Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie wiem

Czy spotkalyscie kiedyś naprawdę przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość Nie wiem

Temat o brzydkich kobietach zainspirował mnie do utworzenia tematu nieco pokrewnego, ale w druga stronę. Jak wiadomo, Polacy do czołówki przystojniakow sie nie zaliczają... Zatem czy często spotykacie mężczyzn, na których miałbyście ochotę tu i teraz? 

Zacznę od siebie... 26 lat... 1 taki napotkany w wieku 22, drugi kilka dni temu. Na sam widok poczulam podniecenie. I to koniec tej jakze skromnej listy. Cała reszta musiała zabłysnąć charakterem czy innymi walorami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie bo nie zwracam uwagi najczęściej na nikogo. Albo mało wybredna jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
24 minuty temu, Gość Nie wiem napisał:

Temat o brzydkich kobietach zainspirował mnie do utworzenia tematu nieco pokrewnego, ale w druga stronę. Jak wiadomo, Polacy do czołówki przystojniakow sie nie zaliczają... Zatem czy często spotykacie mężczyzn, na których miałbyście ochotę tu i teraz? 

Zacznę od siebie... 26 lat... 1 taki napotkany w wieku 22, drugi kilka dni temu. Na sam widok poczulam podniecenie. I to koniec tej jakze skromnej listy. Cała reszta musiała zabłysnąć charakterem czy innymi walorami. 

Zostaniesz starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem
7 minut temu, Gość Edek napisał:

Zostaniesz starą panną.

Wole byc spełniona singielka z pasjami niz sypiac z byle kim. Tak ma tera większość kobiet, ktore nie spotkały na swojej drodze mężczyzny godnego uwagi. Tylko plebs wiąże sie z desperacji a później meczarnia całe życie i niszczenie życia dzieciom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
2 minuty temu, Gość Nie wiem napisał:

Wole byc spełniona singielka z pasjami niz sypiac z byle kim. Tak ma tera większość kobiet, ktore nie spotkały na swojej drodze mężczyzny godnego uwagi. Tylko plebs wiąże sie z desperacji a później meczarnia całe życie i niszczenie życia dzieciom. 

Nie marudź jako singielka masz jeszcze lepiej możesz uprawiać seks z kim chcesz kiedy chcesz W każdym razie ja z twojego czytam że jesteś księżniczką który nie zaspokoi żaden mężczyzna nawet Książę czy miliarder nie będzie dla ciebie wystarczająco dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, spotkałam. Facet jest wręcz idealny jeśli chodzi o aparycję. Piękna, męska twarz, wysoki wzrost i postawna, umięśniona, wysportowana sylwetka. Do tego zawsze elegancko ubrany. I co ciekawe, mimo tych walorów zewnętrznych, jest podobno bardzo skromny i normalny. To naprawdę taka "perełka" wśród januszy. Oczywiście zajęty, ma równie piękną i zadbaną kobietę co on sam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek
37 minut temu, Gość Nie wiem napisał:

Wole byc spełniona singielka z pasjami niz sypiac z byle kim. Tak ma tera większość kobiet, ktore nie spotkały na swojej drodze mężczyzny godnego uwagi. Tylko plebs wiąże sie z desperacji a później meczarnia całe życie i niszczenie życia dzieciom. 

Z czasem zgnuśniejesz oczekując na księcia z bajki. Stracisz młodość na marzeniach o nim. Tymczasem przeciętni faceci będą używali młodości bzykając dziewczyny. Kto na tym lepiej wyjdzie? Kto będzie miał fajne wspomnienia na starość?Ty czy ci przeciętni faceci i ich dziewczyny którymi gardzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli chodzi o Polaków to dokładnie tak samo. Dwóch w całym życiu. W Hiszpanii średnio raz na tydzień, może raz na 2 tygodnie widzę takiego. 

