Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wedlug was wieczory panienskie sa zalosne? Bo wedlug mnie to dno

Polecane posty

Gość gość

Też się zgadzam, że takie imprezy to żenada. Te wszystkie penisy, głupie wyzwania, stroje, limuzyny. Jak takie małe dziewczynki, które dopiero co odkryły co to seks i alkohol. Byłam już na wielu takich i zawsze jest tak samo - sztucznie i na siłę. Wydaje mi się, że większość przyszłych panien młodych wolałaby normalne babskie spotkanie/domówkę, a nie takie szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Już się wyżyłaś? Widzę, że niektórzy mieli ciężki ten niedzielny poranek.

Co się czepiasz, sama zaczęłaś. Było porządnie doczytać, a nie głupio komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Też się zgadzam, że takie imprezy to żenada. Te wszystkie pe/nisy, głupie wyzwania, stroje, limuzyny. Jak takie małe dziewczynki, które dopiero co odkryły co to seks i alkohol. Byłam już na wielu takich i zawsze jest tak samo - sztucznie i na siłę. Wydaje mi się, że większość przyszłych panien młodych wolałaby normalne babskie spotkanie/domówkę, a nie takie szopki.

Więc niech sobie takie zamawiają u świadkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Nshzh napisał:

Wyjmijcie kije z tylka damulki. Jesteście sztywne jak ku tas koński w czasie erekcji. Widać ze nie umiecie się bawić i na codzien pewnie kamienne twarze 

Pojęcie chama o rozrywce 😛 Sztandarowy przykład przaśnego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Nshzh napisał:

Wyjmijcie kije z tylka damulki. Jesteście sztywne jak ku tas koński w czasie erekcji. Widać ze nie umiecie się bawić i na codzien pewnie kamienne twarze 

Hahaahhahahahahahaahahahaha piękne porównanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja wraz z siostra panny mlodej organizowalysmy panienski to przyszla panna mloda szybko sie opila, do klubu jak szlismy to juz sie chwiala na nogach, a pozniej narzekala ze miala beznadziejny panienski i ze nie bylo striptizera ani limuzyny😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Nshzh napisał:

Wyjmijcie kije z tylka damulki. Jesteście sztywne jak ku tas koński w czasie erekcji. Widać ze nie umiecie się bawić i na codzien pewnie kamienne twarze 

dokładnie a potem płacz że mąż wybiera młodsza czy bardziej przebojową przy której "ożywa" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

dokładnie a potem płacz że mąż wybiera młodsza czy bardziej przebojową przy której "ożywa" 

Spotkało cię to? C'est la vie.

Seba z Karyną próbują ustalać standardy zabawy 🤣  Wracaj na dzielnię, moralizować pod monopolowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaahhahahahahahaahahahaha piękne porównanie. 

kawał chama BEZ yellow Bahama 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

Skoro zaproszenie zespołu muzycznego uważasz za "robienie sobie jaj"... Brak dalszych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Skoro zaproszenie zespołu muzycznego uważasz za "robienie sobie jaj"... Brak dalszych pytań.

Jesli się ją rzeczywiście lubi, towarzyszy człowiekowi w każdych okolicznościach, także w jednym z najważniejszych momentów w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka zabawiania się
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

Wyjmij kij z tylka damulko. Jesteś sztywna jak ku tas koński w czasie erekcji. Widać ze nie umiesz się bawić i na co dzien pewnie kamienna twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jesli się ją rzeczywiście lubi, towarzyszy człowiekowi w każdych okolicznościach, także w jednym z najważniejszych momentów w życiu.

To jest najgłupsze zdanie jakie mogłaś napisać. Nie, ulubiona muzyka nie towarzyszy człowiekowi w każdych okolicznościach, nie puścisz np Kanonu Pachelbela na pogrzebie, pieśni wielkich kompozytorów takich jak Chopin, Mozart, Bach są jak drogie wino, trzeba obchodzić się z nimi szacunkiem, nie tańczymy przy tego typu pieśniach, tylko siedzimy ładnie ubranym i słuchamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Nshzh napisał:

Wyjmijcie kije z tylka damulki. Jesteście sztywne jak ku tas koński w czasie erekcji. Widać ze nie umiecie się bawić i na codzien pewnie kamienne twarze 

Mozna sie bawic z klasa a mozna sie bawic na wiejskiej dyskotece...za to drugie podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Dla mnie to głupota zarówno wieczór kawalerski jak i panieński. Żyje w konkubinacie ale jakbym miała kiedyś brać ślub to tylko cywilny i bez żadnych kawalerskich/panieńskich bo to ...yzm dla mnie. W ogóle to dziwię się że przyszłe Panny młode wyrażają na to zgodę, żeby ich narzeczony poszedł chlac z kolegami na miasto na tydzień przed ślubem, a potem jakieś striptizy... Nie pojmuje tego świata... ja bym się nie ożeniła z gosciem co chleje, ma tuzin kolegów i lata na striptizy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie, które twierdzą, że panienieski to wiocha, pewnie nie miały swojego, bo nikt im nie zorganizował albo nie miały kogo zaprosić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klll

