Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm

Kotek

Polecane posty

Gość mmm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A Kotek ma jakieś imię? 

Pierwsza litera to M. stad moj nick 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie lubię kotów i jak można kogoś tak określać kot,mysz,zabcia,kaczorek..żenujące na maksa 

A jak Ty pieszczotliwie zwracasz sie do Kochanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość mmm napisał:

Pierwsza litera to M. stad moj nick 🙂

Ile liter ma to imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mmm napisał:

A jak Ty pieszczotliwie zwracasz sie do Kochanego?

Mój mężczyzna ma imię a nie określenie zwierzęcia, ale ludzie bez klasy znizaja się do poziomu zwierząt ,bo s.u.k.a daje a pies bierze udział w 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość mmm napisał:

A jak Ty pieszczotliwie zwracasz sie do Kochanego?

Jełopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój mężczyzna ma imię a nie określenie zwierzęcia, ale ludzie bez klasy znizaja się do poziomu zwierząt ,bo s.u.k.a daje a pies bierze udział w 

 

 

Jaka prymitywna suuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jaka prymitywna suuka.

Twoja napewno tygrysku,bo bryka z każdym chetnym,patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek
1 godzinę temu, Gość mmm napisał:

piles juz kawe bo ja wlasnie sączę kolejnom 🙂

Srałem w kuwetę, ty już srałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

 Poprzez takie nazewnictwo wyrazasz emocje. Trudno mi wyobrazic sobie skrajnie zdenerwowana ( przez ukochanego) dziewczyne, ktora do swojego faceta mowi: Tomku, za to co mi zrobiles mam ochote uderzyc cie w twarz. ( morda tez odpada wszak ta czesc ciala przypisana jest zwierzeciu). I odwrotnie, w chwili kiedy chcesz pokazac swojemu facetowi, ze jest dla ciebie najwazniejszy, jedyny ... mówisz: kocham cie Tomku a obok moze byc trzech innych Tomków ale skarb jest, przynajmniej dla mnie jeden ;)

Poza tym. wcale nie uwazam, ze trzeba mówic do kochanego kotku, skarbie czy jeszcze inaczej. Moja znajoma nienawidzi wrecz takich sformulowan, za to bezustannie mówi do swojego faceta : wez spietralaj... co kto lubi. Ja mówie i nazywam ludzi tak jak chce i guuwno innym do tego. Ty tez mozesz mówic do swojego faceta tak jak chcesz i guuwno mi do tego ;) Nie narzucajmy innym tego co sami lubimy, bo przeciez kazdy z nas jest inny.

Zdecydowanie jednak zamiast powiedziec Tomaszu zajmij prosze miejsce w lozku, bedziemy uprawiac seks, wolalabym powiedziec : skarbie chodz teraz do lozka i zerznij do porzadku swoja myszke ;P A jak jestem zla, ostrzegam, ze gosc dostanie w ryj, choc ta przypisana jest swini.

 

 

Tu znaleziony tekst w interneci:

"Kiedy mówię ciepłe słowa, robię to, żeby czuć ciepło, wysyłać je i dostawać w zamian. Zapraszam do specyficznej wymiany. Używanie sympatycznych, czułych zwrotów zaprasza do wzajemnego wspierania się zamiast do walki. Ale może też pomóc wyrazić złość bez nadmiernego ranienia. Wszystkie pary mają przecież swoje „kryzysowe czułe słówka”. U nas chodzi ostatnio „ty paskudo chroniczna”. W użyciu czułych słówek pomaga, ale i ćwiczy się inteligencja. Ta emocjonalna i ta tradycyjna. Mamy do dyspozycji cały świat – nazw, rzeczy i pojęć. Możemy zapożyczać, przerabiać i tworzyć. Z Teresą, przyjaciółką na studiach, mówiłyśmy do siebie z lubością „Wasza Eminencjo”. Pewien mój kolega nazywał mnie „ździebełko”, zyskując sobie dodatkową porcję sympatii za ujmujące zestawienie lekkiej ironii i słodyczy. Eks-mąż obdarzał mnie regionalnym i rozkosznym „kwirliczek” (ciekawa jestem, czy wiecie, co to jest), ale też mocnym „Lukrecja” (oczywiście Borgia). Polski język jest stworzony do czułych słówek i nieskończonego w tym zakresie słowotwórstwa. To, co można zrobić z jednego poczciwego misia, to bezmiar oceanu: misiaczek, misiątko, misiulek, misiąteczko, misiuleniek, misiones, misiołeczek, misioczek, misiakiewicz, misiuch, miśkulec, misiuk, misiakowski… Będąc człowiekiem zarówno słowa, jak i emocji, za niebagatelną zaletę posiadania ukochanej osoby uważam to, że można się przy niej wyżywać, układając nieskończone ciągi czułych, słodkich, złośliwych, zabawnych słowek: „brympołku”, „prumplu”, „tundrusiu”,„mrysiu” – czego sobie i Państwu życzę. Katarzyna Miller"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

