Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGATA

Dziwny wynik testu ciazowego POMOCY

Polecane posty

Hej dziewczyny. 

Wczoraj zrobiłam test wieczorem. Po kilku minutach tylko jedna kreseczka. 

Ale dziś rano się obudziłam i zauważyłam że jednak coś się pojawiło przez noc.... A mianowicie druga kreseczka ale baaaardzo słabo widoczna i jakby lekko rozmazana. 

Co mam rozumieć? 

Pomóżcie prosze- Bardzo się staramy o dziecko z mężem 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test ciążowy po jakimś czasie falszuje wynik, dlatego najlepiej sprawdzić w instrukcji do ilu minut sprawdzić wynik, a potem test wywalić, ponieważ później wynik jest fałszywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz rozumieć, ze zużyty test się wyrzuca i w razie wątpliwości idzie się po nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób kolejny test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli kobieta jest w ciąży to druga kreska pojawia się w ciągu kilku-kilkudziesięciu sekund jak tylko mocz wpływa na pole testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Byłam dwa razy w ciąży i nie zgodzę się z Wami. Zrobiłam w swym życiu kilkadziesiąt testów i zawsze wszystkie oglądałam na drugi dzień. Tylko gdy byłam w ciąży to na drugi dzień pokazał się cień cienia. Nigdy wcześniej!!! Test mógł leżeć tydzień a nic się nie pojawiało gdy nie byłam w ciąży. Na bardzo wczesnym etapie mi wychodził cień cienia na drugi dzień dopiero. Nie twierdzę że autorka na pewno jest w ciąży, ale zrób test rano za trzy dni o duzej czułości np 10 i zobaczysz. P. S w 5 aptekach w których byłam panie nie mają zielonego pojęcia o czułości testów. Jedna mówi do mnie one podobnie pokazują a ja mówię jak może mi wykryć ciążę test od czułości 25 skoro będę mieć np bhcg 12? Nie wykryje a test z czułością 10 juz wykryje a ona zdziwienie i nooooo taaaakkkk.... Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

masz rozumieć, ze jesteś n i e d o p i e r d o l o n a bo nawet nie umiesz czytać instrukcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Byłam dwa razy w ciąży i nie zgodzę się z Wami. Zrobiłam w swym życiu kilkadziesiąt testów i zawsze wszystkie oglądałam na drugi dzień. Tylko gdy byłam w ciąży to na drugi dzień pokazał się cień cienia. Nigdy wcześniej!!! Test mógł leżeć tydzień a nic się nie pojawiało gdy nie byłam w ciąży. Na bardzo wczesnym etapie mi wychodził cień cienia na drugi dzień dopiero. Nie twierdzę że autorka na pewno jest w ciąży, ale zrób test rano za trzy dni o duzej czułości np 10 i zobaczysz. P. S w 5 aptekach w których byłam panie nie mają zielonego pojęcia o czułości testów. Jedna mówi do mnie one podobnie pokazują a ja mówię jak może mi wykryć ciążę test od czułości 25 skoro będę mieć np bhcg 12? Nie wykryje a test z czułością 10 juz wykryje a ona zdziwienie i nooooo taaaakkkk.... Bez komentarza

Bardzo Ci kochana dziękuję z wsparcie. 

W zasadzie to jak sb przypomnę, to jakiś czas temu po zrobiony teście (neg) schowalam go w szafce i w sumie wyciągnęłam go dopiero chyba po tygodniu(nie pytajcie dlaczego😂) a wynik był taki sam(jedna kreseczka--tyle że wtedy wiedziałam że nie jestem w ciąży). 

A teraz właśnie to inaczej wyglądało i jestem bardzo zakłopotana. 

Ale mimo wszystko dziękuję. Będę w weekend pojawiała tescik 😊❤️👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość gosc napisał:

masz rozumieć, ze jesteś n i e d o p i e r d o l o n a bo nawet nie umiesz czytać instrukcji 

Okey, wzięłam to sobie do serca bardzo 🙏

Miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Na moje to będzie ciaza 😉 potem napisz co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wynik po takim czasie może już być fałszywy więc cień cienia to na bank nie ciąża tylko już barwnik pod wpływem cieczy zaczyna puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam.kiedys po siostry staraniach duzo nowych testów i dla jaj robiłam sobie i zawsze na drugi dzień była druga bladziutka kreska w w ciązy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewita

Cień cienia to zawsze jest ciąża. Chyba ze masz raka jajnika albo przyjmujesz leki zawierajace gonadotropinę.

powtorz test za 2-3dni. W pierwszych tyg ciąży beta podwaja sie co 48godz. 

Ok 70% ciąż obumiera przed implantacją, stąd te cienie na testach bo w momencie zapłodnienia zaczyna wydzielać się gonadotropina kosmówkowa, która zabarwia paski na testach. Jeśli zarodek się zagnieździł za dwa trzy dni test wyjdzie już ładnie, jeśli nie była to ciąża biochemiczna. Coś się zadziało ale za mało 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita
6 godzin temu, Gość Jaa napisał:

Byłam dwa razy w ciąży i nie zgodzę się z Wami. Zrobiłam w swym życiu kilkadziesiąt testów i zawsze wszystkie oglądałam na drugi dzień. Tylko gdy byłam w ciąży to na drugi dzień pokazał się cień cienia. Nigdy wcześniej!!! Test mógł leżeć tydzień a nic się nie pojawiało gdy nie byłam w ciąży. Na bardzo wczesnym etapie mi wychodził cień cienia na drugi dzień dopiero. Nie twierdzę że autorka na pewno jest w ciąży, ale zrób test rano za trzy dni o duzej czułości np 10 i zobaczysz. P. S w 5 aptekach w których byłam panie nie mają zielonego pojęcia o czułości testów. Jedna mówi do mnie one podobnie pokazują a ja mówię jak może mi wykryć ciążę test od czułości 25 skoro będę mieć np bhcg 12? Nie wykryje a test z czułością 10 juz wykryje a ona zdziwienie i nooooo taaaakkkk.... Bez komentarza

Ja uważam że jest, ale czy się zarodek przyczepi to nie wiadomo. Również radzę powtórzyć za 2-3 dni. Gonadotropina pojawia się w organizmie tylko i wyłącznie podczas ciąży. Zakładam że autorka postu jest zdrowa skoro stara się o baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×