Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie wiem co im we łbach

Faceci są strasznie beznadziejni.

Polecane posty

Gość ja nie wiem co im we łbach

Myślałam, że jak będę się prowadzić dobrze to będę za to szanowana, wielbiona ze wzajemnością.Zwłaszcza ze jestem atrakcyjna pod każdym względem i to jest mój wybór,a nie koniecznośc;

A tymczasem gorzko się rozczarowałam.Jest plus bo przynajmniej wiem, że inne kobiety są oszukiwane i faceci są dla darmowego seksu, a nie z miłości ale nie powiedzą im tego.A ja... chciałam sie zakochac ze wzajemnoscia jednak mowilam zawsze ze sex po slubie. Normalny mezczyzna by sie ucieszyl,uszanowal to .A niestety jeden wysmial wprost,ze zakonnica i zdziwiony ze licze na szacunek??? to byl ...arz straszny. A inni mnie podpytywali czy w inny sposob tez bym chciala (analny itd.) i zmywali się.

Nikomu nie chciało sie mnie komplementowac,podrywac,zdobywac bo po co mieć porządną , starac sie,jak mozna miec ...e i potem przynajmniej mają powód by się na kims wyżyc, obwinić a i przy okazji dostają emocje, zastrzyk adrenaliny gdy dowiadują się o kolejnej zdradzie...tylko tym razem to ja nie rozumiem jak mozna miec pretensje do darmowej prostytutki?

Daje każdemu i związek tego nie zmieni.Dostał za darmo czy nawet za coś to niech sie cieszy a nie jęczy, że chodzi z innymi.Faceci to straszliwe prymitywy i w dużej mierze jest to wina kobiet.Jestescie zlymi matkami i zlymi partnerkami pozwalajac im na kurestwo w postaci rozwiazlosci, zdrad.Same sobie jestescie winne a i przy okazji krzywdzicie porzadnych ludzi.Facet nic nie musi - jesli pojdzie to tylko dlatego ze chce i powinien byc za to pietnowany bardziej od kobiety.Niesprawiedliwosc i mizoginia wciaz sa powszechne choc swiat idzie do przodu,a co najgorsze kobiety same sie godza na takie traktowanie.

Mam nadzieje,ze zaden z nich nie bedzie szukal zony dziewicy bo ją skrzywdzi tylko.A ja wysmieje ...i jesli wrócą za pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Większość ludzi po prostu nie lubi skrajności. Przysłowiowa setka partnerów seksualnych to dla większości przesada, brak jakiegokolwiek przed ślubem to przesada w drugą stronę. Po co się tak rzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna kłoda na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wierze, że meżczyzna ktorego matka miała od ojca szacunek, bedzie szanował kobiety, a jak matka była nikim w małżenstwie, uzależniona finansowo od meża siedziała cicho to i syn ma w głowie ten pierwowzór kobiety "baba tylko do garów". Co do wyśmiewania dziewicy, im się najzwyczajniej czekać nie chce na seks paru lat, bo dziś o seks nie jedtvtak trudno, więc dla nich to szkoda czasu na czekanie, lepiej znaleźć inną, zwlaszcza, ze facetom chyba nie tak spieszno do ołtarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co im we łbach
8 godzin temu, Gość abcd napisał:

Większość ludzi po prostu nie lubi skrajności. Przysłowiowa setka partnerów seksualnych to dla większości przesada, brak jakiegokolwiek przed ślubem to przesada w drugą stronę. Po co się tak rzucać?

Może w tym przypadku nikt nie lubi skrajności, ale większość osob które spotykam mysli czarno biało w wielu sprawach. Nie znam mężczyzny,  który miałby mniej niz 5 partnerek seksualnych. Mowa o chlopakach do 25 roku zycia.Nie mówię o kaszalotach, czy chorych czy coś.Tacy ludzie nie mają, bo nie mogą.A skoro ja mogę i tego nie robię bo chce byc cała dla mezczyzny którego pokocham, to też wymagam tego samego.Może ,gdyby był swietnym człowiekiem, szczerze by mnie kochał to moze przebolałabym jakąś przygodną czy nawet prostytutkę, ale nie partnerke z którą miał regularny seks. Brzydzi mnie to.Dla mnie to jest poswiecenie zeby czekac tak dlugo, ale robie to z mysla o przyszlym.Tylko ze widze, ze chyba nie ma szans na znalezienie podobnego chlopaka i jestem rozczarowana.

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kolejna kłoda na forum.

