Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Ross paczam po ex

Polecane posty

Gość Lolo

Akurat Gośce trochę makijażu na twarzy dobrze by zrobilo. Na filmiku Makijaż gotki- jak się Gocha umalowała to naprawdę ładnie wyglądała(jak na nią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, marawstala napisał:

Kim jest Margaret? : )

Małgorzata - Gosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gosia jest chyba rzeczywiscie bardzo niesmiala. W najnowszym instastory przezywalam, ze bedzie musiala zagadac do wspollokatorow bo nie zna dokladnego adresu mieszkania, w ktorym mieszka. Czyli nie miala z nimi wczesniej zadnego kontaktu. Szkoda, fajna babka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo

To jak Gosia wyśmiała fanki i ich porady - było żałosne. Wiele z ich to dzieciaki, nastolatki, które nie przytykały jej złośliwie i nie dawały uwag aby ją zabolały - one chciały pomóc, tak po ludzku, dziewczynie którą lubią z neta, żeby się nie smuciła.
A ta sucz nabijała się z tych komentarzy i jeszcze pozwoliła na wyśmiewanie dziewczyn pod filmikiem. Po co? Żeby komuś było przykro? Coś na zasadzie "mnie jest źle to tobie tez będzie"? Jest zimna i chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość jukijo napisał:

To jak Gosia wyśmiała fanki i ich porady - było żałosne. Wiele z ich to dzieciaki, nastolatki, które nie przytykały jej złośliwie i nie dawały uwag aby ją zabolały - one chciały pomóc, tak po ludzku, dziewczynie którą lubią z neta, żeby się nie smuciła.
A ta sucz nabijała się z tych komentarzy i jeszcze pozwoliła na wyśmiewanie dziewczyn pod filmikiem. Po co? Żeby komuś było przykro? Coś na zasadzie "mnie jest źle to tobie tez będzie"? Jest zimna i chamska.

Dokładnie- niewychowana chamka z tej Gochy. Zamiast grzecznie zbyć te porady, ona się z nich wyśmiewa. Zaniedbana fleja się obraziła, bo ktoś chciał jej z dobrego serca dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość W12 napisał:

Ona wtedy nie miala zadnych dziar na rekach, na nodze chyba tez nie. Ross zagadal, bo nosila koszulki z motywami z horrorow.

A fakt... ale o tatuażach też chyba kiedyś opowiadała i o kolczykach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ona akurat ma ok zęby i biust (każdy większy biust zamienia się w zwis z czasem). 

A usunięcie diastemii to koszt ok 150 zł w polszy 😄 Poprzez nałożenie materialu między zeby. Więc nie wiem gdzie tu problem.

Jej faktycznym problemem jet jedynie jej wielki, kartoflany nos. To on ją tak oszpeca. I tylko on. 

Ona nic nie mówiła, że chce zmniejszyć szparę, bo opowiadała, że urodziła się bez zębów (4 albo 2) i miała szpary miedzy każdym zębem, nosiła aparat i właśnie diastema jej została po aparacie i ją lubi.

Dobry nos po operacji to ruletka, poczytaj fora i będziesz wiedzieć ile osób jest niezadowolonych albo ma jakieś krzywizny, inne dziurki, zrosty, nie mówiąc o tym, że te operacje były robione o sławnych i niby dobrych chirurgów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, marawstala napisał:

A fakt... ale o tatuażach też chyba kiedyś opowiadała i o kolczykach : )

Tatuaze robila tam z biegiem czasu. To chyba na nie wydala całe swoje oszczednosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Małgorzata - Gosia 😄

A bo to jednej Gosi... Gosia na imię .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tatuaze robila tam z biegiem czasu. To chyba na nie wydala całe swoje oszczednosci.

Ciekawa inwestycja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaasia
55 minut temu, Gość jukijo napisał:

To jak Gosia wyśmiała fanki i ich porady - było żałosne. Wiele z ich to dzieciaki, nastolatki, które nie przytykały jej złośliwie i nie dawały uwag aby ją zabolały - one chciały pomóc, tak po ludzku, dziewczynie którą lubią z neta, żeby się nie smuciła.
A ta sucz nabijała się z tych komentarzy i jeszcze pozwoliła na wyśmiewanie dziewczyn pod filmikiem. Po co? Żeby komuś było przykro? Coś na zasadzie "mnie jest źle to tobie tez będzie"? Jest zimna i chamska.

