Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Ross paczam po ex

Polecane posty

Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Nie każdy kto wiąże się z osobą niechcącą dzieci robi to żeby było łatwiej uciec. Większość ludzi którzy szukają partnera niechcącego dzieci robi to dlatego, że sami dzieci nie chcą

Znów nie rozumiesz. Chodzi o to, że w wypadku Gośki dla Rossa to plus że ona nie chce mieć dzieci, bo pewnie i on sam ich nie chce. A o dzieciach i rozwodzie napisałam abstra...ąc od Gośki i Rossa. Bo wiadomo, że jak się ma dzieci to po rozwodzie nie da się iśc w dwie strony i już nie widywać. Ale to tak na marginesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Po co piszesz o swoim życiu? Nikogo to nie interesuje! 

Poza tym w tej całej swojej złości czytaj dokładnie! Napisałam, że ona odpowiadała Rossowi bo NIE CHCIAŁA mieć dzieci i wiedział to od początku. i widocznie mu to odpowiadało, bo z jakąś dziewczyną która wrobiła by go w dziecko cieżej byłoby urwać kontakt. Żółć ci oczy zalała. Czytaj dokładnie. 

ale twoje wypociny co chciało jedno a co drugie nikogo nie interesuje Freudzie od 7 boleści

załóż swój gabinet i niech ludzie ci płacą żeby się dowiedzieć co chcieli a czego nie chcieli, normalnie ekspert od zwiazkow, obejrzy 3 filmiki jak oni jedza slodycze i juz wszystko wiesz o ich zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Gosia powinna powiedzieć, że woli zostać sobą i jak ktoś ma ją pokochać to taką naturalną a nie przebraną i zakończyłaby dyskusję na ten temat. A tak, zachowała się bardzo chamsko. Bo prawdę pisząc, jesli nawet jakaś dziewczyna szukałaby sponsora aby dostać obywatelstwo to.... jej sprawa. A nie Goski. Gośka nie chce by ją krytykowano za jej styl życia więc dlaczego w chmski sposób obśmiewa sposób życia innych? A tych jak wiemy jest wiele...

Ona nie obśmiała sposobu życia tylko sugestię, że to normalny, popularny styl życia. Do tego sugerowanie, że Ross już nie zwiąże się z kobietą innej narodowości...

Ludzie, przecież ten komentarz pisała jakś lala która ma "My Słowanie" ustawione jako dzwonek w telefonie. Jak wyskakujesz z takimi radami do kogoś to licz się z tym, że ktoś cię wyśmieje. Poza tym Gośka miała rację - nawet jak ma kompleksy, to ma 30+ lat i taki komentarz może ją podirytuje na chwilę, ale nie zmieni jej życia. Powiedz coś takiego bardzo młodej dziewczynie i reakcja może być zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Znów nie rozumiesz. Chodzi o to, że w wypadku Gośki dla Rossa to plus że ona nie chce mieć dzieci, bo pewnie i on sam ich nie chce. A o dzieciach i rozwodzie napisałam abstra...ąc od Gośki i Rossa. Bo wiadomo, że jak się ma dzieci to po rozwodzie nie da się iśc w dwie strony i już nie widywać. Ale to tak na marginesie. 

Nie jestem tą samą osobą, więc żadne znów. Twoje posty po prostu brzmiały tak jakbyś sugerowała, że to był jeden z głównych powodów dla których się z nią związał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

A Gośka podkoloryzowała, że ludzie byli oburzeni jak pokazała w filmie cyt:"suche majtki". Akurat pamiętam dokładnie ten filmik gdy je złapała kamera i pamiętam komentarze pod tym filmem, gdzie ludzie pisali komentarze w stylu: "hehehe, Gosia, suche majtki, uśmiałam się z tego". A dziś Gosia twierdzi, że ludzie byli tym oburzeni. Tak, niech dalej tak wami manipuluje.

