Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takb yłó

Co zrobić ay mnie zauwazyła na tej płaszczyźnie?

Polecane posty

Gość takb yłó

Poznaliśmy się rok temu na przedstawieniu. Od 4 miesięcy codziennie praktycznie ze sobą piszemy. Spotkalismy się już 4 razy a zaraz 5 w te wakacje. Ona idzie teraz do liceum a aj jestem w7 klasie. Pokłóciła się ze swoimi najlepszymi i jedynymi kolezankami i teraz jestem jej jedyna osoba z która spedza czas,zwierza się itd. itd. Probuje okazywac uczucia... ostatnio nawet kupiłem jej prezent , bransoletke gdy jej ja dalem zaniemowila i nie chciała jej przyajc ale ostatecznie wziela i to było najelspze nasze spotkanie do tej pory według mnie. Wczoraj również się spotkaliśmy wiec zapytalem się czy patrzyla co jej kupiłem (bo wtedy tylko raz spojrzała i pojziej nie) Powiedziala ze jest ladne ale ona nei zbyt tego chce. Nie rozumiem tego dalej... Dogadujemy się swietnie,mamy teamty do rozmow ,dużo się razem smiejemy...ale czegos mi tu brak... ona sama nie zbyt jakby "Widzi" moje sygnaly i gesty. Z chłopakiem w jej wieku z którym się tez jak ze mna spotykala mocno poklocila. Wiec jestem sam. Ja jako osoba jestem inny niż wszyscy w rocznika pod względem psychicznym. Jestem jedna z tych osob "co szybciej dorastają". Boje się ze w szkole sredniej mimo ze jest 3 chlopakow w klasie ze...eh wiem zazdrość itd. ale czy to nienormalne? proszę pomóżcie co ja w takiej sytuacji mam zrobić abym stal się bardziej widzialny, co jeszcze mam robic? robie pewne kroki do przodu no ale co dalej? Ja nie chce aby ona się już etraz zakochiwala i wgl tylko aby widziala mnie na tym polu bo do "milosci" co swoaj droga to duże slowo trzeba czasu na poznanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×