Dobrze, że przeczytała te komentarze, myślałam, że nie ma takich tępot jak ten "ekspert", ale każdego dnia dowiaduję się, że głupota nie ma monopolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ona nic nie mówiła, że chce zmniejszyć szparę, bo opowiadała, że urodziła się bez zębów (4 albo 2) i miała szpary miedzy każdym zębem, nosiła aparat i właśnie diastema jej została po aparacie i ją lubi.

Dobry nos po operacji to ruletka, poczytaj fora i będziesz wiedzieć ile osób jest niezadowolonych albo ma jakieś krzywizny, inne dziurki, zrosty, nie mówiąc o tym, że te operacje były robione o sławnych i niby dobrych chirurgów 

Dzieci chyba rodzą się bez zębów : )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, marawstala napisał:

Dzieci chyba rodzą się bez zębów : )

Mój błąd, chodziło mi, że nie wyrosły jej te zęby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, marawstala napisał:

Ciekawa inwestycja : )

Wiesz, priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsads
7 minut temu, marawstala napisał:

Dzieci chyba rodzą się bez zębów : )

Dobrze napisała, bo zęby są ukryte pod dziąsłami, powstają 6. a 8. miesiącem ciąży matki z wtórnej listewki zębowej leżącej dojęzykowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość kasiaaaasia napisał:

Dobrze, że przeczytała te komentarze, myślałam, że nie ma takich tępot jak ten "ekspert", ale każdego dnia dowiaduję się, że głupota nie ma monopolu. 

12 minut temu, marawstala napisał:

Moze i czesc z nich nie byla trafiona, ale wiekszosc pisana byla w celu pomocy Gosi, ale ona wszystkie wsadzila do jednego wora. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musicie zapamietac raz na zawsze, ze osobowosc Gooosi, rad nie znosi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój błąd, chodziło mi, że nie wyrosły jej te zęby 🙂

Nic takiego się nie stało : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, priorytety...

Dobrze wygląda... pasują jej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaasia
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nic takiego się nie stało : )

stało się, bo już wyżej ci to wyjasniono znawco zębów

to pewnie ten ekpspert od brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość wdsads napisał:

Dobrze napisała, bo zęby są ukryte pod dziąsłami, powstają 6. a 8. miesiącem ciąży matki z wtórnej listewki zębowej leżącej dojęzykowo

Tak wyrzynają się ale po porodzie nie są widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość kasiaaaasia napisał:

stało się, bo już wyżej ci to wyjasniono znawco zębów

to pewnie ten ekpspert od brwi

Nie wiem o co chodzi z tymi brwiami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość jukijo napisał:

To jak Gosia wyśmiała fanki i ich porady - było żałosne. Wiele z ich to dzieciaki, nastolatki, które nie przytykały jej złośliwie i nie dawały uwag aby ją zabolały - one chciały pomóc, tak po ludzku, dziewczynie którą lubią z neta, żeby się nie smuciła.
A ta sucz nabijała się z tych komentarzy i jeszcze pozwoliła na wyśmiewanie dziewczyn pod filmikiem. Po co? Żeby komuś było przykro? Coś na zasadzie "mnie jest źle to tobie tez będzie"? Jest zimna i chamska.