To własnie jak z tymi radami widzów. Ze dwie ją wkurfiły, to już resztę zrozumiała opacznie i poczuła się wielce zaatakowana. Z grubej rury 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Facet po 40 r.ż. nie chce już zmian w życiu. To stary kawaler, ze swoimi przyzwyczajeniami. A że jeszcze mu dryga, to i nie wygoni baby z łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość wdsads napisał:

Dobrze napisała, bo zęby są ukryte pod dziąsłami, powstają 6. a 8. miesiącem ciąży matki z wtórnej listewki zębowej leżącej dojęzykowo

Oczywiście. Dodam, że z racji zębowego planowania przez naturę w wieku mniej więcej sześciu lat czaszka dziecka przypomina komodę z dwiema szufladami pełnymi zębów. 
Warto to zobaczyć w necie, widok je nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwenia

kiedys na Gosie patrzalam z niekryta radością i usmiechem. Potem zaczely sie pryszcze, mole, brudy i inne obrzydlistwa, odpuścilam. Obejrzalam filmik o rozstaniu - spoko, trudno, zdarza sie. Ale film z atakiem na fanki to juz jest dno - co sie z nia stało? Jeszcze brzydsza, ochydniejsza, do tego niemiła, chamska i z ego jak stąd na księżyc. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście. Dodam, że z racji zębowego planowania przez naturę w wieku mniej więcej sześciu lat czaszka dziecka przypomina komodę z dwiema szufladami pełnymi zębów. 
Warto to zobaczyć w necie, widok je nieziemski.

Znam to zdjecie - tego sie nie da odzobaczyc, choc bardzo bym chciala 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co prawda ROSSkazał jej wynieść się z mieszkania, ale jego ROSSporek wciąż stoi przed nią otworem. I może się nim ROSSkoszować zaraz potem jak wyprowadzi psy. Nic dziwnego, że ROSSpiera ją energia, gdy u niego jest. Ale Gonia powinna powiedzieć mu pROSSto z mostu, że marzy o powrocie. I to nie ROSStropne, że musi wynajmować pokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy Wy też tak macie, że po napisaniu komentarza zdarza się że jest on ukryty i trzeba czekać aż go zmoderują? Słowo daje że nie piszę tam nic złego, żadnych przekleństw, nawet żadnych nazw własnych, ot po prostu kulturalna wypowiedź, a komentarz nie jest opublikowany.  o co chodzi w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość kwenia napisał:

kiedys na Gosie patrzalam z niekryta radością i usmiechem. Potem zaczely sie pryszcze, mole, brudy i inne obrzydlistwa, odpuścilam. Obejrzalam filmik o rozstaniu - spoko, trudno, zdarza sie. Ale film z atakiem na fanki to juz jest dno - co sie z nia stało? Jeszcze brzydsza, ochydniejsza, do tego niemiła, chamska i z ego jak stąd na księżyc. Żałosne

U mnie również była taka kolejność. Chyba u większości, stąd właśnie takie a nie inne porady w ostatnim filmie o których czytała. Ludzie poczuli dokładnie to samo. Nadal ją lubią, ale jednak czują niesmak widząc pewne rzeczy jakie ona pokazuje. Ktoś jej napisał, że wiadomo że każdy ma np. brudne skarpety w domu, bo dla jednej pary nikt pralki nie uruchamia, ale przecież nie musi ich pokazywać, czy przeżywać jak cuchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:
22 minuty temu, Gość kwenia napisał:

kiedys na Gosie patrzalam z niekryta radością i usmiechem. Potem zaczely sie pryszcze, mole, brudy i inne obrzydlistwa, odpuścilam. Obejrzalam filmik o rozstaniu - spoko, trudno, zdarza sie. Ale film z atakiem na fanki to juz jest dno - co sie z nia stało? Jeszcze brzydsza, ochydniejsza, do tego niemiła, chamska i z ego jak stąd na księżyc. Żałosne

U mnie również była taka kolejność. Chyba u większości, stąd właśnie takie a nie inne porady w ostatnim filmie o których czytała. Ludzie poczuli dokładnie to samo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Co prawda ROSSkazał jej wynieść się z mieszkania, ale jego ROSSporek wciąż stoi przed nią otworem. I może się nim ROSSkoszować zaraz potem jak wyprowadzi psy. Nic dziwnego, że ROSSpiera ją energia, gdy u niego jest. Ale Gonia powinna powiedzieć mu pROSSto z mostu, że marzy o powrocie. I to nie ROSStropne, że musi wynajmować pokój. 

