Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria

Zapłata za wesele

Polecane posty

Gość Wiktoria

Czesc dziewczyny.Prosze powiedzcie mi jak teraz wygląda zapłata za wesele?chodzi mi o procent wpłaty przed weselem.Czy trzeba wszystko przed imprezą wpłacić czy raczej po weselu reszte.Jestem zielona w tym dopiero bedziemy sie rozglądać ale ta sprawa mnie nurtuje.Proszę o odpowiedzi jak to u was wygląda albo wyglądało dokładnie.dziękuje😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My plaiclismy połowę przed weselem, połowę po. W poniedziałek, po poprawinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Dzieki za odpowiedź.A dużo gości było na waszym weselu? Moze ktoś jeszcze powie jak to wyglądało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas było 120 osób i plaiclismy 225 złotych za osobę, dzieci do 8 lat (albo do 6, już nie pamiętam) za połowę ceny, członkowie zespołu, kamerzysta, fotograf też za pół ceny. Wesele 3 lata temu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba raczej rzadko płaci sie całośc przed weselem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale czy to jest zależne od nas?chyba dany lokal mówi jak u nich wygląda zapłata i trzeba się dostosować? A co jak wesele jest na 150 osób i kwota do zapłaty jest wysoka to powinno być podzielone na częśc przed i część po.Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaPanna

Chyba bym się nie zdecydowała na sale weselną, która chce wszystko przed imprezą.Nie mówie tu o przyjeciu na 30 osób bo to bym jeszcze zrozumiała ale takie gdzie całkowity koszt to np.40 tys to chyba bym na głowe upadła gdybym tyle przed uroczystością komuś dała.Połowe przed i połowe po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za restauracje 2000 przed, reszta po. 

Za fotografa, DJ po 500 zł zaliczki, reszta po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspektor

Najważniejsze to żądaj faktur za wszystkie usługi (sala, zespół, foto itp). Nie daj się wrabiać w jakieś umowy zlecenia, czy o dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko zapłacić większą kwote od razu.Teraz młodzi płacą z prezentów ślubnych..wiele par tak robi 🙂 jakaś kwota przed i reszta po weselu albo w czasie po pólnocy własnie z kopert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalezy od lokalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNieŻona

Dziewczynki jak wyglądała u was opłata za sale albo jak bedzie wygladać? Jade w sobote oglądać pierwsze miejsce.Warszawa i okolice.I jeszcze pytanie jedno..ile oglądalyscie sal zanim wybrałyście tą jedyną? Obawiam się, że bede jezdziła tyle i albo terminów nie będzie albo mi coś nie bedzie odpowiadało.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

A piepsz sie ty kurffo,ja wam w pl nie bede uslugiwal,pomyliliscie sie i to bardzo,trafiliscie pod zly adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

Wesele?A powiedzieliscie chociaz ile dlugow ma pan mlody i ze po slubie panna mloda tez bedzie zadluzona?Buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×