Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Warto sprzedać dziewictwo?

Polecane posty

Gość Gosc

Mam 27 lat juz, jestem ladna i zgrabna i nadal jestem dziewica. Nigdy się nad tym nie zastanawialam ale widzę jak beznajdziejni są faceci w tych czasach, nie szanują dziewic, prawie każdy zdradza, klamie, oszukuje...nie sadze bym.znalazła tego Jedynego, nie widze sensu dalszego trzymania cnoty dla ,,tego odpowiedniego" faceta bo pewnie nigdy się nie pojawi, ja nigdy nie byłam zakochana...a jakbym sprzedała cnotę to Chociaż bym zarobila nawet kilkadziesiąt tysiecy. Oczywiście dyskretnie by nikt się nie dowiedział, z kimś z innego miasta, nie jakimś oblechem ale chociaż w miare przystojnym i zadbanym facetem np w podobnym.wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Wolałbym dziewicę na konkubinę bez kilkadziesiąt tysiecy.

Kup ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pewnie że sprzedaj. Ale za konkretna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Jeśli nie drogo to pewnie warto ją sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Ale właściwie Jaki jest powód że nie możesz znaleźć faceta masa jest facetów którzy pewnie by twoje oczekiwania spełnili Prawdopodobnie będziesz czuła się z tym źle Jeśli tak zrobisz skoro całe życie Czekałaś na tego jedynego jeśli zadajesz takie pytanie na forum to znaczy że masz duże wątpliwości może Zastanów się jakiego faceta szukasz O jakich cechach i sama zacznij bywać w miejscach gdzie taki facet może się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

Ale właściwie Jaki jest powód że nie możesz znaleźć faceta masa jest facetów którzy pewnie by twoje oczekiwania spełnili Prawdopodobnie będziesz czuła się z tym źle Jeśli tak zrobisz skoro całe życie Czekałaś na tego jedynego jeśli zadajesz takie pytanie na forum to znaczy że masz duże wątpliwości może Zastanów się jakiego faceta szukasz O jakich cechach i sama zacznij bywać w miejscach gdzie taki facet może się pojawić

To że chce się sprzedać nie znaczy że na jakiegokolwiek czekała. Wam się zawsze wydaje że wszystko z myślą o was. Autorko za tanio się nie zgadzaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gem Set Mecz

W dzisiejszych czasach lepsza jest dziffka na żonę niż dziewica. A wiesz dlaczego? Bo dziffka jest przyzwyczajona do rozkładania nóg przed brzydkimi facetami i nie zwraca już uwagi na męską urodę. Dziffki są więc lepsze bo oceniają mężczyzn po ich wnętrzu i zaradności (kasa), a nie po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Geniusz napisał:

Ale właściwie Jaki jest powód że nie możesz znaleźć faceta masa jest facetów którzy pewnie by twoje oczekiwania spełnili Prawdopodobnie będziesz czuła się z tym źle Jeśli tak zrobisz skoro całe życie Czekałaś na tego jedynego jeśli zadajesz takie pytanie na forum to znaczy że masz duże wątpliwości może Zastanów się jakiego faceta szukasz O jakich cechach i sama zacznij bywać w miejscach gdzie taki facet może się pojawić

Hehe dobre...po pierwsze to w życiu poznalam juz baaardzo wielu facetów i większość to kłamcy, kobieciarze, wulgarni agresorzy a jak byli dobrzy to nie potrafiłam nic poczuć, zresztą ja w ZADNYM nie byłam nigdy zakochana ani zauroczona! A mam juz 27 i nie sadze by to się zmienilo, tym bardziej ze powodzenie juz drastycznie mi zmalało mimo ze wyglądam teraz lepiej niż kiedys. Jakbym.miała juz wiek wypisany na czole, ze nie mam 20 lat tylko 27. Mam dość czekania na cos co pewnie nigdy nie nadejdzie. Widzę jacy są faceci. Nawet coraz rzadziej juz ktokolwiek mi się podoba, nie wspominając o uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że gdybyś sprzedała, to zrobiłabyś niezły interes. Takich zakompleksionych oszołomów gloryfikujących dziewictwo jest od groma. Pewnie by się nawzajem zabijali, żeby tylko przelecieć "czystą" kobietę. W końcu taki "okaz" nie zdarza się zbyt często... Pytanie tylko jak Ty się z tym będziesz czuła moralnie? 🙂 Jeśli nie będziesz miała z tego tytułu żadnych wyrzutów i nie poczujesz się obdarta z godności, to próbuj. Twoja decyzja 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek po 30

Sprzedam swoje prawictwo. Poważnie. Jest jakaś chętna?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam.

