Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiExMen

Biseksualna przeszłość a małżeństwo

Polecane posty

Gość BiExMen

Zastanawia mnie ostatnio jedna rzecz. Jak wiele osób ma na swoim koncie biseksualne eskapady a teraz mają żona lub męża? Ja podczas studiów mocno eksperymentowałem i mam na swoim koncie se z ponad 30 facetami(zawsze jako pas). Teraz od wielu lat nie walił mnie zaden facet. Mam stałą partnerkę. Ona nic nie wie na temat tamtej przeszłości. Macie na swoim koncie takie tematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery

Mam nadzieję, że chociaż się przebadałeś nim jej zasadziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Ja mam. Moja żona wie o moich wyskokach młodzieńczych i bardzo ją to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi_man_lover

Moja nie wie...... A sporo lodów zrobiłem 😁 myślę że obciagam lepiej od mojej żony 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

rozmawialem z gejem kiedyś i powiedzial mi,że większość żonatych lubi dla odmiany pobawić się z facetem.na codzień macho a w skrytości to wypinające się cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słabeusz

Ja mam dziewczynę od 2 lat, ale czasem lubię się dla jakiegoś wypiąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słabeusz

Moja wie o tym, i to akceptuje. Czasem nawet sama mi szuka "partnera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiExMen

Dzisiaj zrobiłem soczystego loda kumplowi od obciągu! Wielkie 19cm wyssałem z połykiem do ostatniej kropli 🙂 po tym obciąganiu jestem przekonany że robię laskę lepiej niż moja żona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenems

Ja mam wiele takich przygód za sobą zarówno przed jak i po ślubie,  sex z facetami i trójkąty 2m1k2km1 lub 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiExMen

Nie wierze że tak mało osób tutaj miało bi eskapady ? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

jestem kobietą i w młodości byłam w trzech związkach z kobietami,mój mąż wie o tym.To było zanim się poznaliśmy.Oboje popieramy lgbt chociaż mąż nigdy nie miał nic wspólnego z facetem ani nie miał przede mną kobiety, jestem jego pierwszą.Mogłabym być żoną ukrytego geja lub biseksualisty, nie miałabym nic przeciwko gdyby mój mąż miał przygody z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
1 minutę temu, Gość Jola napisał:

jestem kobietą i w młodości byłam w trzech związkach z kobietami,mój mąż wie o tym.To było zanim się poznaliśmy.Oboje popieramy lgbt chociaż mąż nigdy nie miał nic wspólnego z facetem ani nie miał przede mną kobiety, jestem jego pierwszą.Mogłabym być żoną ukrytego geja lub biseksualisty, nie miałabym nic przeciwko gdyby mój mąż miał przygody z facetem.

 No cóż, doskonale wiemy o tym że różnego rodzaju zboczeńców nie brakuje na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTML

dobrze by było gdyby właśnie faceci mieli przygody z facetami wtedy byłaby większa tolerancja w społeczeństwie bo każdy by tego spróbował.Dlatego więcej jest homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn niż kobiet bo facetowi głównie chodzi o seks, nieważne czy go zaspokaja kobieta czy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biseksualistów jest o wiele więcej niż gejów, tylko jak facet ma kobietę i dzieci, albo planuje mieć, to nie obnosi się ze swoimi skłonnościami do zabaw z facetami, a zresztą współczesna nauka mówi o tym, że człowiek rodzi się biseksualny tak naprawdę. Ja jestem gejem i spotykam się głównie z biseksualnymi facetami będących w związkach z kobietami. Dla części z nich byłem pierwszym facetem, mimo że często są to faceci pomiędzy 30 a 50 rokiem życia, którzy dopiero odkrywają w sobie pociąg do facetów i chcą z nimi eksperymentować. Żony kilku wiedzą o ich skłonnościach i pozwalają im na spotkania z facetami. Mama jednego żonatego kumpla, z którym stale się spotykam i jego żona wie o nas, i nawet z nią gadałem o moim układzie z jej mężem. Mają dwójkę dzieci. Ona woli, by mąż zdradzał ją z facetem, niż ma to robić z inną kobietą. W zasadzie to powiedziała mi nawet, że dla niej to nie zdrada, bo biseks zawsze potrzebuje i seksu z facetem, i seksu z kobietą. Poza tym biseksi są tak skonstruowani, że potrafią jednocześnie kochać i kobietę, i mężczyznę, i jest to szczera miłość. Znam kilku, którzy mają i żonę, i do tego partnera, i tak latami, kochając obydwoje mocno. Biseksualizm to normalna rzecz tak naprawdę i to jest jedyna prawdziwa orientacja wszystkich ludzi, którzy nie zdają sobie z niej sprawy. Dzisiaj wielu biologów, psychologów, psychiatrów, seksuologów i innych naukowców mówi o biseksualnej naturze każdego z nas i o tym, że orientacja może się zmienić na skutek różnych wyzwalaczy oraz przeżyć. Znam facetów, którzy byli całkowicie hetero i gej seks ich brzydził, a teraz są całkowicie gejami niemalże. Mój znajomy zmienił orientację pod wpływem biseksualnej kochanki, która zaczęła wkręcać go w seksy grupowe, najpierw z kobietami, a potem z mężczyznami. On miał żonę. Tak mu się spodobał seks męsko-męski, że się rozwiódł (nie miał dzieci) i związał się z facetem poznanym przez tę swoją kochankę. Dziś twierdzi, że kobiety go już praktycznie nie pociągają i identyfikuje się on w zasadzie jako gej. Takich przypadków znam więcej, tylko w ich przypadku doszło do "rozszerzenia" orientacji, z hetero- lub homoseksualnej na biseksualną. To jest dość częste, o wiele częstsze, niż się myśli, a najlepsze jest to, że część tych biseksów oficjalnie jest anty-LGBT mocno i epatują swoją niby homofobią, aby nikt nigdy się nie domyślił, że są bi... Jeden z nich mi powiedział, że swojego syna wychowuje na homofoba, by ten mu nie zakomunikował kiedyś, że lubi chłopców, a sam szaleje i po aplikacjach i portalach szuka na seks facetów, i innych kobiet też... Trochę hipokryzja i podcinanie gałęzi, na której się siedzi, no ale tak jest czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Polxao, skoro jesteś gejem to zawsze możesz poznać jakąś kobietę lesbijkę lub aseksualną do białego małżeństwa.Nie dziwię się nie którzy geje biorą ślub z kobietą po to aby otoczenie się nie domyśliło się ich prawdziwej orientacji.W naszym kraju jest mała tolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jola napisał:

Polxao, skoro jesteś gejem to zawsze możesz poznać jakąś kobietę lesbijkę lub aseksualną do białego małżeństwa.Nie dziwię się nie którzy geje biorą ślub z kobietą po to aby otoczenie się nie domyśliło się ich prawdziwej orientacji.W naszym kraju jest mała tolerancja.

 I za to kocham ten kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
35 minut temu, polxao napisał:

 Mój znajomy zmienił orientację pod wpływem biseksualnej kochanki, która zaczęła wkręcać go w seksy grupowe, najpierw z kobietami, a potem z mężczyznami. On miał żonę. Tak mu się spodobał seks męsko-męski, że się rozwiódł (nie miał dzieci) i związał się z facetem poznanym przez tę swoją kochankę. Dziś twierdzi, że kobiety go już praktycznie nie pociągają i identyfikuje się on w zasadzie jako gej.

Polxao,tak było w tym filmie niemieckim "Siła przyciągania".Oglądałeś?Bardzo mi się podobał i niecierpliwie czekam na drugą część którą niebawem mają kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem, a mój kumpel mieszka w Polsce 🙂 Może obejrzę, bo interesuje mnie taka tematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
14 minut temu, polxao napisał:

Nie oglądałem, a mój kumpel mieszka w Polsce 🙂 Może obejrzę, bo interesuje mnie taka tematyka

Obejrzyj sobie na CDA .Świetny film ."Siła przyciągania"(Freier Fall). Sceny miłosne dwóch facetów oglądałam po kilkanaście razy i nakręcałam się aż musiałam zrobić sobie dobrze☺️

Polecam ci też film na CDA "Mój przyjaciel heteryk".Też zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
43 minuty temu, Gość Jola napisał:

Obejrzyj sobie na CDA .Świetny film ."Siła przyciągania"(Freier Fall). Sceny miłosne dwóch facetów oglądałam po kilkanaście razy i nakręcałam się aż musiałam zrobić sobie dobrze☺️

Polecam ci też film na CDA "Mój przyjaciel heteryk".Też zajebisty.

też lesbijsko - pe`dalski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
1 godzinę temu, Gość ciekawski napisał:

też lesbijsko - pe`dalski?

O gościach homo.Nie lubię o lesbijkach🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dużo jest facetów biseksualnych ale mało który się przyzna do przygód  z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

Moja żona jest Bi. Zresztą wyszło jej to dopiero po ślubie. Bawi się z "koleżankami" a jak już dojdą do momentu kiedy najbardziej przydaje się fiut to ja jestem ich fiutem. Tak, że stukaj jej koleżanki a ona cała szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usuń
34 minuty temu, Gość ddd napisał:

Moja żona jest Bi. Zresztą wyszło jej to dopiero po ślubie. Bawi się z "koleżankami" a jak już dojdą do momentu kiedy najbardziej przydaje się fiut to ja jestem ich fiutem. Tak, że stukaj jej koleżanki a ona cała szczęśliwa.

Nie każda potrzebuje bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odległość
5 godzin temu, Gość Usuń napisał:

Nie każda potrzebuje bolca

Ale większość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona

Czy ty uważasz że fiutem zbawisz swiat, błąd. Kobiety mają inne oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Mój mąż jest bi, wiedziałam o tym już przed ślubem. Nie przeszkadza mi to, że miał przede mną kilku partnerów i partnerek seksualnych. Jest zarówno aktywny jak i pasywny. Wogóle mi to nie przeszkadza. Obecnie ma jednego który odwiedza go raz w miesiącu. Ja najczęściej się tylko przyglądam ale zdarza się że dołączę do zabawy. Poza tym bawimy się również ze strapon. Mamy trójkę dzieci więc takie zabawy tylko w czasie gdy dzieci są w szkole lub późnym wieczorem gdy już śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymo
2 godziny temu, Gość Zona napisał:

Mój mąż jest bi, wiedziałam o tym już przed ślubem. Nie przeszkadza mi to, że miał przede mną kilku partnerów i partnerek seksualnych. Jest zarówno aktywny jak i pasywny. Wogóle mi to nie przeszkadza. Obecnie ma jednego który odwiedza go raz w miesiącu. Ja najczęściej się tylko przyglądam ale zdarza się że dołączę do zabawy. Poza tym bawimy się również ze strapon. Mamy trójkę dzieci więc takie zabawy tylko w czasie gdy dzieci są w szkole lub późnym wieczorem gdy już śpią.

pozazdroscic takiej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
Dnia 12.09.2019 o 19:51, Gość Wrona napisał:

Czy ty uważasz że fiutem zbawisz swiat, błąd. Kobiety mają inne oczekiwania. 

Kolego, ja nim nie zbawiam świata tylko daję tym laskom przyjemność. Sobie zresztą też. Widzę, że nie wiesz jakie kobiety mogą mieć oczekiwania jak są napalone i puszczą im hamulce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×