Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Z ostatnim zdaniem nie do końca się zgadzam... nie pytasz, nie drążysz i choroby weneryczne idą w świat : ) 

Poproś o badania. Po co ci szczegóły? Może jeszcze techniczne? Liczy się ogólne podejście do tych spraw a to można przecież zauważyć bez wchodzenia w szczegóły. Niektórzy nie są w stanie znieść psychicznie nawet 1 partnera normalnego a później zatruwaja życie sobie i kobiecie. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Czasem pozornie spokojna dziewczyna może mieć za sobą przygodę lub wulgarny anal bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym analem to ty masz chłopie obsesję. Może ty jesteś jakiś krypto? Spokojni ludzie też mają swoje potrzeby. Jesteś trolem na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poproś o badania. Po co ci szczegóły? Może jeszcze techniczne? Liczy się ogólne podejście do tych spraw a to można przecież zauważyć bez wchodzenia w szczegóły. Niektórzy nie są w stanie znieść psychicznie nawet 1 partnera normalnego a później zatruwaja życie sobie i kobiecie. Po co to komu?

Nie pisze o sobie : ) nie jestem też prawicowa...

Ale tak na logikę wątpię by osoby dla których ten temat nie jest istotny prosiły swoich partnerów o świstek z aktualnymi wynikami badań : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Nie pisze o sobie : ) nie jestem też prawicowa...

Ale tak na logikę wątpię by osoby dla których ten temat nie jest istotny prosiły swoich partnerów o świstek z aktualnymi wynikami badań : )

 

Temat może i mało istotny ale zarazę można przenosić nawet po doświadczeniach z 1 partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Niech mają swoje potrzeby, ale ja sobie życzę by kobiety które chociaż raz uprawiały seks bez związku trzymały się ode mnie z daleka.

A anal to dla mnie bardzo intymny seks  i jeśli kobieta uprawiała go bez związku to jest jedną z tych co lubią jazdę bez hamulców i podejście do seksu mają zwierzęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Niech mają swoje potrzeby, ale ja sobie życzę by kobiety które chociaż raz uprawiały seks bez związku trzymały się ode mnie z daleka.

A anal to dla mnie bardzo intymny seks  i jeśli kobieta uprawiała go bez związku to jest jedną z tych co lubią jazdę bez hamulców i podejście do seksu mają zwierzęce.

A ja sobie życzę księcia z bajki 😑😄 masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Temat może i mało istotny ale zarazę można przenosić nawet po doświadczeniach z 1 partnerem. 

Być może gdyby był zapytany... i powiedział co nieco o swojej przeszłości to problemu można byłoby uniknąć, ale skoro przeszłość się nie liczy...

Czasem bywa że przeszłość ma wpływ na czyjąś teraźniejszość i przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Szukam normalnej dziewczyny, o romantycznym i uczuciowym podejściu do seksu, łączącej go z byciem z kimś. A nie takiej, co dzień przed naszą randką była na noc u kumpla na niezobowiązującym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trochę wyszło tak jakby ta zarażona osoba nie miała żadnego wpływu na to co się może stać... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, marawstala napisał:

Bo trochę wyszło tak jakby ta zarażona osoba nie miała żadnego wpływu na to co się może stać... 

 

Nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie mam nic do anala w związku, ale bez związku to już trochę "apokalipsa". A co do bycia fit, to faktycznie lubię zdrowo żyjące fit dziewczyny z korporacji ale pytanie czy ja im się podobam. Sam staram się być "fit".

Ustaliliśmy juz, że się nie podobasz nikomu.

Pytanie tylko czy chodzi o Twoją aparycję, czy też może raczej o Twoje zupełnie dzikie poglądy na zycie, związki i kobiety. 

Nie wiem jak szpetny musiałbyś być żeby przyćmić brzydotą swoją paskudną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem o co ci chodzi.

A ja nie wiem o czym Ty piszesz... Jeśli  osoba zarażona trafiła na kłamcę który zapewnił że jest zdrowy (?) Ok. rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

A ja nie wiem o czym Ty piszesz... Jeśli  osoba zarażona trafiła na kłamcę który zapewnił że jest zdrowy (?) Ok. rozumiem 

Dalej nie wiem o co ci chodzi. Chyba źle mnie zrozumiałaś. Dlatego żeby nie trafic  na klamce możesz poprosić o aktualne badania zamiast wierzyć na słowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dalej nie wiem o co ci chodzi. Chyba źle mnie zrozumiałaś. Dlatego żeby nie trafic  na klamce możesz poprosić o aktualne badania zamiast wierzyć na słowo. 

To jest wiadome : ) a w przykładzie który gość podał to jak to wyglądało? Osoba która miała jednego partnera który ją zaraził o nic wcześniej go nie pytała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Jaką znowu paskudną osobowość? Jestem dobrym i wrażliwym człowiekiem, może nawet trochę romantykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

To jest wiadome : ) a w przykładzie który gość podał to jak to wyglądało? Osoba która miała jednego partnera który ją zaraził o nic wcześniej go nie pytała? 

