Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klara

Rozciąganie krocza

Polecane posty

Cześć 🙂

Chciałam zapytać czy któraś z Was przygotowywała się do porodu ćwicząc mięśnie kegla, rozciągając krocze, itd. Czy któraś używała balonika Epino? 

Czy to faktycznie daje jakiś efekt i czy pomogło Wam przy porodzie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up

Żadna z Was nie przygotowywała się do porodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Klara napisał:

Cześć 🙂

Chciałam zapytać czy któraś z Was przygotowywała się do porodu ćwicząc mięśnie kegla, rozciągając krocze, itd. Czy któraś używała balonika Epino? 

Czy to faktycznie daje jakiś efekt i czy pomogło Wam przy porodzie? 🙂

Nie. Rodzilam bez tych cudów rozciaganych. Co to mialoby dac? Ze nie popekasz? No to cwicz. Ale i tak popekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja robiłam masaż, żeby uniknąć nacięcia. Masaż pomógł tyle, co umarłemu kadzidło. Wszystko zależy od położnej, im większa s..ka, tym mniej będzie się wysilała. Niestety przekonałam się o tym na własnej skórze. Ale może Ty będziesz miała szczęście, czego bardzo Ci życzę, bo ja go nie miałam niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie. Rodzilam bez tych cudów rozciaganych. Co to mialoby dac? Ze nie popekasz? No to cwicz. Ale i tak popekasz

A znasz kogoś kto ćwiczył i popekal, jesteś położna, lekarzem czy to po prostu Twoja opinia? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Ja robiłam masaż, żeby uniknąć nacięcia. Masaż pomógł tyle, co umarłemu kadzidło. Wszystko zależy od położnej, im większa s..ka, tym mniej będzie się wysilała. Niestety przekonałam się o tym na własnej skórze. Ale może Ty będziesz miała szczęście, czego bardzo Ci życzę, bo ja go nie miałam niestety. 

Współczuję. To przykre, że od nastroju tych ludzi zależy to co się z nami dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

Zależy dużo od wagi dziecka przy pierwszym mnie nacinali dziecko 3700 przy drugim nie dziecko 2700. 

Myślę że ćwiczenia i masaże pomagają, ale jak będzie duża waga to może i tak lekko trzeba będzie naciac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×