Czyli przez rok mieszkania w Hiszpanii możesz spotkać 150-200 przystojnych facetów, a w Polsce przez całe życie dwóch... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, spotykam w lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Jurek napisał:

Z czasem zgnuśniejesz oczekując na księcia z bajki. Stracisz młodość na marzeniach o nim. Tymczasem przeciętni faceci będą używali młodości bzykając dziewczyny. Kto na tym lepiej wyjdzie? Kto będzie miał fajne wspomnienia na starość?Ty czy ci przeciętni faceci i ich dziewczyny którymi gardzisz?

Dlaczego mężczyznom wydaje się że przeżyć życie w pełni można jedynie wówczas gdy się bzyka? Czego tu zazdrościc tak naprawę? Młodość to nie sam seks. Żenujące to jest. Kazdy żyje jak chce. Skąd w ludziach przekonanie że każda kobieta czeka na księcia z bajki bo jest sama? Współczuję ograniczonym ludziom. Starość myśli się o innych rzeczach. O ile oczywiście nie ma się problemów zdrowotnych i sklerozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego mężczyznom wydaje się że przeżyć życie w pełni można jedynie wówczas gdy się bzyka? Czego tu zazdrościc tak naprawę? Młodość to nie sam seks. Żenujące to jest. Kazdy żyje jak chce. Skąd w ludziach przekonanie że każda kobieta czeka na księcia z bajki bo jest sama? Współczuję ograniczonym ludziom. Starość myśli się o innych rzeczach. O ile oczywiście nie ma się problemów zdrowotnych i sklerozy...

Brawo. Po prostu faceci patrzą na wszystko przez pryzmat seksu - dla nich wyładowanie seksualne jest równoznaczne z tym, że "wygrali życie", więc nie dziw się, że Tobie też to wmawiają. Oni bez spuszczenia się dostają depresji. Zobacz sama ilu samczyków tutaj przeżywa, że nigdy nie dotknęło kobiety. Dla nich to jest wręcz koniec świata, czują się mentalnie wykastrowani i tracą wówczas sens egzystencji. Z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej przeraża. Bycie niewolnikiem własnego popędu musi być straszne. Ale jakoś im nie współczuję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Mizo napisał:

Brawo. Po prostu faceci patrzą na wszystko przez pryzmat seksu - dla nich wyładowanie seksualne jest równoznaczne z tym, że "wygrali życie", więc nie dziw się, że Tobie też to wmawiają. Oni bez spuszczenia się dostają depresji. Zobacz sama ilu samczyków tutaj przeżywa, że nigdy nie dotknęło kobiety. Dla nich to jest wręcz koniec świata, czują się mentalnie wykastrowani i tracą wówczas sens egzystencji. Z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej przeraża. Bycie niewolnikiem własnego popędu musi być straszne. Ale jakoś im nie współczuję 🙂 

 Bo to jelopy i nie potrafią przekształcić energii seksualnej w twórczą. Przeczytaj temat o tym który nie chce ciąży. Bzyka taka bo inne go nie chcą. 🤣 I cieszy się że slepakami strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Bo to jelopy i nie potrafią przekształcić energii seksualnej w twórczą. Przeczytaj temat o tym który nie chce ciąży. Bzyka taka bo inne go nie chcą. 🤣 I cieszy się że slepakami strzela.

No bo zauważ, że faceci oceniają swoją wartość na podstawie "zaliczonych" panienek. Jak jakiś nie bzyka, to według kolegów jest frajerem i nieudacznikiem. Za to taki z bogatym doświadczeniem seksualnym jest postrzegany jako guru i wzór do naśladowania. Facetom chodzi tylko i wyłącznie o prestiż. Sam fakt, że muszą się dowartościowywać innym człowiekiem, żeby coś "znaczyć" udowadnia, że są zwykłymi troglodytami bez mózgu 🙂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