Widocznie. Ludzie wychodzą z założenia że akurat oni się nie zaraża...zresztą ktoś kto miał wielu w swoim łóżku powinien być odpowiedzialny nie tylko za siebie. Tyle że to utopia. Zresztą szczerze mówiąc mam to w dupie. Autor jest mało dojrzały jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widocznie. Ludzie wychodzą z założenia że akurat oni się nie zaraża...zresztą ktoś kto miał wielu w swoim łóżku powinien być odpowiedzialny nie tylko za siebie. Tyle że to utopia. Zresztą szczerze mówiąc mam to w dupie. Autor jest mało dojrzały jak na swój wiek.

No i właśnie o to mi chodzi, że takie rzeczy jednak mają znaczenie bo jeśli nie pytasz nic cię nie interesuje to (takie osoby tym bardziej nie będą prosiły druga osobę o badania) nie dziw się jak i ciebie to spotka... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

No i właśnie o to mi chodzi, że takie rzeczy jednak mają znaczenie bo jeśli nie pytasz nic cię nie interesuje to (takie osoby tym bardziej nie będą prosiły druga osobę o badania) nie dziw się jak i ciebie to spotka... 

 

No tak ale nie w tym sensie pytać czy był anal czy inne rzeczy. Tylko ogólnie o samo podejście. Czy akceptuje seks bez zobowiązań itp. O to chodzi. Autor ma nadzieję że kobieta ze szczegółami mu opowie o swoim seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No tak ale nie w tym sensie pytać czy był anal czy inne rzeczy. Tylko ogólnie o samo podejście. Czy akceptuje seks bez zobowiązań itp. O to chodzi. Autor ma nadzieję że kobieta ze szczegółami mu opowie o swoim seksie.

Rozumiem, ale odniosłam się tylko do jednego zdania. : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

A osobiście znam przykłady ładnych dziewczyn, które dość długo były dziewicami i nadal są z pierwszym partnerem.

ja też, sama jestem jedną z nich. Nie chciałabym faceta z twoim podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Czyli dla Ciebie póki nie zaakceptuję, że kobieta miała seks bez związku, będę miał podejście którego byś nie chciała u faceta?

Nawet jak pod tym kątem jestem mało dojrzały, to na co dzień jestem poważnym pracownikiem i obywatelem, który utrzymuje się sam i jest w pełni samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

A kobieta może mówić, że seksu bez związku nie akceptuje, a prawda okaże się taka że jeszcze z rok temu taki seks mogła mieć i wtedy było cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Czyli dla Ciebie póki nie zaakceptuję, że kobieta miała seks bez związku, będę miał podejście którego byś nie chciała u faceta?

Nawet jak pod tym kątem jestem mało dojrzały, to na co dzień jestem poważnym pracownikiem i obywatelem, który utrzymuje się sam i jest w pełni samodzielny.

Przede wszystkim ludzie to więcej niż ich historia stosunków seksualnych. Nie mogłabym być z facetem dla którego jest to tak ważne, że przysłania wszystkie cechy danej osoby. Kiedy zaczęłam spotykać się z moim mężem to dlatego, że pasował mi ogólnie jako osoba, nie dlatego, że jego dotychczasowe życie seksualne było "do zaakceptowania". Nie chciałabym być traktowana jako worek na spermę i oceniania czy jestem mniej lub bardziej zużyta, a ty tak właśnie robisz. 

Co do drugiej części twojgo posta - nie mam pojęcia co to miało wnieść do rozmowy. Co z tego? Większość ludzi którym zdrowie pozwala utrzymują się sami i są samodzielni. Co w tym niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Uważam się po prostu za poważnego i odpowiedzialnie podchodzącego do życia człowieka. Jasne, że przeszłość seksualna to nie wszystko ale wątpię bym pasował do kobiety o przeszłości sporo bujniejszej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Uważam się po prostu za poważnego i odpowiedzialnie podchodzącego do życia człowieka. Jasne, że przeszłość seksualna to nie wszystko ale wątpię bym pasował do kobiety o przeszłości sporo bujniejszej ode mnie.

i co to za kogo się uważasz ma wspólnego z tematem? Dziwnym by było gdybyś w wieku 30 lat był nieodpowiedzialny i na utrzymanu matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Więc mimo wszystko mam trochę cech, które sprawiają że do związku bym się nadawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Więc mimo wszystko mam trochę cech, które sprawiają że do związku bym się nadawał.

To ma być cecha sugerująca, że nadajesz się do związku? W takim razie możesz do tej listy dodać samodzielne oddychanie 😛 Spełnianie podstawowych wymagań bycia funkcjonującym dorosłym nie sprawia, że jest się dobrym materiałem na partnera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja sobie życzę księcia z bajki 😑😄 masakra.

Naprawdę, anal bez związku to coś paskudnego i myślę że nie tylko mnie taka przeszłość u kobiety by brzydziła.

A ja naprawdę jestem samotny i idąc na taki koncert widząc ludzi w szczęśliwych parach czasem się tylko dołuję. Budząc się nawet nie mam do kogo się uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Uważam się za dobrego, odpowiedzialnego faceta, który o życiu myśli poważnie i dałby dziewczynie dużo ciepła i troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×