Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zarazossalwje

Jest dopiero 7 rano a ja juz umieram z nudow

Polecane posty

Gość Zarazossalwje

Ja doslownie zaraz oszaleje, ta samotność i nuda mnie wykancza.. i co ja mam robić CALY DZIEN..  na aktywność fizyczna typu siłownia, rower itp nie mam sily, zresztą nie chcę mi się bo cale Zycie robię to samemu więc juz mnie to nie kręci.. nic tylko się upić w d0pe, tylko ze nie bardzo mogę bo rano do pracy i wieczorem będę miał mega dołek jak przestanę  , ehhh no zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurła

Ciesz się że nie musisz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Módl się

żyj nadzieją

i nie martw się

św. Ojciec Pio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
36 minut temu, Gość Zarazossalwje napisał:

Ja doslownie zaraz oszaleje, ta samotność i nuda mnie wykancza.. i co ja mam robić CALY DZIEN..  na aktywność fizyczna typu siłownia, rower itp nie mam sily, zresztą nie chcę mi się bo cale Zycie robię to samemu więc juz mnie to nie kręci.. nic tylko się upić w d0pe, tylko ze nie bardzo mogę bo rano do pracy i wieczorem będę miał mega dołek jak przestanę  , ehhh no zwariuje!!!

HAHA PODCZLOWIEK ANI WYGLADU, ANI CHARAKTERU, ANI PIENIEDZY

 

IDZ CHLAC SMIECIU SZYBCIEJ ZDECHNIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qhhqhqh

Dlaczego juz wiesze, ze bedzie nuda? Nie mozesz gdzies pojsc? Pojechac? Cos zobaczyc? Cos zwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Znajdz sobie dziewczynę.

 

 

 

Ze. Swojej. Ligi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarazossalwje
1 minutę temu, Gość qhhqhqh napisał:

Dlaczego juz wiesze, ze bedzie nuda? Nie mozesz gdzies pojsc? Pojechac? Cos zobaczyc? Cos zwiedzic?

napisałem w pierwszym poście, nie mam ochoty na samotne wycieczki, cale zycie robie to sam i juz mi sie odechciało, nie kreci mnie to.. po prostu jestem uwięziony w domu bo samemu nie mam ochoty nawet wyjsc z niego, bo po co? milionowy raz pojsc na spacer samotnie, milionowy raz pojsc na rower itp? no znudzilo się..

 

2 minuty temu, Gość Proste napisał:

Znajdz sobie dziewczynę.

 

 

 

Ze. Swojej. Ligi. 

wszystkie są zajęte, doslownie od paru lat nie spotkalem ani jednej wolnej dziewczyny, z którą bym mial blizszą relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Zarazossalwje napisał:

napisałem w pierwszym poście, nie mam ochoty na samotne wycieczki, cale zycie robie to sam i juz mi sie odechciało, nie kreci mnie to.. po prostu jestem uwięziony w domu bo samemu nie mam ochoty nawet wyjsc z niego, bo po co? milionowy raz pojsc na spacer samotnie, milionowy raz pojsc na rower itp? no znudzilo się..

 

wszystkie są zajęte, doslownie od paru lat nie spotkalem ani jednej wolnej dziewczyny, z którą bym mial blizszą relacje

Hmm chyba czytać nie umiesz... ZE. SWOJEJ LIGI... bo póki co lecisz na te atrakcyjne a sam taki nie jestes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarazossalwje
3 minuty temu, Gość Proste napisał:

Hmm chyba czytać nie umiesz... ZE. SWOJEJ LIGI... bo póki co lecisz na te atrakcyjne a sam taki nie jestes. 

no tak jak mówię, wszystkie ktore poznaje są zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarazossalwje
47 minut temu, Gość Kurła napisał:

Ciesz się że nie musisz do roboty

a z czego sie tu cieszyc? przynajmniej bym cos robil.., zreszta niedziela to jedyny dzien w tygodniu kiedy wlasnie nie musze isc do roboty, a od jutra znowu z@pi3rdol..., trageida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskks

Jeszcze kogos poznasz. Jednak na pewno nie siedzac w domu i narzekajac. Ta twoja praca chyba tez nieciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarazossalwje
2 minuty temu, Gość kskskskks napisał:

Jeszcze kogos poznasz. Jednak na pewno nie siedzac w domu i narzekajac. Ta twoja praca chyba tez nieciekawa

oczywiscie, ze nieciekawa, do tego bardzo meczaca fizycznie, ale co zrobic, nie mam zadnego zawodu, wiec zapi3rdalac gdzies musze... i NA PEWNO to nikogo juz nie poznam, nie wierze, ze nagle w wieku 33 lat kogos poznam skoro do tej pory nikogo nie poznalem, pomijajac fakt, ze juz dawno rowiesniczki sa zajete, mezatki, dzieciatki itp itd

a z domu wychodzilem milion razy i tez nigdy nikogo nie poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarazossalwje

up, nuuuuda jkuuurwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×