Dziewczyno nie rób tego ! Naprawdę poczekaj jeszcze troche i znajdziesz tego jedynego....... Będziesz tego żałować a cnota to jest największy dar jaki możesz ofiarować wartościowemu mężczyźnie. Sam aktualnie mam 19 lat i uważam się jako facet z wartościami i szukam dziewczyny która nigdy jeszcze nie spała z żadnym. Ale to jest bardzo trudne, większość dziewczyn chodzi z byle kim byle gdzie..... Reasumując nie sprzedawaj dziewictwa serio będziesz tego żałować, ja zrobiłbym wszystko żeby spotkać dziewice i założyć z nią rodzice i być jej jedynym..... WSZYSTKO BYM ZROBIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kam. napisał:

Dziewczyno nie rób tego ! Naprawdę poczekaj jeszcze troche i znajdziesz tego jedynego....... Będziesz tego żałować a cnota to jest największy dar jaki możesz ofiarować wartościowemu mężczyźnie. Sam aktualnie mam 19 lat i uważam się jako facet z wartościami i szukam dziewczyny która nigdy jeszcze nie spała z żadnym. Ale to jest bardzo trudne, większość dziewczyn chodzi z byle kim byle gdzie..... Reasumując nie sprzedawaj dziewictwa serio będziesz tego żałować, ja zrobiłbym wszystko żeby spotkać dziewice i założyć z nią rodzice i być jej jedynym..... WSZYSTKO BYM ZROBIŁ

Boże co za bełkot nawiedzonego präwika. W jej wielu to trzeba być głupia żeby interesu nie zbić na kawałku błony . O ile ja ma 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QWA

27 lat to stara ..., cipka ją już za bardzo swędzi i nie może czekać więc kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister XX
Dnia 29.08.2019 o 17:42, Gość Gosc napisał:

Mam 27 lat juz, jestem ladna i zgrabna i nadal jestem dziewica. Nigdy się nad tym nie zastanawialam ale widzę jak beznajdziejni są faceci w tych czasach, nie szanują dziewic, prawie każdy zdradza, klamie, oszukuje...nie sadze bym.znalazła tego Jedynego, nie widze sensu dalszego trzymania cnoty dla ,,tego odpowiedniego" faceta bo pewnie nigdy się nie pojawi, ja nigdy nie byłam zakochana...a jakbym sprzedała cnotę to Chociaż bym zarobila nawet kilkadziesiąt tysiecy. Oczywiście dyskretnie by nikt się nie dowiedział, z kimś z innego miasta, nie jakimś oblechem ale chociaż w miare przystojnym i zadbanym facetem np w podobnym.wieku. 

Masz problem moralny, co jest samo w sobie zgubą. Nie używaj urody w takich celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilbert
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

To że chce się sprzedać nie znaczy że na jakiegokolwiek czekała. Wam się zawsze wydaje że wszystko z myślą o was. Autorko za tanio się nie zgadzaj. 

sprzeda się raz to potem już łatwiej, kariere koorfy zrobi przez pare lat aż psychika wykituje i przedawkuje jakiś syf bo dusza nie podoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa mać
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Hehe dobre...po pierwsze to w życiu poznalam juz baaardzo wielu facetów i większość to kłamcy, kobieciarze, wulgarni agresorzy a jak byli dobrzy to nie potrafiłam nic poczuć, zresztą ja w ZADNYM nie byłam nigdy zakochana ani zauroczona! A mam juz 27 i nie sadze by to się zmienilo, tym bardziej ze powodzenie juz drastycznie mi zmalało mimo ze wyglądam teraz lepiej niż kiedys. Jakbym.miała juz wiek wypisany na czole, ze nie mam 20 lat tylko 27. Mam dość czekania na cos co pewnie nigdy nie nadejdzie. Widzę jacy są faceci. Nawet coraz rzadziej juz ktokolwiek mi się podoba, nie wspominając o uczuciach...