No bo zauważ, że faceci oceniają swoją wartość na podstawie "zaliczonych" panienek. Jak jakiś nie bzyka, to według kolegów jest frajerem i nieudacznikiem. Za to taki z bogatym doświadczeniem seksualnym jest postrzegany jako guru i wzór do naśladowania. Facetom chodzi tylko i wyłącznie o prestiż. Sam fakt, że muszą się dowartościowywać innym człowiekiem, żeby coś "znaczyć" udowadnia, że są zwykłymi troglodytami bez mózgu 🙂 

Prestiż to by był gdyby bzykali sławne i piękne kobiety do tego niedostępne. Co to za prestiż bzykać blachare? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Prestiż to by był gdyby bzykali sławne i piękne kobiety do tego niedostępne. Co to za prestiż bzykać blachare? 

Dla mniej więcej połowy polskich facetów nawet taka jak to pięknie określiłeś "blachara" jest nieosiągalna, więc fakt, że taki lamus w ogóle myśli o kobietach z górnej półki, jest żenujący. Panowie, troszeczkę samokrytyki by się Wam przydało... 🙂 

Edytowano przez Mizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wliczajac celebrytow i osob przypadkowo zauwazonych-tych jest mnostwo.Tak, spotkalam takiego,ale bywal zlosliwy, duzo chlal, wydaje sie ze zerwal kontakt z rodzicami, obsmarowywal swoja byla, wysylala swoje gole fotki, i co najwazniejsze, wyznal po pijaku,ze nie wyobraza sobie zycia bez lodzika ani zwiazac sie z kobieta ktora lodzikow nie robi.odpuscilam go sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Mizo napisał:

No bo zauważ, że faceci oceniają swoją wartość na podstawie "zaliczonych" panienek. Jak jakiś nie bzyka, to według kolegów jest frajerem i nieudacznikiem. Za to taki z bogatym doświadczeniem seksualnym jest postrzegany jako guru i wzór do naśladowania. Facetom chodzi tylko i wyłącznie o prestiż. Sam fakt, że muszą się dowartościowywać innym człowiekiem, żeby coś "znaczyć" udowadnia, że są zwykłymi troglodytami bez mózgu 🙂 

Nie, nie chodzi tylko i wyłącznie o prestiż. Chodzi o seks z jak największą liczbą kobiet, bo tak chce biologia. To tak jakby mieć pretensje do kobiet, że mają miesiączkę. I powiedzieć wam: zatrzymajcie miesiączkę siłą woli, przecież macie mózg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Mizo napisał:

Dla mniej więcej połowy polskich facetów nawet taka jak to pięknie określiłeś "blachara" nieosiągalna, więc fakt, że taki lamus w ogóle myśli o kobietach z górnej półki, jest żenujący 🙂 

Jakiej połowy, nie bredź. Dla góra 5 procent i to: inceli, pijaczków, odludków. Dla brzydkich grubasek też brak facetów, bo żaden ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie wliczajac celebrytow i osob przypadkowo zauwazonych-tych jest mnostwo.Tak, spotkalam takiego,ale bywal zlosliwy, duzo chlal, wydaje sie ze zerwal kontakt z rodzicami, obsmarowywal swoja byla, wysylala swoje gole fotki, i co najwazniejsze, wyznal po pijaku,ze nie wyobraza sobie zycia bez lodzika ani zwiazac sie z kobieta ktora lodzikow nie robi.odpuscilam go sobie

Akurat bez lodzika to żaden facet sobie nie wyobraża związku. Lepiej powiedzieć facetowi od razu, że jesteś kłodą, żeby nie było potem rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jest mnóstwo przystojnych facetów w Polsce, wystarczy się przejść ulicami większych miast. Tylko kafeteryjne lochy udają, że ich nie widzą i że są ślepe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie chodzi tylko i wyłącznie o prestiż. Chodzi o seks z jak największą liczbą kobiet, bo tak chce biologia. To tak jakby mieć pretensje do kobiet, że mają miesiączkę. I powiedzieć wam: zatrzymajcie miesiączkę siłą woli, przecież macie mózg. 