SKARBIE 🙂 smacznej kawy zycze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

a wam wyzbycie sie jadu bo az sie wylewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

myslicie, ze ja sie przejmuje tym, ze sracie do kuwety? chcecie wiedziec gdzie to mam? 🙂 was to wyniszcza... mozna miec w glowie miliony fajnych i pozytywnych mysli ale tak jak wspomnialam wczesniej... kazdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

PYERR>DOLL SIĘ ZBOCZEŃCU Z WIELUNIA I POMAGIERZE Z BYDGOSZCZY DWA PEDZIE

YEEBCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ccc napisał:

PYERR>DOLL SIĘ ZBOCZEŃCU Z WIELUNIA I POMAGIERZE Z BYDGOSZCZY DWA PEDZIE

YEEBCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek

by sobie teraz poru.chał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

tak jak wspomnialam wczesniej... szyny były zle, a podwozie podwozie podwozie yhhhh też było zle 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk2
9 minut temu, Gość mmm napisał:

 Poprzez takie nazewnictwo wyrazasz emocje. Trudno mi wyobrazic sobie skrajnie zdenerwowana ( przez ukochanego) dziewczyne, ktora do swojego faceta mowi: Tomku, za to co mi zrobiles mam ochote uderzyc cie w twarz. ( morda tez odpada wszak ta czesc ciala przypisana jest zwierzeciu). I odwrotnie, w chwili kiedy chcesz pokazac swojemu facetowi, ze jest dla ciebie najwazniejszy, jedyny ... mówisz: kocham cie Tomku a obok moze byc trzech innych Tomków ale skarb jest, przynajmniej dla mnie jeden 😉

Poza tym. wcale nie uwazam, ze trzeba mówic do kochanego kotku, skarbie czy jeszcze inaczej. Moja znajoma nienawidzi wrecz takich sformulowan, za to bezustannie mówi do swojego faceta : wez spietralaj... co kto lubi. Ja mówie i nazywam ludzi tak jak chce i guuwno innym do tego. Ty tez mozesz mówic do swojego faceta tak jak chcesz i guuwno mi do tego 😉 Nie narzucajmy innym tego co sami lubimy, bo przeciez kazdy z nas jest inny.

Zdecydowanie jednak zamiast powiedziec Tomaszu zajmij prosze miejsce w lozku, bedziemy uprawiac seks, wolalabym powiedziec : skarbie chodz teraz do lozka i zerznij do porzadku swoja myszke 😜 A jak jestem zla, ostrzegam, ze gosc dostanie w ryj, choc ta przypisana jest swini.

 

 

Tu znaleziony tekst w interneci:

"Kiedy mówię ciepłe słowa, robię to, żeby czuć ciepło, wysyłać je i dostawać w zamian. Zapraszam do specyficznej wymiany. Używanie sympatycznych, czułych zwrotów zaprasza do wzajemnego wspierania się zamiast do walki. Ale może też pomóc wyrazić złość bez nadmiernego ranienia. Wszystkie pary mają przecież swoje „kryzysowe czułe słówka”. U nas chodzi ostatnio „ty paskudo chroniczna”. W użyciu czułych słówek pomaga, ale i ćwiczy się inteligencja. Ta emocjonalna i ta tradycyjna. Mamy do dyspozycji cały świat – nazw, rzeczy i pojęć. Możemy zapożyczać, przerabiać i tworzyć. Z Teresą, przyjaciółką na studiach, mówiłyśmy do siebie z lubością „Wasza Eminencjo”. Pewien mój kolega nazywał mnie „ździebełko”, zyskując sobie dodatkową porcję sympatii za ujmujące zestawienie lekkiej ironii i słodyczy. Eks-mąż obdarzał mnie regionalnym i rozkosznym „kwirliczek” (ciekawa jestem, czy wiecie, co to jest), ale też mocnym „Lukrecja” (oczywiście Borgia). Polski język jest stworzony do czułych słówek i nieskończonego w tym zakresie słowotwórstwa. To, co można zrobić z jednego poczciwego misia, to bezmiar oceanu: misiaczek, misiątko, misiulek, misiąteczko, misiuleniek, misiones, misiołeczek, misioczek, misiakiewicz, misiuch, miśkulec, misiuk, misiakowski… Będąc człowiekiem zarówno słowa, jak i emocji, za niebagatelną zaletę posiadania ukochanej osoby uważam to, że można się przy niej wyżywać, układając nieskończone ciągi czułych, słodkich, złośliwych, zabawnych słowek: „brympołku”, „prumplu”, „tundrusiu”,„mrysiu” – czego sobie i Państwu życzę. Katarzyna Miller"

Fajnie to napisałaś Mmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfg
1 minutę temu, Gość gośćk2 napisał:

Fajnie to napisałaś Mmm.

sama do siebie piszeeeeeee beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Gość gośćk2 napisał:

Fajnie to napisałaś Mmm.

Paskuda chronić na mi się podoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

pierdlam sobie i nagarnaim teraz renkom,tez tak macie? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
2 minuty temu, Gość mmm napisał:

pierdlam sobie i nagarnaim teraz renkom,tez tak macie? 😛

Osobliwe te twoje upodobania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ten portal to żenujący obraz... Nas, polaczków, Frustratów, złośliwych ludzików, nienawistnych i zakompleksionych, tu możemy być na luzie, bez obaw, być sobą, małym robakiem, pełnym obłudy, nienawiści i hipokryzji ☹️😡 bądźmy z siebie dumni... 

Wysłuchajcie modlitwy Polaka z Dnia świra 😉 to my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
11 minut temu, Gość Marek napisał:

Ten portal to żenujący obraz... Nas, polaczków, Frustratów, złośliwych ludzików, nienawistnych i zakompleksionych, tu możemy być na luzie, bez obaw, być sobą, małym robakiem, pełnym obłudy, nienawiści i hipokryzji ☹️😡 bądźmy z siebie dumni... 

Wysłuchajcie modlitwy Polaka z Dnia świra 😉 to my

Mnie ta modlitwa nie dotyczy, moich znajomych w wiekszosci przypadkow tez nie ale znam wielu ktorzy modla sie w ten sposob pewnie kazdego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek

Pamiętasz mmmm jak się posrałaś ostatnio,   wsadziłem w cipę z pupy wyleciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
1 godzinę temu, Gość mmm napisał:

Mnie ta modlitwa nie dotyczy, moich znajomych w wiekszosci przypadkow tez nie ale znam wielu ktorzy modla sie w ten sposob pewnie kazdego dnia 🙂

Takie masz czyste sumienie, zapewne nie używane?? Wszystkich dotyczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam
Przed chwilą, Gość Madzia napisał:

Takie masz czyste sumienie, zapewne nie używane?? Wszystkich dotyczy 

O Pani chętna i szybka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
12 minut temu, Gość Witam napisał:

O Pani chętna i szybka...

A co mamy ochotę? A masz czym? Bo z glizdą to tylko na ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Madzia napisał:

A co mamy ochotę? A masz czym? Bo z glizdą to tylko na ryby

To na datezone zajrzyj ,bo to twoje klimaty wycieruch dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
2 minuty temu, Gość Madzia napisał:

A co mamy ochotę? A masz czym? Bo z glizdą to tylko na ryby

Typowa zawistna Polka z ciebie. Bylas w jego gaciach ze wiesz czy ma glizde hipokrytko?

Modlitwa o ktorej mowa jest o zawisci i zazdrosci do sasiada. NIGDY nie zazdroscilam ludziom ich dobr. Nie zyczylam im tez spalenia domu i innych. NIGDY. Ale moje sumienie jest dalekie od czystosci. Czaisz cos w ogole z tego co napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×