Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jbsg

Czy seks...

Polecane posty

Gość Kocica schrodingera
6 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A nie jeszcze trochę podwyższyć? Lubię ekstremalne wyzwania.

Szczerze? To nie wiem czy potrafię, nie jestem specjalistką seksualno-uczuciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość niezalogowany napisał:

 

Od początku czułem, że projekt "Kocica" powstał po to, żeby podejść Edka. Idę po popcorn 😋

😄 

dej troche! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kocica schrodingera napisał:

Szczerze? To nie wiem czy potrafię, nie jestem specjalistką seksualno-uczuciową.

A nie wystarczy być sobą? Tak zwyczajnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, _Kirke napisał:

Żyłam w przekonaniu, że jest to pewną normą, że kobieta pragnie raz być mocno zerżnięta, a raz czule kochana, kiedy tego potrzebuje. A od tego, która preferencja dominuje, będzie zależało, który rodzaj będzie chętniej wybierać. A tu się okazuje, że jestem jakimś "typem" kobiety, w dodatku w mniejszości 😉 Czy rzeczywiście to mniejszość?

Nie przejmuj się..., nie jesteś wyjątkiem..., każda kobieta sama w sobie jest indywidualnym światem... i to jest piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

A kto powiedział, że to jest znęcanie się??? Każdy lubi co innego. Niektórzy lubią być "bardzo zdominowani", na granicy bólu. 

TEŻ nie złapałaś żartu?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tutaj tylko ci najbardziej wyszczekani mają największe szanse

Co prawda to prawda... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Kocica schrodingera napisał:

Jeżeli mężczyzna potrafi uwieść kobietę poprzez umysł, to nie będą potrzebne okrążenia, żeby dotrzeć do jej majtek czy czego tam chcecie....

Ale to wyższa szkoła jazdy....

A jeśli wystarczy samo spojrzenie to jaka to szkoła?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Gosc Ona 30 napisał:

Najlepszy to byle gdzie byle jak z byle kim i szybko :))) 

Jesteś facetem? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica schrodingera
10 minut temu, jbsg napisał:

A jeśli wystarczy samo spojrzenie to jaka to szkoła?🤔

Taka, w której uczą jak uwieść poprzez piorunujące spojrzenie.

Spojrzenie w oczy mężczyzny jest przyjemne, ale musi być jeszcze to "coś" co powoduje odpowiednie reakcje ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica schrodingera
49 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A nie wystarczy być sobą? Tak zwyczajnie? 

Oczywiście, na kłamstwie nie da się zbudować poprawnej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kocica schrodingera napisał:

Taka, w której uczą jak uwieść poprzez piorunujące spojrzenie.

Spojrzenie w oczy mężczyzny jest przyjemne, ale musi być jeszcze to "coś" co powoduje odpowiednie reakcje ciała.

Nie uczęszczałem...,   Jakie to są reakcje i jak sprawdzić reakcje ciała kobiety na wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica schrodingera
3 minuty temu, jbsg napisał:

Nie uczęszczałem...,   Jakie to są reakcje i jak sprawdzić reakcje ciała kobiety na wzrok?

Zdrowe, prawidłowe i przyjemne reakcje...

Jak sprawdzić? Jesteśmy na forum z podtekstem erotycznym, tego nie trzeba tłumaczyć..., ale ok np uśmiech, rumieńce na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok nie tłumacz..., umrę w niewiedzy... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, _Kirke napisał:

Żyłam w przekonaniu, że jest to pewną normą, że kobieta pragnie raz być mocno zerżnięta, a raz czule kochana, kiedy tego potrzebuje. A od tego, która preferencja dominuje, będzie zależało, który rodzaj będzie chętniej wybierać. A tu się okazuje, że jestem jakimś "typem" kobiety, w dodatku w mniejszości 😉 Czy rzeczywiście to mniejszość?

