Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta1

Sposoby radzenia sobie po rozstaniu

Polecane posty

Gość Jolanta1

Cześć :) Parę tygodni temu facet z którym się spotykałam, po drobnej kłótni przestał się odzywać. Pomimo prób nawiązania z nim kontaktu, zostałam zupełnie zignorowana. Teraz cierpię okropnie i nie wiem, jak sobie z tym wszystkim radzić. Proszę napiszcie co robiłyście po rozstaniu, aby ułatwić sobie walkę z negatywnymi emocjami oraz z powrotem do normalnego życia. Ja straciłam chęć do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to nie ma "sposobów". Czas te emocje złagodzi. U jednych trwa to dłużej u innych krócej, jeszcze inne nie radzą sobie z tym nigdy. Jeżeli masz cokolwiek, co kojarzy Ci się z nim, zlikwiduj to, żeby sobie o nim nie przypominać. Po co rozdrapywać rany? Wymyśl sobie jakieś "wciągające" zajęcie i staraj się nie myśleć o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gad duła
11 godzin temu, Gość Jolanta1 napisał:

Cześć :) Parę tygodni temu facet z którym się spotykałam, po drobnej kłótni przestał się odzywać. Pomimo prób nawiązania z nim kontaktu, zostałam zupełnie zignorowana. Teraz cierpię okropnie i nie wiem, jak sobie z tym wszystkim radzić. Proszę napiszcie co robiłyście po rozstaniu, aby ułatwić sobie walkę z negatywnymi emocjami oraz z powrotem do normalnego życia. Ja straciłam chęć do wszystkiego.

po co się z nim kłóciłaś o jakąś głupote? teraz masz. Nie znasz dyplomacji w związku i nigdy związku nie utrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Czas. Naprawde jedynym lekarzem jest czas. Zeby poszlo szybciej warto zajac sie czyms sensownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Czas. Czas i jeszcze raz czas. Zresztą wykorzystaj go dla siebie. Zacznij uprawiać jakiś sport, spotkaj się ze znajomymi, wyjdź do kina, zapisz się do szkoły na kierunek który Cię interesuje/ przyda się w życiu,pracy zawodowej. Ofertę dużą kierunków ma Cosinus. Można coś fajnego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajaja

Tak, jak wyzej pisały dziewczyny+ podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek : czytanie, filmy, sport. Zajmij czymś myśli i czas, który zwykle poświęcałaś jemu. Z czasem odzyskasz chęć do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×