Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Refleksy których nie widać a reklamacja

Polecane posty

Gość Gość

Hej proszę o poradę w sobotę mam wesele więc postanowiłam zrobić coś z włosami,  a że mój ulubiony zakład fryzjerski nie miał już dawno wolnych terminów postanowiłam zaryzykować i umówić się w innym i sporo droższym  Zależało mi na refleksach i rozjaśnionych pasmach coś jak ala sombre. Swoje włosy mam w odcieniu naturalnego ciepłego blondu ze złotą poświatą ponieważ od jakiegoś czasu (od dekoloryzacj) nie farbuje włosów chemicznie tylko używam bezbarwnej henny khadi która działa jak odżywka i nie nadaje koloru tylko złoty połysk. Od ostatniego hennowania minęły ok. 4tyg.Pani fryzjerka właścicielka zakładu odrazu miała obiekcje co do farbowania po hennie stwierdziła że włosy wyjdą zielone, i że najlepiej ich nie rozjaśniać no ale zgodziła się na moją odpowiedzialność. Na rozjaśnione pasemka nałorzyły delikatną zmywalną farbę soft color w odcieniu bodajże miodowym W salonie przy sztucznym oświetleniu nie było dużo widać ale kiedy wróciłam do domu zobaczyłam że na mojej głowie nic w zasadzie się nie zmieniło żadnych refleksów nie widać z wyjątkiem kilku pasm z przodu w odcieniu dosłownie rudej marchewki i to centralnie na całej grzywce. Za całą usługę zapłaciłam 240zł do rozjaśniać za dodano olaplex ale rozjaśnia e z jego użyciem były tylko pojedyncze pasma. Na koniec zabiegu zastosowano także maskę olaplex włosów praktycznie nie podcinałam bo zależało mi na zachowaniu ich długośći bo mam włosy ledwie do ramion. Czy mam prawo do reklamacji do jakieś poprawki że strony zakładu? Dodam że gdy wróciłam do domu wszyscy stwierdzili że włosy wyglądają tak samo oprócz grzywki która jest w zasadzie ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×