To jest tak jak z ludźmi uprawiającymi seks tylko wieczorem i przy zgaszonym świetle,gdzie nagość jest tematem tabu,bardzo krępującym,gdzie partner nie ma "prawa" widzieć mnie nago pod prysznicem,w sytuacji gdy się przebieram.... To też są skrajne przypadki ale jednak istnieją. Często spowodowane wychowaniem w takich wartościach,próbą ukrycia niedoskonałości często urojonych i zakorzenionych w ludzkiej świadomości,które bywa pokłosiem bombardującego z mediów kultu idealnego ciała gdzie facet ma wyglądać jak Ken a kobieta jak Barbie z idealnymi krągłymi cyckami i bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Kirke napisał:

Żyłam w przekonaniu, że jest to pewną normą, że kobieta pragnie raz być mocno zerżnięta, a raz czule kochana, kiedy tego potrzebuje. A od tego, która preferencja dominuje, będzie zależało, który rodzaj będzie chętniej wybierać. A tu się okazuje, że jestem jakimś "typem" kobiety, w dodatku w mniejszości ;) Czy rzeczywiście to mniejszość?

Nie wydaje mi się 😊 Myślę, że prawie każda kobieta, nie tyle pragnie, co potrzebuje takiego zwierzęcego seksu od czasu do czasu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
2 minuty temu, Waderka napisał:

Nie wydaje mi się 😊 Myślę, że prawie każda kobieta, nie tyle pragnie, co potrzebuje takiego zwierzęcego seksu od czasu do czasu.

 

 Nic dodać nic ująć, wadera wie o co basiorowi chodzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, _Kirke napisał:

Żyłam w przekonaniu, że jest to pewną normą, że kobieta pragnie raz być mocno zerżnięta, a raz czule kochana, kiedy tego potrzebuje. A od tego, która preferencja dominuje, będzie zależało, który rodzaj będzie chętniej wybierać. A tu się okazuje, że jestem jakimś "typem" kobiety, w dodatku w mniejszości ;) Czy rzeczywiście to mniejszość?

pewnie ze tak, wszystko zależy od nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, _Kirke napisał:

A Ty jak osobiście odpowiedziałbyś na pytanie zadane w temacie?

A Autor tematu na swoje własne pytanie? 🙂

Ja odpowiedziałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Dnia 24.08.2019 o 11:13, jbsg napisał:

powinien być romantyczny czy nie?

Domyślam się, że zwolenników może być mniej więcej tyle samo co przeciwników, ale których jest więcej?🤔

Filozofia seksu mówi- nie myśl za dużo, po prostu działaj 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, _Kirke napisał:

Nie czytałam. Cofnęłam się i tak, odpowiedziałeś, że nie łączysz seksu z romantyzmem.

Odgraniczam te dwie rzeczy. Jakoś nie idzie mi to w parze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, _Kirke napisał:

A Autor tematu na swoje własne pytanie? 🙂

Bardzo uogólniając i generalizując podzieliłem pytanie na dwie skrajnie przeciwstawne możliwości oczekując, że dowiem się, których pań jest więcej prezentujących poszczególne możliwości..., zgodnie z przypuszczeniem nie dowiedziałem się bo jestem świadomy tego, że każda kobieta to oddzielny świat i inne potrzeby, marzenia i pragnienia..., nie spodziewałem się jednak, że tak wiele kobiet musi udawać damy żeby po zdjęciu majtek już nie musieć udawać zamieniając się w dzi//wkę, temat nie wyczerpuje kwestii podziału bo nic nie jest wyłącznie czarne albo białe, a w sferze psychiki co człowiek to inny charakter, to pogląd na seksualność userek można niejako sobie wyrobić..., w związku z powyższym (na pewno co niektórzy...) panowie mają jasny pogląd na potrzeby i wymagania pań piszących na Ero i nie będą zaskoczeni gdy kobieta zdejmie majtki przez głowę i krzyknie: "Rżnij mnie jak dzi//wkę..." Jest jeszcze kwestia jak rozpoznać na co ma ochotę dana dama i czy przypadkiem przy dociśnięciu do ściany dany pan nie dostanie w mordę bo pani miała akurat ochotę na romantyczne mizianie, ale jak to ktoś słusznie zauważył należy najpierw popisać, dobrze się poznać... i na starość się spotkać i wymienić doświadczeniami z młodości... Co jest jeszcze ważne..., należy pisać wprost, bez podtekstów i domysłów, a brońbosze bez sarkazmu bo nie wszyscy to łapią i może dochodzić do nieporozumień...

