Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Poród bliźniaków naturalnie.

Polecane posty

Gość Autor

Są tutaj mamy które urodziły bliźniaki naturalnie? Ile trwał wasz poród? Jak go wspominacie? Jaka różnica czasu przyjścia na świat była między dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie urodziłam bliźniaków ale moja znajoma tak i przed moim porodem opisała swój. Więc ona rodziła chłopca i dziewczynkę. Dziewczynka jest starsza o około 5 minut. Oczywiście wcześniaki. Rodziła z 11-12 godzin. Opowiadała że podobno położna powiedziała aby że swoim partnerem uprawiała seks to to przyspieszy i podobno pomogło ale nie wiem czy to prawda czy tak po prostu gadała. 

Poród sam w sobie wspomina tak średnio. Bolało, wiadomo. Ale samego porodu nie opisała bo po prostu nie pamięta. Jak każda kobitka powiedziała tylko że dało się przeżyć. 

Pozdrawiam i szybkiego porodu życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Po co narazac dzieci? Ciaza blizniacza jest ciaza wysokiego ryzyka a ktos jeszcze wymysla jakies fanaberie :( Porod naturalny nie jest wskazany wiec wybij sobie go z glowy jezeli jestes w miare inteligentna osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok

To płody chodzą parami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Nie ryzykuj. Serio. Wbrew pozorom poród naturalny niesie ze sobą sporo komplikacji zarówno dla dziecka, jak i matki. A co dopiero poród bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×