Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
boskagoska

DMSO - czy to działa?

Polecane posty

Czy ktoś z was słyszałam o tym produkcie? Na ichemia jest obecnie promocja na ten preparat. Podobno głownie pomaga na stawy czy to prawda?

Czy osoby zmagające się z bólami stawów, po przetestowaniu tego produktu mogą przestać narzekać na ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia

Też czytałam o dmso wiele interesujących rzeczy, sama jestem ciekawa jak działa na takie poważniejsze schorzenia kręgosłupa. Czy widziałaś gdzieś promocje na ten produkt? Bo ja chyba w ichemia, tam mają atrakcyjniejszą cenę niż na allegro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia88

Rzeczywiście cena na ichemia jest znacznie niższa niż na pozostałych stronach internetowych 🙂 

Myślałam, żeby kupić taą buteleczkę dla mojej mamy, wiele ludzi chwaliło bardzo wydajność leku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja8

Na ichemia jest rzeczywiście pokaźna promocja. Przeszukałam internet i tak duże buteleczki, za te cenę nigdzie nie znalazłam. 

Mówicie, żeby zamówić ? W sumie praca na produkcji przeprawia mnie o bóle krzyża, może by mi pomogło 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Działa sama od 2 miesięcy testuję DMSO z ichemia.pl i naprawdę widać i czuć różnicę. Na ichemia jest dużo tańsze i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu kupiłam również DMSO z ichemia i w sumie już czuję delikatną różnicę, zobaczymy co będzie dalej. Produkt w 100% naturalny także bez obaw o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej mamy również DMSO się sprawdziło. zamawiałam 3 miesiące temu na ichemia także również ze swojej strony polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Skoro mowa o mamach to u moja miała problemy ze stawami po boreliozie a stosowanie dmso problem sztywnienia stawów rozwiązało. polecam poczytać więcej o tym preparacie.

Edytowano przez Anuleczek
dodanie informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×