a moim zdaniem miała akurat racje. Każdy musi kiedyś dostać lekcje, że dając takie rady może zostać wyśmianym. Zasługiwały na to żeby ich średniowieczne poglądy na temat kobiet i związków zostały zmieszane z błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłam aż tak bacznie jej kanał ale kilka filmików widziałam : ) a te które widziałam były fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego ja nigdy, przenigdy nie pokazuje slabosci przed nikim z wyjatkiem najblizszych mi osob. Ludzie uwielbiaja byc swiadkiem czyichs slabych momentow i uwazaja, ze fakt, ze ktos sie przed nimi wywnetrza daje im prawo do dawania rad. W sumie slusznie, bo skoro sie przede mna zalisz, to chyba z jakiegos powodu. Goska chyba juz zalapala, ze takie wylewanie zalow przed tlumami obcych ludzi nie poplaca i znowu przybrala swoja maske clowna. I niech sie tego trzyma, niech sie wyglupia, blaznuje,  bedzie jasiem fasola, bo ten glupi tlum, ktory ja oglada za to ja wlasnie polubil, a prywate i slabosci i smutki niech zostawi dla siebie i prawdziwych przyjaciol z realu. No, tylko problem w tym, ze ona takich nie ma...Ale zgadzam sie, ze dobrze, ze wysmiale te rady, bo one byly tak zenujace, ze na nic innego nie zaslugiwaly. To wlasnie takie rasowe poddancze "slowianki" przynosza wstyd i robia opinie Polkom na swiecie. Noz w kieszeni sie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kobieta twierdzi, że kolo miał wywalone, jak ona wygląda. Czyli w nocy  folgował sobie przy zgaszonym świetle? W sumie nie dziwię się. Taka uroda radiowa.

To nie chodzi o to, ze mial wywalone, tylko ze nie zwracal uwagi na szczegoly. Wielu facetow ktorzy kochaja nie zauwazaja np w co kobieta jest ubrana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, marawstala napisał:

Dobrze wygląda... pasują jej 

Mysle ze wolalaby zamiast dziarow miec swoje lokum, stad slowo "priorytet", wcześniej nie pomyslala nad zabezpieczeniem finansowym, tylko wydawala na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

a moim zdaniem miała akurat racje. Każdy musi kiedyś dostać lekcje, że dając takie rady może zostać wyśmianym. Zasługiwały na to żeby ich średniowieczne poglądy na temat kobiet i związków zostały zmieszane z błotem

Pewno ze tak. Te pindy madralinskie sa takie same w realu moge sie zalozyc.i nieproszone uszczesliwiaja wszystkich swoimi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię Gooooosi. Ale nie dziwię się, że wyśmiała te rady. Też bym tak zrobiła. I niech nikt nie pisze, że to były rady z serca. Bo to zwykle chamstwo pod przykrywką współczucia. I to pisanie o słowiankach jak o towarze do sprzątania. Że oddadzą się pierwszemu lepszemu Szkotowi, żeby tylko być na jego włościach w UK. Jak dla mnie te rady były złośliwe i na pewno nie pisała ich fanka z dobrego serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego ja nigdy, przenigdy nie pokazuje slabosci przed nikim z wyjatkiem najblizszych mi osob. Ludzie uwielbiaja byc swiadkiem czyichs slabych momentow i uwazaja, ze fakt, ze ktos sie przed nimi wywnetrza daje im prawo do dawania rad. W sumie slusznie, bo skoro sie przede mna zalisz, to chyba z jakiegos powodu. Goska chyba juz zalapala, ze takie wylewanie zalow przed tlumami obcych ludzi nie poplaca i znowu przybrala swoja maske clowna. I niech sie tego trzyma, niech sie wyglupia, blaznuje,  bedzie jasiem fasola, bo ten glupi tlum, ktory ja oglada za to ja wlasnie polubil, a prywate i slabosci i smutki niech zostawi dla siebie i prawdziwych przyjaciol z realu. No, tylko problem w tym, ze ona takich nie ma...Ale zgadzam sie, ze dobrze, ze wysmiale te rady, bo one byly tak zenujace, ze na nic innego nie zaslugiwaly. To wlasnie takie rasowe poddancze "slowianki" przynosza wstyd i robia opinie Polkom na swiecie. Noz w kieszeni sie otwiera.

Tu nie chodzi czy rady były dobre czy źle. Mądre czy głupie. Chodzi o fakt w jaki sposób Gosia na nie zareagowała. Jeśli w ten sposób się odnosiła do innej opinii wyrażonej przez Rossa to nic dziwnego że nie chce z nią być. Każda opinie można wyrazić na różny sposób. To w jakiej formie zrobiła to Gosia pokazuje haka naprawdę jest. Arogancja, nie uznając innego punktu widzenia i nie potrafiący odnieść się z szacunkiem wobec tych, którzy jej z d9brego serca, a nie złośliwości napisali co myślą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×