TV wyprało ci mózg co do tego jaki ma być facet. Masz 1500 wymogów których nikt nigdy nie wypełni. Jesteś stracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość qrwa mać napisał:

Masz 1500 wymogów których nikt nigdy nie wypełni. Jesteś stracona.

Dużo w tym racji!

Nie wszyscy faceci to świnie,masz chyba chyba pecha,nie trafiłaś jeszcze na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Dużo w tym racji!

Nie wszyscy faceci to świnie,masz chyba chyba pecha,nie trafiłaś jeszcze na tego jedynego.

Mam permanentnego pecha i nie sadze by to się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość qrwa mać napisał:

TV wyprało ci mózg co do tego jaki ma być facet. Masz 1500 wymogów których nikt nigdy nie wypełni. Jesteś stracona.

Taaa jasne a kto powiedział ze mam dużo wymogow? Pi prostu nie mogę nic do zadnego poczuć, jedyne co to sympatie i po czasie przyzwyczajenie, mam chyba serce z lodu...tak trudno to Zrozumieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0033

No to trochę prawdy. Jasne, że możesz, jesteśmy wolnymi ludźmi, ale najpierw nazwijmy to co chcesz zrobić a jest to: kur#stwo, a ty zostajesz prostytutką, co prawda jednorazowo, ale jednak sprzedajesz się za pieniądze. Skoro łatwo ci to przyjdzie, ot tak, to dla mnie wręcz zadziwiające jest twoje narzekanie na zachowanie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Taaa jasne a kto powiedział ze mam dużo wymogow? Pi prostu nie mogę nic do zadnego poczuć, jedyne co to sympatie i po czasie przyzwyczajenie, mam chyba serce z lodu...tak trudno to Zrozumieć? 

ten wyjatkowy mezczyzna moze spasc jak grom z jasnego nieba.... i wtedy nie przeszkadzaja jego wady, po prostu sie cos czuje 🙂 mialam podobnie do ciebie... a zmienilam otoczenie i dopiero czuje COS, bo widze innych mezczyzn, bardziej mi odpowiadajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwk

Podsumowując Twoje rozumowanie. Nie masz teraz nikogo kto Ci się podoba i lekarstwem na to ma być sprzedanie się jak pani spod latarni. Nigdy nie zmienisz tego że ktoś był w stanie Cię kupić. A jeśli kawałek błony Ci przeszkadza to i ginekolog Ci ją przetnie. Tylko po co? Straszne jest to że to w ogóle bierzesz pod uwagę (sprzedanie siebie czy seks z przypadkowym facetem. A zdrowie? Nie boisz się złapać syfu? Dziewice strasznie szybko się zarażają bo jest utrata krwi). Załóż sobie jakieś konto w portalach randkowych (nie badoo czy jakiś tinder a w czymś normalniejszych), wyjdź do ludzi, zapisz się na kurs tańca, czy nawet gotowania i znajdź kogoś normalnego. Jak poznasz kogoś fajnego a pieniądze zawsze możesz zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna w lusterku
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam permanentnego pecha i nie sadze by to się zmieniło...

Może pomyśl DLACZEGO przyciągasz takie typy, pewnie wina wyglądu który mówi takim typom że to ich typ laski. Wina tylko po twojej stronie. Zmień wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tem
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Taaa jasne a kto powiedział ze mam dużo wymogow? Pi prostu nie mogę nic do zadnego poczuć, jedyne co to sympatie i po czasie przyzwyczajenie, mam chyba serce z lodu...tak trudno to Zrozumieć? 

pewnie rodzice oddali cię babci lub niańce i nigdy nie widziałaś u nich wzorców czułości i uczucia, jesteś trwale zryta psychicznie i stracona, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko nie za tanio i nie za drogo. Pamiętaj. Można zbić interes na wszystkim. U facetów w tym wieku możesz liczyć już jedynie na miano kłody która ma coś z deklem. Takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.09.2019 o 18:44, Gość winna w lusterku napisał:

Może pomyśl DLACZEGO przyciągasz takie typy, pewnie wina wyglądu który mówi takim typom że to ich typ laski. Wina tylko po twojej stronie. Zmień wygląd.

Wróżbita 😂 a jaka pewność,jakby ja Juz widział 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×