Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Do osób co oglądać lubią horrory zapraszam fanów kina grozy którzy lubią ten gatunek i nie jest im straszny ;)

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Temat dla fanów ogólnie kina grozy bo ja akurat lubię taki rodzaj kina jak horror więc zakładam temat dla koneserów kina takiego .No więc czy też za młodu mieliście problemy z rodzicami którzy nie pozwalali wam oglądać horrorów bo ja tak miałem że u mnie mama moja nie lubiła tego że oglądam kino grozy .Nie mogła patrzeć że oglądam takie filmy no nie dziwię się jej ale mnie to nie robiło nic złego na mózg że źle to na mnie oddziaływało .To tylko było takie oglądanie filmu dla rozrywki ale u mnie przeważnie nawet pamiętam że wujek mój zawsze mówił że jak ja mogę patrzeć na te filmy że przecież tego oglądać się nie da że aby tylko kupuje w media markt jakieś filmy co tylko jest jakieś duchy jakieś demony jakieś mordercy co latają z siekierami albo piłami spalinowymi że jak mogę oglądać te filmy . No cóż nie wyrosłem na mordercę nigdy nie zabiłem nikogo ani nie zaszlachtowałem kolegów ze szkoły czy z podwórka tak jak seryjny freedy kruger albo michael myers .Nie miałem nigdy tak że to mnie pasjonowało że oglądam jak się krew leje albo jak kogoś ktoś zabija siekierą to nie to że lubiłem patrzeć na rozlew krwi albo jak ktoś kogoś przebija oszczepem i lecą wnętrzności . Ja po prostu lubię ten gatunek taką akcję takie napięcie mnie się podoba to ale jednak rodzina moja nawet teraz jak ściągam z cda filmy to mama czasem spojrzy i mówi że znowu jakieś demony albo jakieś zombie lub inne tam mordercy w maskach .No i tak mam od zawsze że nawet wujek mój to mówi że nie mam co normalnego filmu żeby obejrzeć tylko jakieś badziewie o jakiś duchach xd no co zrobić ludzie mnie nie rozumieją ale przykładowo miałem znajomych co oglądali też horrory .JA BARDZO lubię kino grozy wychowałem się na seriach starych kultowych typu koszmaru z ulicy wiązów czy piątku 13 albo halloween czy też piła lub jakieś typu dzieci kukurydzy czy hellraisera albo też filmy typu naznaczony czy obecność no bardziej lubię takie horrory o seryjnych mordercach ale  o zjawach z zaświatów też oglądam sobie i też mogę ściągnąć ogólnie to też lubię thrillery ale takie z dobrą mocną akcją .Jednak dla mnie to już kultowe było kupić sobie całą serię piątku 13 jak tylko wydali u nas w kraju i się pojawiło w media markt to zaraz kupiłem całą serię albo koszmar z ulicy wiązów też musiałem kupić i wydałem kasę na całą serię wszystkie części w pakiecie jednym .. Dla mnie to było ważne kupić też sobie taką serię jak piła czekałem zawsze na każdą część jak tylko będzie premiera w kinach jak tylko będzie potem wydane na dvd .Tak samo właśnie teraz lubię oglądać kino grozy z lat 80 ściągam sobie też filmy z cda no i bardzo kocham takie kino .Dla mnie to jest część mojego życia chociaż kryminalne albo sensacyjne też lubię oglądać ale jednak to kino grozy jakoś lubię takie .Mama moja to już się przyzwyczaiła że oglądam tego całego freddiego krugera albo jasona z piątku 13 no i wie już że lubię ten gatunek że to moje hobby jest .No może i to nie jest dobre dla każdego ale ja już mam tyle lat że mnie psychiki nie zryje jakiś tam piątek 13 który oglądałem z 50 razy albo jakiś tam koszmar z ulicy wiązów co też znam dobrze całą serię .No bo to już się ogląda tyle razy że już wciągnołem się w ten wir dla mnie to już normalka obejrzeć sobie jakiś nowy film grozy jak tam wyjdzie coś fajnego .Bo jakoś lubię takie kino no chociaż teraz nie oglądam tych nowości ale zawsze jakoś sięgam po coś dobrego i interesującego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×