Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego ludzie w tym samym wieku często wyglądają jak rodzic i dziecko

Polecane posty

Gość Gość

Jeśli mają podobny styl życia, podobną pracę, itp... jeśli nie spotkało jednej osoby coś, co ją postarzyło? Albo np. młode osoby. Często widuję osoby w wieku 18-22 lata. Które bardzo się różnią wyglądem. A czasem jest tak (zwłaszcza u mężczyzn) że jeden ma 20 i wygląda na dużo starszego niż ten który ma np. 27 lat. Codziennie mam z tym do czynienia i bardzo mnie to męczy. Niby dwie osoby mają tyle samo lat, podobne wykształcenie, podobne stanowisko. A tu jedna osoba wygląda jak rodzic drugiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klll

Przeciez ludzie sa rozni - wysocy, niscy  bruneci, blondyni itd. Oprocz stylu zycia sa jeszcze geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Przede wszystkim geny, hormony, stres, ale też dieta, alkohol, inne używki, uboga higiena czyli styl życia a także mentalność. Wyjaśniłam? I nie rozumiem czemu Cię to męczy. Mnie męczy że ciągle biorą mnie za mlodszą niż jestem, a doprawdy wolę być traktowana zgodnie ze swoim wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 21, ostatnio sprzątałam swoje auto i facet ok 30 lat do mojego taty ,,tak dziecko wykorzystywać?". Od 16 roku życia nie zmieniam sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak bywa. Mam znajomych dwóch braci z różnica wieku 3 lata i kiedyś gdzieś pojechali i facet coś chciał im sprzedać. Jeden mówi że nie dziękuję a on na to to może tata kupi.... Ten starszej wyglądający szybko się żenil bo miał 22 lata brat 34. I ten starszy pali i lubi wypić, braki w uzebieniuPraca podobna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam w pracy takie dwie kobiki 50 letnie. I własnie tal wyglądają. Ta co wygląda ma młodsząa fajny styl ubieramia się,fają króciutką fryzurke z pazurem,fajne metalowe oprawki okularów,delikatnie i ładnie maluje  się. Ta druga co wygląda na duuuuzo starszą,pali papierosy,ma długie wlosy i zawsze warkocza,samą grzywke rozjasnia i robi trwała,ubiera sie w proste spodniczki i marynarki ktore od lat szyje sama. Ma zwykle plastikowe oprawki i nie dobrane do kształtu jej pociągłej twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co dokladnie Cię męczy? 😄 styl życia, nałogi, dieta, dbanie o cerę, GENY, typ urody ma spore znaczenie. 

ja tez widzę różnice w wygladzie, bo np porownujac siebie i jedna moja koleżanke, to ja wyglądam na swoje 33 lata, a ona wygląda kilka lat starzej. Nawet ona to widzi i pyta dlaczego tak jest

Ale ona ma ciemniejsza karnacje, tłusta cerę, raczej raczej nie dba o nią specjalnie, wyglada na zmeczona, nakłada sporo podkładu i innych kosmetyków. Pali, często pije alkohol, ma stresujący tryb życia ze względu na sytuacje rodzinna, pracuje duzo.. to się odbija na wygladzie. 

Inna koleżanka przytyla sporo , ma problemy z cerą i tez wygląda starzej. Jeszcze ubiór i styl życia matki Polki sprawiają,że jest odbierana jako o wiele starsza.

Ja jestem niska,szczupła, mam blada cerę, nie robie makijażu wcale poza henna brwi i rzęs. Dbam o cerę, dietę, dużo się ruszam, często czas z dziećmi spędzam aktywnie i jestem raczej pozytywna i już słyszałam tekst,że wyglądam jak starsza siostra mojego 10 latka 😄

wg mnie to przegięcie, bo widzę wiek na swojej twarzy, dekolcie i szyi, juz nie mam cery i wyglądu 20 latki. Ale ubieram się tez na luzie, lubię ...enki, kolory, fajne buty , różne torby i moze to ma jakiś wpływ na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×