Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dojrzały facet

Mężatka rozkochała mnie w sobie

Polecane posty

Gość M...@
1 godzinę temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Nie jestem żonaty , byłem ale już nie jestem.Nie chce tu opisywać swojej sytuacji bo to jest nie istotne, wiem że nigdy z nią nie będę już się pogodziłem ale tęsknię nie mam na to wpływu . Widziałem ja wczoraj była z mężem, widać że zakochani. Ja nigdy nie powiem jej co czuję bo po co. Gdybym miał chc cień nadziei to walczyłbym 

Byliście blisko ze sobą? W jakim wieku jesteś Autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
17 minut temu, Gość M...@ napisał:

Byliście blisko ze sobą? W jakim wieku jesteś Autorze?

Nic między nami nie było poza jak myśle małym flirtem , tak to odbierałem wtedy. Nie wiem jak to wytłumaczyć to się widzi w spojrzeniu i gestach. Jak ktoś napisał , myśle ze domyśliła się co czuje i całkowicie urwała kontakt. To jest dobra osoba i chyba nie chciała dawać mi bezsensownych nadziei na coś więcej. Bardzo chciałbym spojrzeć w te oczy i zobaczyć ten ciepły uśmiech raz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Nic między nami nie było poza jak myśle małym flirtem , tak to odbierałem wtedy. Nie wiem jak to wytłumaczyć to się widzi w spojrzeniu i gestach. Jak ktoś napisał , myśle ze domyśliła się co czuje i całkowicie urwała kontakt. To jest dobra osoba i chyba nie chciała dawać mi bezsensownych nadziei na coś więcej. Bardzo chciałbym spojrzeć w te oczy i zobaczyć ten ciepły uśmiech raz jeszcze 

Trzeba było kuc żelazo póki gorące było. Teraz to już pewnie musztarda po obiedzie i będziesz żył w wiecznej tęsknocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trzeba było kuc żelazo póki gorące było. Teraz to już pewnie musztarda po obiedzie i będziesz żył w wiecznej tęsknocie 

Czekałem na jakiś znak tzw zielone światło ale nie doczekałem się, nie chciałem sie narzucać i burzyć jej związek. Łatwo doradzać tylko z wykonaniem już gorzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Nic między nami nie było poza jak myśle małym flirtem , tak to odbierałem wtedy. Nie wiem jak to wytłumaczyć to się widzi w spojrzeniu i gestach. Jak ktoś napisał , myśle ze domyśliła się co czuje i całkowicie urwała kontakt. To jest dobra osoba i chyba nie chciała dawać mi bezsensownych nadziei na coś więcej. Bardzo chciałbym spojrzeć w te oczy i zobaczyć ten ciepły uśmiech raz jeszcze 

daruj sobie, hahahah albo nie, pisz. Dobrze ci to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Czekałem na jakiś znak tzw zielone światło ale nie doczekałem się, nie chciałem sie narzucać i burzyć jej związek. Łatwo doradzać tylko z wykonaniem już gorzej 

Jaki znak zachęciłby Ciebie do dalszego działania? Co musiałaby zrobić czy powiedzieć żebyś odebrał to jako zielone światło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

 

4 godziny temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Nic między nami nie było poza jak myśle małym flirtem , tak to odbierałem wtedy. Nie wiem jak to wytłumaczyć to się widzi w spojrzeniu i gestach. Jak ktoś napisał , myśle ze domyśliła się co czuje i całkowicie urwała kontakt. To jest dobra osoba i chyba nie chciała dawać mi bezsensownych nadziei na coś więcej. Bardzo chciałbym spojrzeć w te oczy i zobaczyć ten ciepły uśmiech raz jeszcze 

Jak długo już jej nie widziałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze co Ciebie urzekło w niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Autorze co Ciebie urzekło w niej?

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc M
5 minut temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos. 

To tylko zauroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc M

Zajmij się dziadku wnukami a nie młode laski ci w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

To te pieprzone emocje. Swiat bylby prostszy bez nich. Dostajesz glupawki na punkcie baby ktora sobie wymysliles. Ona taka jak Ja widzisz istnieje tylko w twojej glowie..rany, nameczysz sie jeszcze zanim ci przejdzie. Ale w koncu ci przejdzie. Na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos. 

Wspaniale o niej piszesz... chciałabym żeby mój tak myślał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
19 minut temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos. 

Jak się poznaliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Nic między nami nie było poza jak myśle małym flirtem , tak to odbierałem wtedy. Nie wiem jak to wytłumaczyć to się widzi w spojrzeniu i gestach. Jak ktoś napisał , myśle ze domyśliła się co czuje i całkowicie urwała kontakt. To jest dobra osoba i chyba nie chciała dawać mi bezsensownych nadziei na coś więcej. Bardzo chciałbym spojrzeć w te oczy i zobaczyć ten ciepły uśmiech raz jeszcze 

Manipulant ...y.O ...ach które robię mu 🍦 wspomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
8 godzin temu, Gość M...@ napisał:

 

Jak długo już jej nie widziałeś? 

Od 8 lat, od kiedy dzivki ukraińskie ssą mi fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
8 minut temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Od 8 lat, od kiedy dzivki ukraińskie ssą mi fiuta.

