Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odejście czopu, a poród

Polecane posty

Gość Gość

Czy którejś z was stopniowo odchodził czop? Kiedy w takim przypadku zaczął się poród? A jeśli odszedł wam cały na raz, to po jakim czasie zaczął się poród? Ja dzisiaj zauważyłam, że stopniowo odchodzi mi czop, cały dzień pobolewa mnie podbrzusze, brzuch robil się twardy, ale przy zmianie pozycji przestawal. Jutro zaczynam 39 tydzień, w środę mam wizytę i bardzo się boję, że do środy nie wytrzymam i zacznę rodzic wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi odszedł 2 dni przed porodem po intensywnym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś w 39tc, tak czy inaczej ciąża jest ponoszona i porod moze zacząć sie w każdej chwili. Lekarz w niczym Ci nie pomoże, bo zwazy,zmierzy i każe czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na czwartek mam zaplanowaną cesarke, dlatego nie chciałabym zacząć rodzic wcześniej, tylko wytrzymać do środy, wtedy mają mnie zostawić w szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi zaczął odchodzić parę godzin przed porodem ale miałam już skurcze tylko te nieregularne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mi odszedl 13 czerwca , a urodziłam 20 i to przez planowane cc. Co kobieta to inna historia. Jak zaczną sie regularne skurcze to zbieraj sie do szpitala i jakby odeszly wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mimo  że odszedł mi czop przed terminem to przenosilam i miałam wywolywany poród  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka277

Nie chcę cię straszyć, ale ja urodziłam w 38 tygodniu martwe dziecko 😞

poznalam inne mamy którym dziecko zmarło z powodu np zakażenia kilka dni przed cesarką 😞

ja przestrzegamy każdego,jedz do szpitala ,jak czop odchodzi lepiej doczekać do porodu w szpitalu mają tam ktg w razie czego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Mi odszedł dzień wcześniej akurat byłam na kontroli w szpitalu z powodu przenoszonej ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

2 tygodnie przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mi odszedł już kiedy byłam w szpitalu z krwawieniem to był 37 tydz ciąży odszedł cały na raz, w drugiej ciąży chyba czopa nie miałam (zart) ale w 38 tyg nagle w nocy odeszły mi wody, a czopa do narodzin nie zobaczyłam, nie wiem co się z nim stało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mi odszedł czop o 5 rano o 19.35 już miałam córeczkę na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Mi zaczął odchodzić stopniowo od 32 tyg ciąży całkowicie odszedł 10 godz przed porodem w 41 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×