😝😂😂:classic_biggrin:🤣:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem genialnie pocisneła tym wszystkim ciotkom, które jej dają złote rady. Ba, uważa, że była wręcz łagodna w tym filmiku na temat komentarzy i mogłaby całą serię o tym nagrywac. Zrozumcie kwoki, ze nie każdy marzy o życiu kury domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Źle świadczy o naszym społeczeństwie, że takie osoby, jak ona wiodą prym i pouczają innych. Beznadziejnie niski poziom edukacji zbiera swoje żniwo. Jaki kanał, taka gawiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem genialnie pocisneła tym wszystkim ciotkom, które jej dają złote rady. Ba, uważa, że była wręcz łagodna w tym filmiku na temat komentarzy i mogłaby całą serię o tym nagrywac. Zrozumcie kwoki, ze nie każdy marzy o życiu kury domowej.

ja to rozumiem, w zupełności. Ale Co innego być wesołą i z dystansem, a co innego odrażającą, pierdzącą na wizji i opisującą smród z pod pachy - jak tani pajac. Ze słowiankami był trochę pojazd z du*y, ale inne komentarze napisane w prosty i trywialny sposób - jak te o brwiach nie miały na celu jej obrazic. To był jakis nieumiejetny przekaz "kobieto, nie rob z siebie anty-kobiety, zadbaj o siebie, jak nie dla innych, to dla siebie. Mnie sie wydaje, ze chcac byc skrajnie inna od wszystkich białych dam w białych pokojach na białych łózkach, ze zrobila z siebie karykature - menelice, ktora uwza ze ze swoim całym ochydztwem jej dobrze i ze taka chce byc. Serio? Niedomyta, zapryszczona, bez pielegnacji i makijazu, w ciuchach jak po starszym bracie? Spoko.. ale niech nie jęczy że jest sama.
Ktoś jej doradził, żeby zrobila blond - poznalismy ją "za blondu" i nie kazdy przyzywczail sie do ciemnych wlosow, są gusta, gusciki, niektorzy uwazaja, ze w jasnych jej lepiej. Ale oczywscie pojazd po lasce, bo ciemne to jej naturalki!
Te komentarz były pisane przez dzieci, ktorych była jakas tam idolka - i to sie dalo wyczuc z tresci komentarzy, stylistyki, rodzaju porady. A ta zgnoiła autorki, chamsko, prostacko. To nie bylo fajne, to bylo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te porady były strasznie głupie... Moim zdaniem dobrze, że tak się odcięła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo
1 minutę temu, marawstala napisał:

Przecież te porady były strasznie głupie... Moim zdaniem dobrze, że tak się odcięła. 

one byly głupie bo pisały je dzieci - i to powinna miec na uwadze i po prostu nie nagywac filmiku. Nikt jej nie kazal każdemu dziekowac, ale mogła po prostu pominac to milczeniem i posmiac sie z porcelanowymi kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość jukijo napisał:

one byly głupie bo pisały je dzieci - i to powinna miec na uwadze i po prostu nie nagywac filmiku. Nikt jej nie kazal każdemu dziekowac, ale mogła po prostu pominac to milczeniem i posmiac sie z porcelanowymi kotami