Jak ktos juz wyzej zauwazyl, wszystko zalezy od ludzi, ktorzy w tym uczestniczą. To nie wieczoryu panienskie i wesela sa zenada, tylko niektorzy ludzie i sposob organizacji. Ci na poziome swoją  impreze potrafia przeprowadzic z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

 x

 To masz slaba wyobrażnię . U znajomej  w czasie przerw miedzy tancami przygrywal kwartet smyczkowy, ona po Akademii muzycznej, grali koledzy. Czesc na powaznie, część mniej, jest duzo fajnych przeropbek Mozarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

Wczoraj w Sławie na wieczorze kawalerskim zginął przyszły pan młody i to z mojego miasta... Ponoć znał mężczyznę, który go zabił nożem... Masakra, w głowie się to nie mieści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ccc napisał:

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

 x

 To masz slaba wyobrażnię . U znajomej  w czasie przerw miedzy tancami przygrywal kwartet smyczkowy, ona po Akademii muzycznej, grali koledzy. Czesc na powaznie, część mniej, jest duzo fajnych przeropbek Mozarta.

W czasie przerwy między tańcami, a nie do tańca i zabawy, a to jest zasadnicza różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ccc napisał:

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

 x

 To masz slaba wyobrażnię . U znajomej  w czasie przerw miedzy tancami przygrywal kwartet smyczkowy, ona po Akademii muzycznej, grali koledzy. Czesc na powaznie, część mniej, jest duzo fajnych przeropbek Mozarta.

To niestety przykro mi to pisać, ale Twoja znajoma zachowała się okropnie. Ja z taką osobą nie chciałabym mieć nic wspólnego, która robi sobie jaja z muzyki klasycznej, nie wyobrażam sobie tańczyć np przy Marszu Tureckim Mozarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zbiegowisko mentalnie starych ciotek.. Ja często widuję takie grupki dziewczyn w trakcie wieczorów panieńskich, bo spędzam weekendy w Trójmieście. Przecież to jest sympatyczne, że babki się bawią, nawet jak robią przy tym trochę siary. Nie ogarniam tego wiecznego narzekania. BTW oczepin i weselnych zabaw, to nie widziałam u nikogo od 15u lat.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Toż to zwyczaj dla plebsu... |I m większe karyny i sebki tym bardziej się jarają owymi "wieczorami". W dodatku dla takich sebków pojście na dziffki i zdrada to norma. 

Kulturalni faceci chodzą wtedy po prostu do zwykłego klubu (nie nocnego) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyżej sra niż dupę ma

Hahaha, tutaj oczywiście wszystkie kafeterianki słuchają na co dzień muzyki klasycznej, a przy disco polo dostają torsji. 🤣 A potem jedzie taka samochodem, szyba uchylona i "Mama ostrzegała". 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmo

Muzyka klasyczna nie służy do robienia sobie jaj. Nie wyobrażam sobie na weselu puścić Chopina, Mozarta czy Czajkowskiego.

 x

 To masz slaba wyobrażnię . U znajomej  w czasie przerw miedzy tancami przygrywal kwartet smyczkowy, ona po Akademii muzycznej, grali koledzy. Czesc na powaznie, część mniej, jest duzo fajnych przeropbek Mozarta.

To niestety przykro mi to pisać, ale Twoja znajoma zachowała się okropnie. Ja z taką osobą nie chciałabym mieć nic wspólnego, która robi sobie jaja z muzyki klasycznej, nie wyobrażam sobie tańczyć np przy Marszu Tureckim Mozarta
x

Okropnie? jest muzykiem. Ale nie trzeba nim byc, zeby wiedzic, ze sam Mozart byl normalnym wesloym facetem, komponowal mnostwo tańców na orkiestrę, specjalnie na bale  w Wiedniu, bo Wiedeń lubił sie bawić- kontredansy, , menuety(ponad 100) takze piewowzory walca- landlery - czyli co, robil sobie jaja? jesli robil,to co ? Sa rozne rodzaje muzyki klasycznej, takze wesola i taneczna, ten kto mówi, ze  trzeba przy niej sie tylko modlic iczy plakac, nie ma o niej pojęcia.

Zreszta zaznaczylam, ze klasykę grano w przerwach miedzy tancami. Nikt nie kazal  nikomu tanczyc menuetow.A tanczyc do jakiegokolwiek marsza jest trudno, do marsza sie maszeruje:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala
Dnia 25.08.2019 o 22:08, Gość Gość napisał:

Zbiegowisko mentalnie starych ciotek.. Ja często widuję takie grupki dziewczyn w trakcie wieczorów panieńskich, bo spędzam weekendy w Trójmieście. Przecież to jest sympatyczne, że babki się bawią, nawet jak robią przy tym trochę siary. Nie ogarniam tego wiecznego narzekania. BTW oczepin i weselnych zabaw, to nie widziałam u nikogo od 15u lat.. 

100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieczory panieńskie są ok. Wieczór panieński ze striptizerem, chlaniem w klubie, żenunącymi wyzwaniami typu "zdobądź bokserki barmana" już nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×