Od razu kłoda 🤣 Jestem aktywna, ciekawska i angazuje sie we wszystko co robię.Lubie kontakt fizyczny wiec wiem ze i w sexie znajde cos dla siebie. I na pewno tez bede cos robic by sprawic przyjemnosc chlopakowi. Wiec do klody mi daleko. Mow tak o swoich kobietach ktore sie zmuszaja do bliskosci fizycznej i cierpia po cichu bo moje kolezanki tak wlasnie robia.Otwarcie mowia,ze nie mają zasad, nie czekają długo ale tylko dlatego,ze chcą mieć związek. I w lozku nie sa nawet specjalnie aktywne.To lepiej byc bierna, zamknieta na propozycje, udostepniajaca dziure od czasu do czasu?co to za seks?Ja nie jestem desperatka, jesli chlopak kocha to poczeka.A one to robia byleby kogos miec.Ciekawe czy jakis facet w ogole nad tym mysli i zadowala go taka swiadomosc 🙂 

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja wierze, że meżczyzna ktorego matka miała od ojca szacunek, bedzie szanował kobiety, a jak matka była nikim w małżenstwie, uzależniona finansowo od meża siedziała cicho to i syn ma w głowie ten pierwowzór kobiety "baba tylko do garów". Co do wyśmiewania dziewicy, im się najzwyczajniej czekać nie chce na seks paru lat, bo dziś o seks nie jedtvtak trudno, więc dla nich to szkoda czasu na czekanie, lepiej znaleźć inną, zwlaszcza, ze facetom chyba nie tak spieszno do ołtarza. 

Tez tak mysle 🙂 ale pewnie zdarzaja sie wyjatki.Dlatego to jest dobry filtr na takich ktorzy chca miec kobiete po to by ją pobzykac za free, bo jesli chlopak kocha to sex jest wazny ale nie jest najwazniejszy to wiem na pewno. Po co mi byle kto z kim bede sie uzerac. jw napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao

Autorko, może pomyśl co jest powodem że samych pustaków przyciągasz, bo każdy taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co im we łbach

Nie mam pojęcia. U znajomych widze to samo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
11 godzin temu, Gość ja nie wiem co im we łbach napisał:

Myślałam, że jak będę się prowadzić dobrze to będę za to szanowana, wielbiona ze wzajemnością.Zwłaszcza ze jestem atrakcyjna pod każdym względem i to jest mój wybór,a nie koniecznośc;

A tymczasem gorzko się rozczarowałam.Jest plus bo przynajmniej wiem, że inne kobiety są oszukiwane i faceci są dla darmowego seksu, a nie z miłości ale nie powiedzą im tego.A ja... chciałam sie zakochac ze wzajemnoscia jednak mowilam zawsze ze sex po slubie. Normalny mezczyzna by sie ucieszyl,uszanowal to .A niestety jeden wysmial wprost,ze zakonnica i zdziwiony ze licze na szacunek??? to byl ...arz straszny. A inni mnie podpytywali czy w inny sposob tez bym chciala (analny itd.) i zmywali się.

Nikomu nie chciało sie mnie komplementowac,podrywac,zdobywac bo po co mieć porządną , starac sie,jak mozna miec ...e i potem przynajmniej mają powód by się na kims wyżyc, obwinić a i przy okazji dostają emocje, zastrzyk adrenaliny gdy dowiadują się o kolejnej zdradzie...tylko tym razem to ja nie rozumiem jak mozna miec pretensje do darmowej prostytutki?

Daje każdemu i związek tego nie zmieni.Dostał za darmo czy nawet za coś to niech sie cieszy a nie jęczy, że chodzi z innymi.Faceci to straszliwe prymitywy i w dużej mierze jest to wina kobiet.Jestescie zlymi matkami i zlymi partnerkami pozwalajac im na kurestwo w postaci rozwiazlosci, zdrad.Same sobie jestescie winne a i przy okazji krzywdzicie porzadnych ludzi.Facet nic nie musi - jesli pojdzie to tylko dlatego ze chce i powinien byc za to pietnowany bardziej od kobiety.Niesprawiedliwosc i mizoginia wciaz sa powszechne choc swiat idzie do przodu,a co najgorsze kobiety same sie godza na takie traktowanie.

Mam nadzieje,ze zaden z nich nie bedzie szukal zony dziewicy bo ją skrzywdzi tylko.A ja wysmieje ...i jesli wrócą za pare lat.

NIE CZYTALEM BO ZA DLUGIE ALE ZAMKNIJ MORDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość powiem tak

ale to juz bylo

ten temat pojawia sie tu regularnie od kilku lat

zwyczajne kopiuj wklej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co im we łbach
1 godzinę temu, Gość Starociotka napisał:

NIE CZYTALEM BO ZA DLUGIE ALE ZAMKNIJ MORDE

To jest dopiero poczatek, patologio.Nie czytaj-to za wiele na twoj maly mozdzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co im we łbach
1 godzinę temu, Gość gość powiem tak napisał:

ale to juz bylo

ten temat pojawia sie tu regularnie od kilku lat

zwyczajne kopiuj wklej 😄

Nie,nie bylo.Nie z mojej reki.Moze ktos ma podobnie tego nie wiem, ludzkie historie sie powtarzaja.To normalne chyba?🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao
10 godzin temu, Gość ja nie wiem co im we łbach napisał:

Nie mam pojęcia. U znajomych widze to samo niestety

Wyglądem przyciągasz pustaków, zmień wygląd na mniej lalkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

I co jesteś nadal dziewicą czy uleglas i dałaś dupy? 

A ty dalej mieszkasz z mamusią i żyjesz z alimentów tatusia bo boisz się wyjść z domu za pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×