Ludzie przestańcie się podszywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ezu lola
51 minut temu, Gość Lola114 napisał:

To te pieprzone emocje. Swiat bylby prostszy bez nich. Dostajesz glupawki na punkcie baby ktora sobie wymysliles. Ona taka jak Ja widzisz istnieje tylko w twojej glowie..rany, nameczysz sie jeszcze zanim ci przejdzie. Ale w koncu ci przejdzie. Na bank

 

51 minut temu, Gość Lola114 napisał:

To te pieprzone emocje. Swiat bylby prostszy bez nich. Dostajesz glupawki na punkcie baby ktora sobie wymysliles. Ona taka jak Ja widzisz istnieje tylko w twojej glowie..rany, nameczysz sie jeszcze zanim ci przejdzie. Ale w koncu ci przejdzie. Na bank

Lola to ze ty zapomniałaś to nie znaczy ze i on zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Dojrzały facecie, dlaczego pomijasz niektóre pytania? Są jakieś niewygodne czy boisz się, że tu cię ktoś rozpozna? Co by się stało gdybyśmy poznali twój wiek? No dobrze, to nie ma znaczenia, ale z drugiej strony jakie to ma znaczenie dla nas, że mężatka cię rozkochała? Po co nam to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda

Jezu czemu w większości kobiety się tu wypowiadają bezsensownie. Niech coś powie facet,  który jest lub był w takiej sytuacji jak autor. Czy zrobił coś z tym uczuciem czy nic i udało się mu zapomnieć ???a nie pytania typu ile masz lat? Albo gdzie się poznaliście co to ma za znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
49 minut temu, Gość Nuda napisał:

Jezu czemu w większości kobiety się tu wypowiadają bezsensownie. Niech coś powie facet,  który jest lub był w takiej sytuacji jak autor. Czy zrobił coś z tym uczuciem czy nic i udało się mu zapomnieć ???a nie pytania typu ile masz lat? Albo gdzie się poznaliście co to ma za znaczenie.

A jakie to ma znaczenie, że kobieta autora jest dobra, kobieca w każdym geście, ma urzekający głos czy pięknie pachnie ( tekst autora poniżej) o tym pisałam właśnie, nie chce napisać np. ile ma lat a pisze takie pierdoły o jej zapachu, przy których pewnie się podnieca. Czy to było ważne? Dla mnie nie  Więc co to kogo obchodzi.... a podanie wieku wbrew pozorom jest ważne, przynajmniej dla mnie. Różnica wieku 15 ale inaczej jest, kiedy kobieta ma 20 a partner 35 a inaczej, kiedy kobieta ma np. 50 a partner 65. Prawda? To są zupełnie inne przeciwności losu. 

 

11 godzin temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Autorze co Ciebie urzekło w niej?

Autor domyślam się ze tylko odpowiedział na zadane mu Pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda

Czy jakiś facet się wypowie ? Czy Wy w ogóle macie takie sytuacje w życiu ? Czy raczej nie lokujecie uczuć gdy kobieta jest zajęta?niech piszą Panowie a nie Panie swoje mądrości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
18 minut temu, Gość M...@ napisał:

A jakie to ma znaczenie, że kobieta autora jest dobra, kobieca w każdym geście, ma urzekający głos czy pięknie pachnie ( tekst autora poniżej) o tym pisałam właśnie, nie chce napisać np. ile ma lat a pisze takie pierdoły o jej zapachu, przy których pewnie się podnieca. Czy to było ważne? Dla mnie nie  Więc co to kogo obchodzi.... a podanie wieku wbrew pozorom jest ważne, przynajmniej dla mnie. Różnica wieku 15 ale inaczej jest, kiedy kobieta ma 20 a partner 35 a inaczej, kiedy kobieta ma np. 50 a partner 65. Prawda? To są zupełnie inne przeciwności losu. 

 

 

33 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały facet
1 minutę temu, Gość Dojrzały facet napisał:

33 50

Zdaje sobie sprawę , ze to duża różnica wieku. Dla Niej jestem starszym Panem. Ona wyglada na 20 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda
1 godzinę temu, Gość Dojrzały facet napisał:

Zdaje sobie sprawę , ze to duża różnica wieku. Dla Niej jestem starszym Panem. Ona wyglada na 20 lat 

Autorze a czy ty będąc po 30tce chciałeś się bzykać z Panią w wielu 50 lat??? Nie oszukujmy się ciało faceta w tym wieku starzeje się tak samo jak i kobiety wiec nie byłbyś dla niej atrakcyjny seksualnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Autorze, mam tylko jedno jeszcze pytanie, po tym chciałabym wypowiedzieć się głębiej. Nie węsz podstępu bo też od lat kocham człowieka 18 lat starszego ode mnie, więc wbrew pozorom temat dla mnie ciekawy. Pytanie: czy Ty w tej kobiecie widzisz tylko obiekt seksualny? Czy kochasz całym sercem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
1 godzinę temu, Gość Nuda napisał:

Autor domyślam się ze tylko odpowiedział na zadane mu Pytanie 

W pewnym sensie jest ciekawe, można się rozmarzyć... ale to tylko wspomnienia autora, dla niego ma największe znaczenie, pewnie, że fajnie jest poczytać ale chciałabym wiedzieć coś więcej z tej historii. Jak się zaczęła, czy było coś więcej, czy kocha prawdziwie czy widzi w niej obiekt tylko seksualny, czy nie boi się ludzkich spojrzeń itd. Skoro założył temat to fajnie byłoby dowiedzieć się więcej w miarę możliwości oczywiście. I nie lubię rozpoczynania czegokolwiek i unikania pytań. A kobiety też mogłyby wypowiedzieć się w takim temacie bo przecież są w takich związkach również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalal

Nie nachodzisz jej, nie rozbijasz jej małżeństwa, kochasz ją skrycie i po cichu. Jej krzywdy nie robisz, a Tobie jest przyjemnie na sercu gdy o niej pomyślisz. Ładne uczucie. Nic nie poradzisz. Samo kiedyś przejdzie gdy   przyjdzie inna kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×