Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annelisse

Dlaczego kogoś nie lubimy?

Polecane posty

Gość Annelisse

Hej, z jakich powodów czujecie niechęć do drugiej osoby? Chodzi mi o takie rzeczy które na pierwszy rzut oka sprawują ze czujecie niechęć do danej osoby tzn w momencie no gdy kogoś dopiero poznajemy i nie wiemy jaka ta osoba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niechlujne podawanie dloni, niepatrzenie w oczy, nieprzyjemny/obojetny/znudzony/ zarozumialy wyraz twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za coś, co dostrzegam w oczach. I nie pytaj, co, bo sama nie wiem. Zwykle po jakimś czasie okazuje się, że się nie myliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeny
3 godziny temu, Gość Annelisse napisał:

Hej, z jakich powodów czujecie niechęć do drugiej osoby? Chodzi mi o takie rzeczy które na pierwszy rzut oka sprawują ze czujecie niechęć do danej osoby tzn w momencie no gdy kogoś dopiero poznajemy i nie wiemy jaka ta osoba jest.

charakter i mało przyjazne podejście, negatywna mowa ciała, brak kontaktu wzrokowego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

Zwykle przy tzw. "pierwszym wrazeniu" nie lubimy osob, ktore sie bardzo od nas roznia. Nie tylko ze np. dziewczyna z dobrego domu i dziewczyna z tunelami w uszach i kolczykiem w uchu sie nie polubia od pierwszego wejrzenia, ale tez np. ktos raczej powazny  i z problemami rzadko bedzie od razu lubil lekkoducha i wesolka. Wyczuwamy to przez skore, a tak naprawde odbieramy podswiadomie  w mowie ciala, stroju, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie lubię cwaniaków, zarozumialców, krzykliwych i komentatorów negatywnych ( o każdym i każdemu muszą powiedzieć coś negatywnego) a i ludzi nie lubiących samych siebie - okropieństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie lubię koleżanki za skośne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyż

bo jest niemiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób, tyle powodów do nielubienia. Ludzie czasem rozsiewają wokół siebie jakąś negatywną energię i może podświadomie ją wyczuwamy? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×