Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izKA

szukam czarnoskóergo

Polecane posty

Gość izKA

fantazjuje o seksie z czarnoskórym . szukam takiego chętnie z dolnego śląska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Cygan moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ale apetyt mi zrobilas! jak znajdziesz, odstapisz mi go na chwileczke zapomnienia.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 16:30, Gość izKA napisał:

fantazjuje o seksie z czarnoskórym . szukam takiego chętnie z dolnego śląska .

 Bez żartów, lagę mam 22 cm. Jak jesteś tego warta to każe się cały na czarno wymalować, co ty na to? Obawiam się czy gnojem nie popuścisz. Mieszkam LGoM  mówi ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
11 godzin temu, Gość gość napisał:

 Bez żartów, lagę mam 22 cm. Jak jesteś tego warta to każe się cały na czarno wymalować, co ty na to? Obawiam się czy gnojem nie popuścisz. Mieszkam LGoM  mówi ci to coś?

serio 22 cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość ala napisał:

serio 22 cm ?

 Tak 22 cm, Niby ta zaleta, jednocześnie przekleństwo - kilka kobiet  po próbie odmówiło mi seksu.Wzięły sprawy w swoje ręce i usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony

Moja żona też fantazjowała o czarnym. Najpierw sporadycznie o tym mówiła jednak z czasem temat wracał a raczej jej fantazje. Nasze małżeństwo jest oparte na miłości i wzajemnym zaufaniu nigdy nie oklamywalismy siebie. Zaznaczę że nie miała innych partnerów, ja miałem mieszane odczucia z jednej strony gdzieś w głębi mnie to lekko podnieca natomiast z drugiej strony myśl na widok żony z innym trochę mnie odpychal. Po długich rozmawach doszliśmy do wniosku że zrobimy to jednak etapami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31
Przed chwilą, Gość Taktyczny obserwator żony napisał:

Moja żona też fantazjowała o czarnym. Najpierw sporadycznie o tym mówiła jednak z czasem temat wracał a raczej jej fantazje. Nasze małżeństwo jest oparte na miłości i wzajemnym zaufaniu nigdy nie oklamywalismy siebie. Zaznaczę że nie miała innych partnerów, ja miałem mieszane odczucia z jednej strony gdzieś w głębi mnie to lekko podnieca natomiast z drugiej strony myśl na widok żony z innym trochę mnie odpychal. Po długich rozmawach doszliśmy do wniosku że zrobimy to jednak etapami. 

To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony
2 minuty temu, Gość Ona31 napisał:

To znaczy?

Fantazje fantazjami tylko jak to zrobić? Zaczęliśmy wymyślać scenariusze mniej lub bardziej realne chcieliśmy mieć kontrolę nad sytuacją i żeby wszystko potoczyło się po naszej myśli. Żona koniecznie chciała to zrobić w mojej obecności. Na rozgrzewkę postanowilismy zrobić to w kraju z naszym wspołpracownikiem, chłopak młodszy o 12 lat niesmialy nie ma też partnerki. Gra w podchody trwała kilka tygodni on wstydził się zarówno mnie jak i żony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Taktyczny obserwator żony napisał:

Fantazje fantazjami tylko jak to zrobić? Zaczęliśmy wymyślać scenariusze mniej lub bardziej realne chcieliśmy mieć kontrolę nad sytuacją i żeby wszystko potoczyło się po naszej myśli. Żona koniecznie chciała to zrobić w mojej obecności. Na rozgrzewkę postanowilismy zrobić to w kraju z naszym wspołpracownikiem, chłopak młodszy o 12 lat niesmialy nie ma też partnerki. Gra w podchody trwała kilka tygodni on wstydził się zarówno mnie jak i żony. 

Tajemniczy jesteś, to nie powieść. Jaki epilog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotka
8 minut temu, Gość Taktyczny obserwator żony napisał:

Fantazje fantazjami tylko jak to zrobić? Zaczęliśmy wymyślać scenariusze mniej lub bardziej realne chcieliśmy mieć kontrolę nad sytuacją i żeby wszystko potoczyło się po naszej myśli. Żona koniecznie chciała to zrobić w mojej obecności. Na rozgrzewkę postanowilismy zrobić to w kraju z naszym wspołpracownikiem, chłopak młodszy o 12 lat niesmialy nie ma też partnerki. Gra w podchody trwała kilka tygodni on wstydził się zarówno mnie jak i żony. 