Jak ktoś mi wyjeżdża z argumentami w stylu, że "tak chce biologia", to aż mi się słabo robi. Tak zostaliśmy w ten sposób stworzeni ale to, co nas odróżnia od zwierząt to to, że nad popędem możemy panować. Naprawdę uważasz, ze człowiek nie jest istotą bardziej rozumną? No wybacz, ale ja się z tym nie utożsamiam. Po to dostaliśmy bardziej rozwinięty mózg, żeby z niego korzystać. Niestety, w przypadku mężczyzn, nie wyszło to na dobre. Mam wrażenie, że większość mężczyzn jest bardziej prymitywna od psa. Pies przynajmniej suczki nie zgwałci, a facet kobietę już tak 😕 Proszę, tylko nie przytaczaj przypadkiem tego obleśnego powiedzenia: "jak ... nie da, to pies nie weźmie", bo już całkiem się pogrążysz. Nie dość, że jest niegodne i ja jako kobieta czuje się tym obrażona, to jeszcze nieprawdziwe. A przykład z miesiączką totalnie nietrafiony 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość xyz napisał:

Jest mnóstwo przystojnych facetów w Polsce, wystarczy się przejść ulicami większych miast. Tylko kafeteryjne lochy udają, że ich nie widzą i że są ślepe. 

Z czego 98% to obcokrajowcy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Z czego 98% to obcokrajowcy... 

mizo leci na egzotyczne hóje, myśle, że z Erasmusa wróciłaby z bękartem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego mężczyznom wydaje się że przeżyć życie w pełni można jedynie wówczas gdy się bzyka? Czego tu zazdrościc tak naprawę? Młodość to nie sam seks. Żenujące to jest. Kazdy żyje jak chce. Skąd w ludziach przekonanie że każda kobieta czeka na księcia z bajki bo jest sama? Współczuję ograniczonym ludziom. Starość myśli się o innych rzeczach. O ile oczywiście nie ma się problemów zdrowotnych i sklerozy...

Jako facet zgadzam się.

24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat bez lodzika to żaden facet sobie nie wyobraża związku. Lepiej powiedzieć facetowi od razu, że jesteś kłodą, żeby nie było potem rozczarowań.

Bzdura.

49 minut temu, Mizo napisał:

Brawo. Po prostu faceci patrzą na wszystko przez pryzmat seksu - dla nich wyładowanie seksualne jest równoznaczne z tym, że "wygrali życie", więc nie dziw się, że Tobie też to wmawiają. Oni bez spuszczenia się dostają depresji. Zobacz sama ilu samczyków tutaj przeżywa, że nigdy nie dotknęło kobiety. Dla nich to jest wręcz koniec świata, czują się mentalnie wykastrowani i tracą wówczas sens egzystencji. Z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej przeraża. Bycie niewolnikiem własnego popędu musi być straszne. Ale jakoś im nie współczuję 🙂 

Ech, a ty znowu swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Jako facet zgadzam się.

Bzdura.

Ech, a ty znowu swoje.

I mówi to autysta zdarta płyta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spotkałam, przystojny, wysportowany, męski...nie napiszę imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takiego żeby mi dech zaparło?

Tak spotkałam takich wielu: w Holandii, Hiszpanii, we Włoszech, w Grecji, jednego w Finlandii i jednego w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Tak, sporo, i to w Polsce. Natomiast naprawdę pięknych kobiet niewiele, a jeśli już się jakaś trafiła, to najczęściej Ukrainka, Białorusinka albo turystka z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ech, a ty znowu swoje.

Akurat sam jesteś idealnym przykładem odzwierciedlającym moje słowa. Wystarczy poczytać Twoje żale "jaki to jesteś samotny i nieszczęśliwy, bo kobiety patrzą jedynie na wygląd i nie interesują się Tobą, bo nie jesteś przystojny". O tym właśnie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×