siebie samego.Każdy wasz post jest opluwaniem ale jak dostajecie zwrot, wtedy krzyk.Przez lata prześladowaliście.

Sama się rzuciła z ryjem do bogu ducha winnego autora, a teraz pier.do.li o jakichś rzekomych prześladowaniach 😁Psychiczny babsztyl z dostępem do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SetnyNaocznyŚwiadek
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Sama się rzuciła z ryjem do bogu ducha winnego autora, a teraz pier.do.li o jakichś rzekomych prześladowaniach 😁Psychiczny babsztyl z dostępem do internetu.

Potwierdzam 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lynx_LXXXV

Ja bym doradził pójście do prostytutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lynx_LXXXV
10 godzin temu, Gość ... napisał:

Przede wszystkim nie przejmuj sie tym... Jeśli dobrze zarabiasz , lub masz duzo pienedzy to na pewno ktoś się tobą zainteresuje, , a jeśli nie przelewa ci sie to przynajmniej sprawiaj wrażenie majętnego, oczywiście bez przesady 🙂 powinienieś zacząc uprawiać sport (podobno kobiety lubią mięśnie, choc ja sam ich nie mam:D ) 

Bądźmy szczerzy. "Byciem majętnym", nie przyciągnie kobiety wartej zachodu, tylko pasożyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Lynx_LXXXV napisał:

Ja bym doradził pójście do prostytutki....

Wizyta u divy to najgorsze co może zrobić pravik😐

6 godzin temu, Gość Lynx_LXXXV napisał:

Bądźmy szczerzy. "Byciem majętnym", nie przyciągnie kobiety wartej zachodu, tylko pasożyta...

Otóż to. Niestety takich roszczeniowych pasożytów jest teraz od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×