Wiek autorek pytań PORAD był gdzieś podany? 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukały typowych makijażowych kanałów to jest ich tak dużo że mogą się przerzucić na taki gdzie dziewczyna jest mniej naturalna... Kanał Gosi był/jest typowo jajcarski : ) i taki to typ dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość jukijo napisał:

ja to rozumiem, w zupełności. Ale Co innego być wesołą i z dystansem, a co innego odrażającą, pierdzącą na wizji i opisującą smród z pod pachy - jak tani pajac. Ze słowiankami był trochę pojazd z du*y, ale inne komentarze napisane w prosty i trywialny sposób - jak te o brwiach nie miały na celu jej obrazic. To był jakis nieumiejetny przekaz "kobieto, nie rob z siebie anty-kobiety, zadbaj o siebie, jak nie dla innych, to dla siebie. Mnie sie wydaje, ze chcac byc skrajnie inna od wszystkich białych dam w białych pokojach na białych łózkach, ze zrobila z siebie karykature - menelice, ktora uwza ze ze swoim całym ochydztwem jej dobrze i ze taka chce byc. Serio? Niedomyta, zapryszczona, bez pielegnacji i makijazu, w ciuchach jak po starszym bracie? Spoko.. ale niech nie jęczy że jest sama.
Ktoś jej doradził, żeby zrobila blond - poznalismy ją "za blondu" i nie kazdy przyzywczail sie do ciemnych wlosow, są gusta, gusciki, niektorzy uwazaja, ze w jasnych jej lepiej. Ale oczywscie pojazd po lasce, bo ciemne to jej naturalki!
Te komentarz były pisane przez dzieci, ktorych była jakas tam idolka - i to sie dalo wyczuc z tresci komentarzy, stylistyki, rodzaju porady. A ta zgnoiła autorki, chamsko, prostacko. To nie bylo fajne, to bylo smutne.

mam szczerą nadzieję, że dzieci takich opinii jednak nie mają, bo to by było straszne

Z resztą sie zgodzę. Każdy czasem pierdnie czy będzie smierdzieć po siłowni, ale to nie są rzeczy które zasługują na 5 minutowy monolog w filmiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem genialnie pocisneła tym wszystkim ciotkom, które jej dają złote rady. Ba, uważa, że była wręcz łagodna w tym filmiku na temat komentarzy i mogłaby całą serię o tym nagrywac. Zrozumcie kwoki, ze nie każdy marzy o życiu kury domowej.

Zrozum że niektórzy marzą. I mają inne wizje. Jeśli mają 60 lat i uważają że prac i sprzątać to tak radzą. A jak wy wszystkie jesteście takie otwarte i tolerancyjne to to pokażcie. A nie... obrażanie jakieś baby że ma staromodne poglądy. Staromodne, choooyowa... bez znaczenia. Ma prawo je mieć i uznawać za najlepsze i w dobrej wierze, kulturalnie je dawać. Gośka że swoim hop do przodu nowoczesnym poglądem wykazała tylko brak kultury i otwartości na inny punkt widzenia. Tamta babka ewidentnie pisała w dobrej wierze i nie po to żeby gosi dosrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czy Wy też tak macie, że po napisaniu komentarza zdarza się że jest on ukryty i trzeba czekać aż go zmoderują? Słowo daje że nie piszę tam nic złego, żadnych przekleństw, nawet żadnych nazw własnych, ot po prostu kulturalna wypowiedź, a komentarz nie jest opublikowany.  o co chodzi w tym?

Miałam trzy do zatwierdzenia, a nie było w nich żadnych inwektyw. Np., gdy odpisywałam komuś z jego powyżej zacytowanym linkiem lub używałam medycznych określeń. Może mają tu jakieś słowa, które nie przejdą dopóki nie sprawdzi moderator. Na innych wątkach lecą wulgaryzmy i cały czas są, mimo zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo
8 minut temu, marawstala napisał:

Jeśli szukały typowych makijażowych kanałów to jest ich tak dużo że mogą się przerzucić na taki gdzie dziewczyna jest mniej naturalna... Kanał Gosi był/jest typowo jajcarski : ) i taki to typ dziewczyny 

usłysz siebie.. z jajem to o włosach opowiada Agnieszka N. Mówi mądrze, jest inteligentna ale i z jajem i zabawna i przede wszystkim miła, zadbana i ogarnięta. Za czas 20 minutowego filmu jak dwa razy klapnie jakimś zartem to czlowiek jest bardziej pozytywnie rozbawiony niż jak Goska 30 mniut robi z siebie idio*(t)kę. Gosia jest po zżulona, zaniedbana i pajacuje - to nie ma nic wspolnego z dobrym humorem na poziomie , ona jest zwyczajnym dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość jukijo napisał:

ja to rozumiem, w zupełności. Ale Co innego być wesołą i z dystansem, a co innego odrażającą, pierdzącą na wizji i opisującą smród z pod pachy - jak tani pajac. Ze słowiankami był trochę pojazd z du*y, ale inne komentarze napisane w prosty i trywialny sposób - jak te o brwiach nie miały na celu jej obrazic. To był jakis nieumiejetny przekaz "kobieto, nie rob z siebie anty-kobiety, zadbaj o siebie, jak nie dla innych, to dla siebie. Mnie sie wydaje, ze chcac byc skrajnie inna od wszystkich białych dam w białych pokojach na białych łózkach, ze zrobila z siebie karykature - menelice, ktora uwza ze ze swoim całym ochydztwem jej dobrze i ze taka chce byc. Serio? Niedomyta, zapryszczona, bez pielegnacji i makijazu, w ciuchach jak po starszym bracie? Spoko.. ale niech nie jęczy że jest sama.
Ktoś jej doradził, żeby zrobila blond - poznalismy ją "za blondu" i nie kazdy przyzywczail sie do ciemnych wlosow, są gusta, gusciki, niektorzy uwazaja, ze w jasnych jej lepiej. Ale oczywscie pojazd po lasce, bo ciemne to jej naturalki!
Te komentarz były pisane przez dzieci, ktorych była jakas tam idolka - i to sie dalo wyczuc z tresci komentarzy, stylistyki, rodzaju porady. A ta zgnoiła autorki, chamsko, prostacko. To nie bylo fajne, to bylo smutne.

Dokładnie, aż się żal zrobiło mi tych jej fanek. Szkoda że Gośka nie wydedukowała kto mógł pisać takie porady, może wtedy lżej by podeszła do tematu.

Ja nie zapomnę jej z kamerką powiększającą, jak pokazała dziurki w uchu z kolczykami. 😱 Tam nawet kamerki nie trzeba było, żeby widzieć jak te kolczyki oblepione są jakąś mazią (ropą?) 🤢Może Ross z opóźnieniem obejrzał te filmiki? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w sumie szkoda, że poza RLM nie ma specjalnie polskojęzycznych kanałów osób o alternatywnym stylu (ubrania, makijażu, wystroju domu). Fajnie byłoby obejrzeć filmik kogoś kto ciekawie urządza dom czy robi makijaż/GRWM  i nie ma tak wymuszonego poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit

Kiedy my same kobiety wtloczymy sobie do glow, ze absolutnie NIE MUSIMY o siebie dbac? I co to "dbanie o siebie" w ogole znaczy? dla jednej jest to 2h makijaz a dla innej przemycie twarzy woda z mydlem. Dzeiwczyny odpusccie same sobie i badzcie jakie tylko chcecie, ale nie wymuszajcie na innych kobietach swoich przeswiadczen. Jak chcecie to chodzcie do fryzjera chocby codzennie, ale zrozumcie ze sa takie kobiety ktorym to do szczescia nie jest potrzebne i maja szczerze w powazaniu, ze to psuje jakas tam WASZA estetyke, bo to jest tylko wasz problem, a nie tych kobiet. Wasz wyglad tez nie wszystkim pasuje chocbyscie godzinami przesiadywaly u kosmetyczk to wasza estetyka tez nie wszystkim sie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Miałam trzy do zatwierdzenia, a nie było w nich żadnych inwektyw. Np., gdy odpisywałam komuś z jego powyżej zacytowanym linkiem lub używałam medycznych określeń. Może mają tu jakieś słowa, które nie przejdą dopóki nie sprawdzi moderator. Na innych wątkach lecą wulgaryzmy i cały czas są, mimo zgłoszenia.

Tylko że właśnie ja użyłam pospolitych wyrazów, zero nazw własnych, żadnych linków, serio - nic co jestem świadoma, że mogłoby podlegać moderacji. No ale nieważne już. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×