Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna86

Praca w domu

Polecane posty

Witajcie jakie znacie oferty pracy które mogłabym wykonywać w domu nie interesują mnie mlmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka16

może kamerki? ja sobie tak z koleżanką dorabiam. oglądają mnie faceci z całego świata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Na roksie sie oglosic tam ci stówe za godzine dadza xd tylko zakryc twarz żeby rodzina i znajomi ciebie nie poznali .No i u siebie w domu przyjmujesz klientów oferujesz im co chcesz jakie tam usługi tobie pasuja . Co dalej możesz pracowac od której godziny chcesz do której .To ty ustalasz ceny jakie chcesz otrzymywac za swoje usługi no i co tam oferujesz dla klientów którzy beda zainteresowani .Dobre zarabianie godzina przyjemnosci możesz sobie ustalic że 250 zł nawet albo za cała noc 1000 zł i już masz za nocke tysiac zł zarobek xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Taka prawda napisał:

Na roksie sie oglosic tam ci stówe za godzine dadza xd tylko zakryc twarz żeby rodzina i znajomi ciebie nie poznali .No i u siebie w domu przyjmujesz klientów oferujesz im co chcesz jakie tam usługi tobie pasuja . Co dalej możesz pracowac od której godziny chcesz do której .To ty ustalasz ceny jakie chcesz otrzymywac za swoje usługi no i co tam oferujesz dla klientów którzy beda zainteresowani .Dobre zarabianie godzina przyjemnosci możesz sobie ustalic że 250 zł nawet albo za cała noc 1000 zł i już masz za nocke tysiac zł zarobek xd 

Raczej ją interesuje godna praca a nie poniżająca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×