Reasumując..., każda pani ma inne preferencje i do każdej należy podchodzić z szacunkiem jej potrzeb i wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też ciekawa
Przed chwilą, jbsg napisał:

Bardzo uogólniając i generalizując podzieliłem pytanie na dwie skrajnie przeciwstawne możliwości oczekując, że dowiem się, których pań jest więcej prezentujących poszczególne możliwości..., zgodnie z przypuszczeniem nie dowiedziałem się bo jestem świadomy tego, że każda kobieta to oddzielny świat i inne potrzeby, marzenia i pragnienia..., nie spodziewałem się jednak, że tak wiele kobiet musi udawać damy żeby po zdjęciu majtek już nie musieć udawać zamieniając się w dzi//wkę, temat nie wyczerpuje kwestii podziału bo nic nie jest wyłącznie czarne albo białe, a w sferze psychiki co człowiek to inny charakter, to pogląd na seksualność userek można niejako sobie wyrobić..., w związku z powyższym (na pewno co niektórzy...) panowie mają jasny pogląd na potrzeby i wymagania pań piszących na Ero i nie będą zaskoczeni gdy kobieta zdejmie majtki przez głowę i krzyknie: "Rżnij mnie jak dzi//wkę..." Jest jeszcze kwestia jak rozpoznać na co ma ochotę dana dama i czy przypadkiem przy dociśnięciu do ściany dany pan nie dostanie w mordę bo pani miała akurat ochotę na romantyczne mizianie, ale jak to ktoś słusznie zauważył należy najpierw popisać, dobrze się poznać... i na starość się spotkać i wymienić doświadczeniami z młodości... Co jest jeszcze ważne..., należy pisać wprost, bez podtekstów i domysłów, a brońbosze bez sarkazmu bo nie wszyscy to łapią i może dochodzić do nieporozumień...

Reasumując..., każda pani ma inne preferencje i do każdej należy podchodzić z szacunkiem jej potrzeb i wymagań...

Panie to, panie tamto, a jaki seks Ty preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Też ciekawa napisał:

Panie to, panie tamto, a jaki seks Ty preferujesz?

Każdy satysfakcjonujący obie strony... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat w dalszym ciągu uważam za otwarty bo moje podsumowanie nie wyczerpuje kwestii... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, jbsg napisał:

... ale jak to ktoś słusznie zauważył należy najpierw popisać, dobrze się poznać... i na starość się spotkać i wymienić doświadczeniami z młodości... Co jest jeszcze ważne..., należy pisać wprost, bez podtekstów i domysłów, a brońbosze bez sarkazmu bo nie wszyscy to łapią i może dochodzić do nieporozumień...

Pisząc owy post nie miałam na myśli pisania, poznawania się w nieskończoność do późnej starości. Jeżeli dwoje zainteresowanych sobą osób decyduje się na intymną wirtualną relację, nie ma miejsca na udawanie i przeciąganie li tylko wirtualnych podniet. W takiej korespondencji nie istnieje temat tabu odnośnie seksu, preferencji czy też oczekiwań. Bo wiadomym jest, że każdy je ma i nie każdy godzi się na czyjeś. Wszystko jest kwestią szczerej rozmowy. I wtedy można się spotkać i urealnić te wszystkie erotyczne maile, które para do siebie pisała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Pisząc owy post nie miałam na myśli pisania, poznawania się w nieskończoność do późnej starości.

Aha..., to teraz już wiem..., to jak długo trzeba pisać?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Pisząc owy post nie miałam na myśli pisania, poznawania się w nieskończoność do późnej starości.

Aha..., to teraz już wiem..., to jak długo trzeba pisać?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, jbsg napisał:

Aha..., to teraz już wiem..., to jak długo trzeba pisać?🤔

Należy zakończyć pisanie tuż przed rozpoczęciem późnej starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Należy zakończyć pisanie tuż przed rozpoczęciem późnej starości.

Gdy już będzie "za późno"... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×