Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaga

Nimfomania

Polecane posty

Gość Jaga

Witam. Czy ktoś z was zna, lub sam jest taką osobą, która cierpi na takie coś? Czy wiecie co najczęściej uznaje się za przyczynę? Ostatnio zauważyłam, że zaczęłam przesadzać i trudno mi to wychamowac. Ktoś coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Jaga napisał:

Witam. Czy ktoś z was zna, lub sam jest taką osobą, która cierpi na takie coś? Czy wiecie co najczęściej uznaje się za przyczynę? Ostatnio zauważyłam, że zaczęłam przesadzać i trudno mi to wychamowac. Ktoś coś podpowie?

Podasz kilka jej objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej

Moja koleżanka była nimfomanką. Nie wiem czy jest nią nadal. Miała wtedy 20 lat. Uprawiała seks z wieloma facetami zatrudnionymi w pewnym zakładzie produkcyjnym, gdzie i ona pracowała. Była miłą, bardzo ładną, zgrabną dziewczyną- brunetką  o dużym biuście. Ja z nią nie uprawiałem seksu. Byłem żonaty. Głupio się czułem gdy zostawałem z nią sam na sam w magazynie gdyż miałem wrażenie, że chciałaby ze mną to zrobić. Podobała mi, nie powiem. Gdybym był singlem na pewno bym to z nią zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bradley napisał:

Tak.

Tego się nie da wyChamować.

Sorry. To było silniejsze😀

Swinia🐷🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Jaga napisał:

Witam. Czy ktoś z was zna, lub sam jest taką osobą, która cierpi na takie coś? Czy wiecie co najczęściej uznaje się za przyczynę? Ostatnio zauważyłam, że zaczęłam przesadzać i trudno mi to wychamowac. Ktoś coś podpowie?

Seks powoduje wydzielanie hormonu szczęścia od którego można się uzależnić jak od narkotyku, zahamować to może albo samokontrola wspomagana wysiłkiem (np. sport) albo poradnia uzależnień..., seksoholizm się leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaa

Ja dochodze 8 razy dziennie jak sie dotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Olusiaaaa napisał:

Ja dochodze 8 razy dziennie jak sie dotykam

Bo chcesz czy musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
8 minut temu, Gość Olusiaaaa napisał:

Ja dochodze 8 razy dziennie jak sie dotykam

 Myślę że jedno dwa "fajne seksy" zrównoważyłoby ci te 8 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×