Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Mam 6 dzieci

Polecane posty

Gość Asia

Czy dobra duszyczka wsparła by moje dzieci paczką z jakimiś niespodziankami? Dzieci lat 12,10,7,5,4,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam 1 dziecko, wyślij nam paczkę z niespodziankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyśle ci zapas prezerwatyw, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 minut temu, Gość Asia napisał:

Czy dobra duszyczka wsparła by moje dzieci paczką z jakimiś niespodziankami? Dzieci lat 12,10,7,5,4,1

Pod warunkiem, że wyślesz mi 3k z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ale czemu jestescie takie nie miłe? To tylko dzieci! Nie chcecie pomóc to po co obrażacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

Pod warunkiem, że wyślesz mi 3k z 500+

I 1200 z 300+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O, ja tez poprosze o paczke z niespodziankami. Mam 2 dzieci . no dej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

I jeszcze 600rodzinnego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

I 150 zl za trzecie i kolejne ,dla rodziny wielodzietnej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam jedno dziecko i płace podatki. Pomusz Pszemek, bo nikt mi nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

A co to jest ten ponad 3 tys na dzieci i to 6? Wszystko kosztuje. Jedzenie, ubrania, szkolne przybory, benzyna, ubezpieczenia w szkole, oplaty, czynsz. Ja prosze tylko o coś dla dzieci, jakaś zabawka, słodkosci. Syn 12 lat, syn 10 lat, syn 7 lat, córka 5 lat, syn 4 lata, i córeczka prawie roczek. Dla najmlodszej przydalyby sie kaszki, musy, mleko mm, dla mlodszych płatki, kakałko, zabawki dla starszych synow moze ktos ma gry do konsoli ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Asia napisał:

A co to jest ten ponad 3 tys na dzieci i to 6? Wszystko kosztuje. Jedzenie, ubrania, szkolne przybory, benzyna, ubezpieczenia w szkole, oplaty, czynsz. Ja prosze tylko o coś dla dzieci, jakaś zabawka, słodkosci. Syn 12 lat, syn 10 lat, syn 7 lat, córka 5 lat, syn 4 lata, i córeczka prawie roczek. Dla najmlodszej przydalyby sie kaszki, musy, mleko mm, dla mlodszych płatki, kakałko, zabawki dla starszych synow moze ktos ma gry do konsoli ps3.

Zyebana jesteś czy co? My i tak sporo dokładamy twoim bachorom z Naszych podatkow. Dosc tego rozdawnictwa. Pierw naklepiesz bachorow jak krowa rozplodowa a potem Dej bo mam bachory. Masz dobre ponad 4 tys zadarmo!!! Za samo wyqierdzianie tych zyebow patologicznych. Naucz sie krowo gospodarnosci!! W Biedrze są super promocje tylko trzeba ruszyć dupe i kupic kakałko i musy i owoce, mm tez jest w fajnej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zyebana jesteś czy co? My i tak sporo dokładamy twoim bachorom z Naszych podatkow. Dosc tego rozdawnictwa. Pierw naklepiesz bachorow jak krowa rozplodowa a potem Dej bo mam bachory. Masz dobre ponad 4 tys zadarmo!!! Za samo wyqierdzianie tych zyebow patologicznych. Naucz sie krowo gospodarnosci!! W Biedrze są super promocje tylko trzeba ruszyć dupe i kupic kakałko i musy i owoce, mm tez jest w fajnej promocji.

MOje kochane dzieciaczki to nie zyeby wypraszam sobie!!! Dobra!!!??? To dzieci jak kazde inne ktore tez chca cos dostac i cieszyc sie!! Nie prosze o dom czy auto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka teresa

Podaj prosze adres. Mam ubranka i buty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada

To prowokacja dziewczyny!!!!

A wy wypisujecie takie bzdury i tym samym pokazujecie jak niski jest wasz poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Asia napisał:

A co to jest ten ponad 3 tys na dzieci i to 6? Wszystko kosztuje. Jedzenie, ubrania, szkolne przybory, benzyna, ubezpieczenia w szkole, oplaty, czynsz. Ja prosze tylko o coś dla dzieci, jakaś zabawka, słodkosci. Syn 12 lat, syn 10 lat, syn 7 lat, córka 5 lat, syn 4 lata, i córeczka prawie roczek. Dla najmlodszej przydalyby sie kaszki, musy, mleko mm, dla mlodszych płatki, kakałko, zabawki dla starszych synow moze ktos ma gry do konsoli ps3.

To sobie dorób głupia peezdo  kolejne 6, będzie ci  łatwiej! Do roboty się weź żebraku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Z tych dzieci i tak nic nie będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabka
13 minut temu, Gość Żenada napisał:

To prowokacja dziewczyny!!!!

A wy wypisujecie takie bzdury i tym samym pokazujecie jak niski jest wasz poziom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llll
33 minuty temu, Gość Asia napisał:

A co to jest ten ponad 3 tys na dzieci i to 6? Wszystko kosztuje. Jedzenie, ubrania, szkolne przybory, benzyna, ubezpieczenia w szkole, oplaty, czynsz. Ja prosze tylko o coś dla dzieci, jakaś zabawka, słodkosci. Syn 12 lat, syn 10 lat, syn 7 lat, córka 5 lat, syn 4 lata, i córeczka prawie roczek. Dla najmlodszej przydalyby sie kaszki, musy, mleko mm, dla mlodszych płatki, kakałko, zabawki dla starszych synow moze ktos ma gry do konsoli ps3.

Rodziny z 6 dzieci dostają znacznie więcej kasy od państwa niż 3 tysiące, więc jak chcesz dobrą prowokację założyć to najpierw się zorientuj. 3 tysiące to samo 500+ a jeszcze rodzinne, celowe, okresowe, 300+, paczki żywnościowe, stypendia szkolne, dopłaty mieszkaniowe, darmowe posiłki w szkołach i przedszkolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Prowokacja. I po co ludzie sie goraczkujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSs

Nie koniecznie prowo. Niestety są takie roszczeniiwe madki. Tylko dej i dej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL
1 godzinę temu, Gość Llll napisał:

Rodziny z 6 dzieci dostają znacznie więcej kasy od państwa niż 3 tysiące, więc jak chcesz dobrą prowokację założyć to najpierw się zorientuj. 3 tysiące to samo 500+ a jeszcze rodzinne, celowe, okresowe, 300+, paczki żywnościowe, stypendia szkolne, dopłaty mieszkaniowe, darmowe posiłki w szkołach i przedszkolach.

Niezupełnie, nie ma zasiłków celowych, okresowych, dopłat mieszkaniowych a paczki żywnościowe to trzeba się bardzo postarać żeby je zdobyć.Te zasiłki celowe i okresowe to są tylko dla osób samotnych które nie mogą wyżyć ze swojej renty bo większą część pochłaniają opłaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×