Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyna chce się ze mną spotykać ale chyba mnie nie kocha

Polecane posty

Gość Gosc

Czuje się na gunwo. Ona ciagle narzeka na mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Gdyby nie kochala to by nie chciała spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka

Może poprostu Cię lubi, lubią spędzać z Tobą czas.

Ale nie dąży Cię uczuciem miłości, bynajmniej nie takiej jak powinni mieć kochankowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Przyjaciółka napisał:

Może poprostu Cię lubi, lubią spędzać z Tobą czas.

Ale nie dąży Cię uczuciem miłości, bynajmniej nie takiej jak powinni mieć kochankowie.

Niby lubi a narzeka, jeszcze tekst wywaliła "jak ja z tobą wytrzymam" bo jedziemy na wczasy, to nie powinno tak wyglądać tym bardziej ze to jest jej inicjatywa, czy ona chce mnie wytresować czy jak? 

Powinna być miła i akceptować mnie a nie krytykować. Wczasy opłacone ale humor mam już zepsuty przez nią, smutno mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka

Trzebabyło Jej odp , tak samo wytrzymasz jak ja z Tobą. Nie daj się zmanipulować do potulnego chlopczyka. 

Chyba,ze jestes Jej kołem zapasowy. Widzisz coś więcej niż kolezenskie zainteresowanie Twoja osoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Przyjaciółka napisał:

Trzebabyło Jej odp , tak samo wytrzymasz jak ja z Tobą. Nie daj się zmanipulować do potulnego chlopczyka. 

Chyba,ze jestes Jej kołem zapasowy. Widzisz coś więcej niż kolezenskie zainteresowanie Twoja osoba??

To tak jej odpisałem tez ze to ja z nią nie wytrzymam bo ona marudzi na mnie. Uspokoiło się na chwile.

znaki a bo ja wiem, czasami coś sugerowala ze moglibyśmy być para - tak wyczułem , ale chyba taka para z odzysku co się będą kłócić ze sobą... 

wg mnie nie powinna mi w ogóle zawracać głowy jeśli jej tyle rzeczy we mnie przeszkadza, że musi mnie krytykować. Co ona z rozsądku czy braku laku mnie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka

No ale Ty sam też możesz zdecydować,  a nie czekać łaskawie czY kobieta Cię zechce czy nie. Macie być para, a nie Ty jej parobkiem. 

Gdzie się wybieracie na wakacje, kto zaproponował? Czy ktoś zrezygnował i propozycja padła. Jakoś musicie się dogadywać w miarę, skoro planowaliście razem wakacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×