Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandrusia2601

Seks analny

Polecane posty

Lubicie analek? Odzew do kobiet i mężczyzn :classic_biggrin:  Dla mnie to połączona przyjemność z bólem. Sam fakt , że ktoś wypełnia moją dupkę jest mega podniecająca. A wy co sądzicie? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Robisz przed lewatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Co nie oznacza, że nie dbam o higienę. Lewatywa nie powinna być wykonywana na swoje widzi mi się - tylko ze względów zdrowotnych i po konsultacji z lekarzem. Nie jest to jednak temat wątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Bo chce sprobowac tego z kochankiem ale mam obawe wlasnie nie bolu a zabrudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek sam przed sobą ma obawy. Najważniejsze to wyrozumiały partner. Nie zdarzyło mi się nigdy, żeby jego penis był zabrudzony. Najlepiej dobrze się umyć, poleżeć w wannie, żeby się dobrze wypłukało i może później sprawdzić nawilżaną chusteczką 😉

PS. Nie daj sobie włożyć z pupy do ci**i, bo przenosisz bakterie i mogą być niemiłe infekcje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty też uważasz, że orgazm analny jest dużo silniejszy niż waginalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon
4 godziny temu, Gość Gocha napisał:

Bo chce sprobowac tego z kochankiem ale mam obawe wlasnie nie bolu a zabrudzenia

Jeśli jest kimś komu ufasz w sexie to nawet zabrudzenie nie zmieni u niego stosunku do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
4 godziny temu, Gość Gocha napisał:

Bo chce sprobowac tego z kochankiem ale mam obawe wlasnie nie bolu a zabrudzenia

Spróbuj jest super

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że trochę o tym czytałam. Jak narazie nie mam zamiaru na coś takiego. Dla mnie to dziwne. Jakoś mnie nie kręci. Inaczej to nie jestem gotowa. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, nie kręci mnie to w ogóle i nigdy tego nie próbowałem. Raczej nie spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sandrusia2601 napisał:

Nie... Co nie oznacza, że nie dbam o higienę. Lewatywa nie powinna być wykonywana na swoje widzi mi się - tylko ze względów zdrowotnych i po konsultacji z lekarzem. Nie jest to jednak temat wątku. 

😄 Idąc tym tropem, seks analny też powinien być wykonywany po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sandrusia2601 napisał:

Lubicie analek? Odzew do kobiet i mężczyzn :classic_biggrin:  Dla mnie to połączona przyjemność z bólem. Sam fakt , że ktoś wypełnia moją dupkę jest mega podniecająca. A wy co sądzicie? :classic_biggrin:

Nic specjalnego. Nie odczuwam podczas przyjemności fizycznej, ale też specjalnego dyskomfortu. Jeśli partner chce i wie jak wziąć, to czemu nie...

Swoją drogą, wolę być stroną czynną, podczas zabaw analnych. 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Kusza Myślivski napisał:

Nic specjalnego. Nie odczuwam podczas przyjemności fizycznej, ale też specjalnego dyskomfortu. Jeśli partner chce i wie jak wziąć, to czemu nie...

Swoją drogą, wolę być stroną czynną, podczas zabaw analnych. 😛 

Wiemy. Waliłaś straponem Vievióra w kakaowe oko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX

Nawet na roksie kobiety od tych spraw nie oferują anala większość a jak już to za dopłatą albo znowuż większość popuszcza i im nie wytrzymuje i robią kupkę xd no nie chciałbym ładować kobiety w tyłek a ona nagle robi kakę i jej wylatuje coś z pupy że to leci na mnie albo na łóżko xd no albo inne sprawy że oglądalem taki program że facet chciał robić stosunek analny ze swoją kobietą i potem żeby jak jej wyjmuje z pupy członka to brała mu do ust i robiła loda no i ona nie chciała i nie zgodziła się na taką propozycje i płakała matce nawet powiedziała swojej że on ją namawia do takich spraw i nawet podobno sprawę o rozwód wnieśli takie cyrki były bo on ten partner jej każe by mu robiła loda po tym jak on jej z pupy wyjmie członka a i taka to była afera bo ona nie będzie robiła loda no nie dziwię się jej ja też bym nie chciał na jej miejscu jak się wyjmie z pupy dzyndzla i robić loda po tym jak ten dzyndzel był w pupie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio

Ja nie, ale bardzo chcę spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenems

Lubię bardzo w obie strony A jestemhetero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia32

