Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michauuuu

Udawana dziewica?

Polecane posty

Gość Michauuuu

Pytanie na poważnie, do pań. Podczas pierwszego stosunku u mojej dziewczyny nie było krwi (wg dziewczyny krew pojawiła się jakieś 2h później), nie było czuć przerwania błony, Ani żadnej większej " blokady ". Dziewczyna twierdzi że byłem jej pierwszym, ale gdy ja poznałem sprawiała wrażenie dosyć napalonej albo ogólnie spragnionej seksu ( miała wtedy 16 lat, więc to możliwe żeby tak ja ciągnęło do seksu jeśli nigdy go nie uprawiala? ) Oddala mi sie po 2 miesiacach co tez wydaje mi sie byc dosyć krótkim czasem jak na ówczesne lata. Po pierwszym razie stała się odwazniejsza I jeszcze bardziej napalona, niejednokrotnie zaciagala mnie do wc czy namawiala na seks mimo ze domownicy mogli wejsc w kazdym momencie. Chyba tak sie nie zachowuje 16 czy 17 letnia dziewczyna bedaca niedawno dziewica. Jedynym argumentem za tym że byłem jej pierwszym są jej słowa I to że nie była obeznana w temacie. Chociaż z biegiem czasu za dużo się nie zmienilo. Co panie sadza o tym wszystkim, z własnego doświadczenia? Niepotrzebna schiza czy jednak wskazuje wszystko na to ze nie ja bylem pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

Moim zdaniem robi Cię w ch***, chce żebyś poczuł się lepiej a i ona się lepiej poczuje, bo facet inaczej kocha dziewczynę co z nim robiła to 1 raz a inaczej partnerki  po przygodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×