Blad!! Nigdy nierobcie tego ze znajomymi, ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony

W końcu gdy wszystkie sygnały które żona mu wysyłała nie trafiały zrobiliśmy to inaczej. Zaprosiliśmy go na grilla do nas byliśmy tylko we trójkę plan był misterny  niestety nagła  burza to zmieniła. Poszliśmy do domu tam żona improwizowala na poczekaniu sama zapytała czy lubi kobiety z dużym biustem odpowiedział że tak. Dużo mówiła o swoim biuście pytania tak kierowała do niego żeby maksymalnie wciągnąć go w rozmowę. Widać jak był zawstydzony ona też. Pytała go o cycki innych kobiet. W końcu zapytała o sądzi o jej piersiach. Ten wpadł w osłupienie. Żona stanęła przed nim zdjęła bluzkę cały czas do niego mówiła. Po chwili odwróciła się do niego tyłem i poprosiła o odpiecie stanika, mnie wtedy puściła oczko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony

Gdy była bez stanika usiadła mu na kolanach ten gapil się raz na jej cycki raz na mnie ja udawałem nie zainteresowanego ta sytuacją i wszedłem na tematy związane z naszą pracą. Widać było że jest zdezorientowany. W końcu żona sama położyła jego rękę na swoim cycku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony

Ten był chyba bardzo zestresowany. Bawił się tylko tym cycki em ta pocheili przełożyła mu rękę na drugiego cycka. Później wszszla do kuchni po piwa wróciła w samych majtkach usiadła mu też na kolanach i znowu sama położyła jego dłonie na jej cyckach. Niestety po chwili zadzwonił jego telefon i musiał wyjść. Znaliśmy sytuacje. No więc trudno tak zakończyło się nasze pierwsze doświadczenie typu cuckold tym razem z białym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony
33 minuty temu, Gość hotka napisał:

Blad!! Nigdy nierobcie tego ze znajomymi, ostrzegam!

Tak to prawda. W naszym przypadku ten chłopak zakochał się w mojej żonie. Nie mógł zrozumieć tego że to był element gry. Byliśmy tym obrotem spraw zakłopotanie i zdezorientowani. Po czasie przerobilismy to na naszą stronę i podporządkowalismy defakto jego na nasz użytek. Jednak nie było to takie proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Taktyczny obserwator

Na koniec zdecydowałem się na krok ostateczny - zdjąłem nachy i nasrałem mojej ukochanej, żonie wprost do ryja. Młody chłopak ośmielił się nieco po tym zdarzeniu i pomyslał - a co tam, ja też się zesram. Jak powiedział tak zrobił, sraliśmy wprost do ryja mojej żonki a ona nawet nie mrugneła okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktyczny obserwator żony
5 minut temu, Gość Gość Taktyczny obserwator napisał:

Na koniec zdecydowałem się na krok ostateczny - zdjąłem nachy i nasrałem mojej ukochanej, żonie wprost do ryja. Młody chłopak ośmielił się nieco po tym zdarzeniu i pomyslał - a co tam, ja też się zesram. Jak powiedział tak zrobił, sraliśmy wprost do ryja mojej żonki a ona nawet nie mrugneła okiem.

Ten wpis nie jest mój.!!!!! Jakiś Prymityw się podszywa. Widocznie bardzo się podniecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Taktyczny obserwator żony napisał:

Ten wpis nie jest mój.!!!!! Jakiś Prymityw się podszywa. Widocznie bardzo się podniecił

Chyba tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.09.2019 o 11:01, Gość Taktyczny obserwator żony napisał:

Tak to prawda. W naszym przypadku ten chłopak zakochał się w mojej żonie. Nie mógł zrozumieć tego że to był element gry. Byliśmy tym obrotem spraw zakłopotanie i zdezorientowani. Po czasie przerobilismy to na naszą stronę i podporządkowalismy defakto jego na nasz użytek. Jednak nie było to takie proste 

Czsem tak właśnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
Dnia 1.09.2019 o 09:23, Gość gość napisał:

 Tak 22 cm, Niby ta zaleta, jednocześnie przekleństwo - kilka kobiet  po próbie odmówiło mi seksu.Wzięły sprawy w swoje ręce i usta.

podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izKA
Dnia 31.08.2019 o 21:16, Gość gość napisał:

 Bez żartów, lagę mam 22 cm. Jak jesteś tego warta to każe się cały na czarno wymalować, co ty na to? Obawiam się czy gnojem nie popuścisz. Mieszkam LGoM  mówi ci to coś?

wiem, co to LGOM , podaj adres mailowy to pogadamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×