Ja kiedyś chciałam bardzo spróbować ale bałam się, miałam chłopaka ale nie chciałam bo strach był silniejszy,  miałam wtedy 15 lat, pewnego dnia byłam w domu sama z bratem młodszym o rok, i nakryłam go na masturbacji, on się przestraszył, bo powiedziałam że powiem mamie, prosił bym tego nie robiła, ja powiedziałam że ok nie powiem ale musi coś zrobić dla mnie, chciałam by mi włożył swojego małego w pupę, po ciężkich negocjacjach stało się, rozebrałam się, zdjęłam majtki, stanik też, on też się rozebrał, ja wypięłam mocno pupę przy krawędzi łózka i on wszedł swoim małym. Troszkę zabolało na początku ale potem było ok, rozluźniłam się i on też, zrobiliśmy wtedy dużo więcej bo pierwsze lody były przełamane to była okazja by nie tylko spróbować nowych rzeczy ale też nauczyć się czegoś i iść na całość. Wyszła z tego taka mała orgia, ale dziś po 17 latach miło wspominam i dziękuję bogu że nie zaszłam w ciąże bo jego spermę miałam w każdej dziurce, on nawet się nałykał bo zlizał mi z cipki, mówił że smaczne 😛 ja tam smaku za bardzo nie poczułam ale fajnie było mieć tyle tego na buzi itd. A drugie za co dziękuję  bogu to to że nie zachorowałam na nic bo on wyjął z mojej pupy lekko zabrudzonego a ja go wzięłam do buzi od razu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony

zjeśli to prawda to niech cię hój spali w przeciągu???dajmy na to roku.oduczysz sie figli gdy będziesz leżeć na katafalku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia32
17 godzin temu, Gość zniesmaczony napisał:

zjeśli to prawda to niech cię hój spali w przeciągu???dajmy na to roku.oduczysz sie figli gdy będziesz leżeć na katafalku

Nie wiem o co ci chodzi, było bardzo fajnie, mu też się podobało, do dziś miło wspominamy, przeżycie wspaniałe a podniecenie i rozkosz 10 razy większa niż z kimkolwiek innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2019 o 11:30, Kusza Myślivski napisał:

Nic specjalnego. Nie odczuwam podczas przyjemności fizycznej, ale też specjalnego dyskomfortu. Jeśli partner chce i wie jak wziąć, to czemu nie...

Swoją drogą, wolę być stroną czynną, podczas zabaw analnych. 😛 

Kocham Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J@a
Dnia 1.09.2019 o 22:14, winar napisał:

Czy ty też uważasz, że orgazm analny jest dużo silniejszy niż waginalny ?

Ja nie uważam. Ja to wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, numero duo napisał:

Kocham Ciebie.

Dlaczego przypomniało Ci się o tym akurat, kiedy mowa o seksie analnym?

Zaczynam podejrzewać Cię o to, że jesteś swoim podszywem. Słusznie? 

Ktoś dba o to, żeby nie można było spokojnie porozmawiać. Co za forum! Właściwie to już miałam iść sobie stąd obrażona, ale wtedy to właśnie, przypomniałeś sobie hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Numer duo lubi nadstawić kakaowe oczko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Dlaczego przypomniało Ci się o tym akurat, kiedy mowa o seksie analnym?

Zaczynam podejrzewać Cię o to, że jesteś swoim podszywem. Słusznie? 

Ktoś dba o to, żeby nie można było spokojnie porozmawiać. Co za forum! Właściwie to już miałam iść sobie stąd obrażona, ale wtedy to właśnie, przypomniałeś sobie hasło.

Usuwają Ci większość tematów, więc nie miałem zbytnio okazji w innych tematach. A naprawdę lubię Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Numer duo lubi nadstawić kakaowe oczko 😍

Każdy lubi poczuć wielkiego, twardego ...a w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 kusza jest codziennie na wielu tematach.  A ty jesteś pijany 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 kusza jest codziennie na wielu tematach.  A ty jesteś pijany 🙄

Wejdź sobie na jej profil, to masz listę tematów na których się wypowiada. Zresztą niech mi powie, żebym wypierdalał, a dam jej spokój. To sprawa między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, numero duo napisał:

Usuwają Ci większość tematów, więc nie miałem zbytnio okazji w innych tematach. A naprawdę lubię Ciebie.

Napisałabym, że wzajemnie, ale dołożę tym tylko pracy usuwaczowi, a Ty i tak o tym wiesz. 😉 

Czekałam dziś na Ciebie w Wenecji, w końcu sama zjadłam całą watę cukrową (wyłącznie różową) jaką mieli, popłakałam kilka chwil, posiedziałam na moście, pomachałam nogami, popytałam przechodniów czy widzieli okazałego członka w okolicy i na drugą kawę byłam już w domu. Wenecja jest przereklamowana, ptactwo pławi się w śmierdzących pomyjach. Wolałabym chyba zwiedzić norweskie fiordy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analka

Lubię anal, ale nie sprawia mi orgazmu. Mój lubi to to robimy. Często jak mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym chciał się upaprać w gówienku będąc w niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×