Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy

UWAGA Temat dla dorosłych tylko przeznaczony użytkowników . Jak sobie z tym poradzić jak wyjść z tej sytuacji co może jest jakiś sposób ?

Polecane posty

Gość Pomocy

Nie wiem co mam ze sobą zrobić i jak mam z tym walczyć takie uzależnienie i jakieś mam już nałogowe że jestem taki erotoman kiedyś oglądało się filmiki na necie takie dla dorosłych z paniami no i ciągle tym żyłem że musiałem to oglądać się biło konia do tego że oglądałem te panie i do nich tego konia biłem .No co dalej nawet jak miałem koleżanki ładne takie co mnie się podobały w klasie to do ich zdjęć na facebooku tego konia biłem no i zaraz musiałem sobie ulżyć nawet jak te dziewczyny już są zajęte mają męża albo dziecko małe .No co dalej takie filmy dla dorosłych z nagością to już oglądałem nawet na satelicie za małolata nad ranem albo na tvp 4 w nocy umiałem wstawać i ogllądać te golizny te jakieś zabawy panowie z paniami różne barabara .No i co dalej nawet w szkole pamiętam jak chodziłem do gimnazjum była nauczycielka która chodziła w miniówie miała jakieś rajstopy czarne i kozaczki na nogach siadła na biurku obok pierwszej ławki to patrzyłem się jej w krocze tam tak jak sroka w gnat normalnie ,albo kiedyś jakaś koleżanka z grupy w szkole zawodowej miała też mini jakąś założoną też miała rajstopy na sobie i siedziała obok mnie blisko na zajęciach no i też tak nogi rozłożyła jakoś że zauważyłem że ma na sobie majtki białe to też mój ogon od razu mnie stanął ;/ no tak od razu jak zobaczę to od razu podniecenie od razu rozkosz odczuwam nawet ostatnio jak jakieś zdjęcia dodawali w zakładce życie erotyczne to zaraz jak zobaczę tylko nagi biust to zaraz mam podniecenie albo zaraz mój sprzęt się odzywa tam na dole ;/ no i co więcej mogę powiedzieć to że kiedyś to ciągle musiałem bić tego konia do filmów z neta gdzie ciągle to oglądałem różne takie filmiki gdzie to robiono .No teraz od roku gdzieś niecałego nie wchodzę i nie wpisuje nawet tych stron z tymi filmikami w necie ale i tak czasem mnie kusi i muszę zajrzeć no ale to już raz na 3 tygodnie chociaż i tak nie włączam albo wychodzę bo próbuje walczyć z tym uzależnieniem .No co dalej kiedyś nawet pamiętam jak mnie podniecała jedna albo ze dwie koleżanki z klasy mojej były w moim typie podobały się mnie bardzo i bardzo mnie od razu się moje męskie rządze odzywały we mnie jak widziałem je no i jeszcze miałem nieczyste myśli na ich temat od razu tam się przedstawiało mnie ;/ no i pamiętam jak do ich zdjęć się biło konia bo wchodziłem na profil i musiałem sobie tak chociaż ulżyć i tak chociaż jakoś mieć radość i rozkosz 😞 wiem że to może głupie jest ale chociaż tak popatrzeć na te osobę na zdjęciu bo niektóre już mają męża mają dziecko już żyją w związku małżeńskim no ale czasem nadal mam słabość że mnie się podobały z dawna  i mnie podniecały były w moim typie kobiecości .Czasem też nie mam nawet jak wejść w zdjęcie jak jakaś osoba prezentuje że jest widać jej intymne części ciała bo zaraz mnie podniecenie bierze zaraz myślę o tym zaraz się mnie chce tego i mam niepohamowane rządzę w sobie że mnie zaraz mój organ się odzywa . No i nie wiem już co mam robić bo nawet tylko mam w głowie jakieś intymne sceny miłosne albo jakieś niegrzeczne zabawy  z kobietami sam na sam .To co robić jak żyć jak ciągle tylko nawet mnie się podoba i mnie podnieca kobieta 56 lat znajoma mamy gdzie ona już też jest atrakcyjna zawsze i zrobiona u kosmetyczki i fryzjera i zawsze jak przychodzi to zrobiona elegancko .No i też czasem zakłada takie jak mini spódnice jakieś że też ma rajstopy czarne  i też zaraz mnie to podnieca i zaraz mam ochotę na nią .No bo czasem odwiedzała nas  i jak siadła i była tak ubrana że miała te spódnicę że było widać jej nogi no to od razu mój sprzęt się odzywał od razu tylko wzrok na tym miałem skupiony no i zaraz myślałem żeby z nią to zrobić .Ona wiedziała nawet że mnie się podoba nawet kiedyś w żartach tutaj poważnie na serio piszę jej kolano złapałem i zaczołęm masować w górę i w dół tak przejeżdzać po nim sobie i nie była zła ani nie powiedziała mnie nic ostrego czy też nie uderzyła w twarz tylko wiedziała że ja tak jakbym popisywał się albo jakbym robił takie prowokacje że jej tak masuje ręką kolano a wtedy też miała rajstopy na sobie .No i teraz to nawet głupio mnie jak pomyślę sobie że tak oddziałują zaraz kobiety czy dziewczyny na mnie że zaraz mam dzikie niepohamowane rządzę zaraz mam ochotę na ostre barabara zaraz mnie się mój sprzęt ten na dole odzywa i mam tylko jedno w głowie w myślach moich .No i teraz jak żyć jak tylko mnie to dręczy zaraz ;/ no bo czasem to naprawdę głupio dobrze że te filmiki już nie oglądam i nie wchodzę na te strony bo kiedyś to potrafiłem tym zyć non stop cały dzień oglądać te różne akcje tam że co robili za różne rozkoszne sceny .Potem chciałem to ograniczyć i z tym przestać .No a teraz jakoś tak jak opisuje powyżej mnie nie potrzebne jest to oglądanie tych filmików na necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×