Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 93939

Dlaczego faceci po 30 stce

Polecane posty

Gość 93939

Oglądają się za młodymi to są jakieś stare tetryki niech się biorą za kobiety w swoim wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 939393

Najgorsze jak taki stary oblech wodzi za Tobą wzrokiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najładniejsza w mieście

Martw się paszteciaro o siebie, spotykaj się nawet z psem a nie interesuj się naszymi facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruropa
7 godzin temu, Gość 93939 napisał:

Oglądają się za młodymi to są jakieś stare tetryki niech się biorą za kobiety w swoim wieku 

Bo młoda jest bardziej płodna, czysta biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, Gość 93939 napisał:

Oglądają się za młodymi to są jakieś stare tetryki niech się biorą za kobiety w swoim wieku 

Nie wszyscy. Część z nich woli rówieśnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAP

 

14 minut temu, Wolena napisał:

Nie wszyscy. Część z nich woli rówieśnice.

A po co takiemu przechodzone próchno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet w wieku 30-35 lat może mieć bez problemu kobietę w wieku 22-27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Stuknęła mi 30tka niedawno i muszę przyznać, że w życiu nie miałem takiego powodzenia. Nie wiem czym jest to spowodowane. Aktualnie spotykam się z dziewczyną 21 lat i bynajmniej nie był to mój wybór bo sama mnie zagadała. 

Spotykałem się jeszcze z dziewczyną 26 lat i 29, ale zauważyłem im starsze tym bardziej są zmęczone życiem albo po przejściach/nieufne w stosunku do facetów. Młode zazwyczaj nie są jeszcze przesiąknięte różnego rodzaju frustracjami życiowymi. Rzadko zdarza się spotkać 28-30 latkę, która będzie optymistycznie patrzeć na życie, będzie uśmiechnięta i miła, czyli to co nas najbardziej przyciąga do kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Facet w wieku 30-35 lat może mieć bez problemu kobietę w wieku 22-27 lat.

35-latek 22-latkę? Nie każdy 🙂 Tylko jakieś 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
15 godzin temu, Gość 93939 napisał:

Oglądają się za młodymi to są jakieś stare tetryki niech się biorą za kobiety w swoim wieku 

30 to nie jest stary tetryk. Nawet po 60 uważam że ludzie nie muszą być starymi tetrykami 🙂 znam wiele osób, gł. kobiet, które mają jeszcze sporo energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939
8 godzin temu, Gość Najładniejsza w mieście napisał:

Martw się paszteciaro o siebie, spotykaj się nawet z psem a nie interesuj się naszymi facetami!

Skończ każdy Cię widział wyglądasz jak gruba hogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Facet w wieku 30-35 lat może mieć bez problemu kobietę w wieku 22-27 lat.

Jak masz kasę i coś do zaoferowania, ja mam 22 lata i dla mnie 5 lat to już jest max , nie znam ani jednej koleżanki w moim wieku która by miała grzyba po 30 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
19 minut temu, Gość Kiss napisał:

35-latek 22-latkę? Nie każdy 🙂 Tylko jakieś 5%

Bardzo przystojne 5 % które coś finansowo osiągnęło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
2 godziny temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Stuknęła mi 30tka niedawno i muszę przyznać, że w życiu nie miałem takiego powodzenia. Nie wiem czym jest to spowodowane. Aktualnie spotykam się z dziewczyną 21 lat i bynajmniej nie był to mój wybór bo sama mnie zagadała. 

Spotykałem się jeszcze z dziewczyną 26 lat i 29, ale zauważyłem im starsze tym bardziej są zmęczone życiem albo po przejściach/nieufne w stosunku do facetów. Młode zazwyczaj nie są jeszcze przesiąknięte różnego rodzaju frustracjami życiowymi. Rzadko zdarza się spotkać 28-30 latkę, która będzie optymistycznie patrzeć na życie, będzie uśmiechnięta i miła, czyli to co nas najbardziej przyciąga do kobiet. 

Tylko że młoda się jeszcze nie wyszalala i da ci kopa dla młodszego i weselszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Młoda czy starsza kobieta ma dokładnie te same głupoty w głowie. Robią dokładnie te same dramaty. Dla wielu kobiet stwierdzenie pracy nad sobą, lub komunikacji jest czarną magią.  Różnią się tylko wyglądem na korzyść tej młodszej. Jakby nie trudno wyciągnąć wnioski ale starsze kobiety się oburza, nie przejdzie im nawet przez myśl, że mogę mieć rację. Za to młodsze poczują się dumne zapominając o tym, że za jakiś czas będą starsze i tez niczego nie przemyślą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość 93939 napisał:

Jak masz kasę i coś do zaoferowania, ja mam 22 lata i dla mnie 5 lat to już jest max , nie znam ani jednej koleżanki w moim wieku która by miała grzyba po 30 stce

No to wyjedź czasem ze swojej wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość 0000 napisał:

Tylko że młoda się jeszcze nie wyszalala i da ci kopa dla młodszego i weselszego 

Kolejna wróżbitka na forum, nie myślałaś o pracy w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młoda i tak się w końcu zestarzeje i co potem? Znowu młodsza a ty coraz starszy? Jeśli masz w chúj kasy to spoko. Jeśli nie to stuknij się w cymbal . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz

Mam 32 lata i mam dziewczynę która ma 24 lata, niedawno skończyła studia. Większość moich kumpli jest w podobnym wieku do mnie i ma kobiety młodsze od 5 do 7 lat. Mieszkamy w Warszawie.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie
15 godzin temu, Gość 93939 napisał:

Jak masz kasę i coś do zaoferowania, ja mam 22 lata i dla mnie 5 lat to już jest max , nie znam ani jednej koleżanki w moim wieku która by miała grzyba po 30 stce

Za 8 lat będziesz sama takim grzybem a nawet gorszym, nie zapominaj co tutaj pisałaś i nie miej pretensji do facetów jak twój cię kopnie w dooopę a żaden inny nawet na ciebie nie naleje... W naturze nic nie ginie, wraca ze zdwojoną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie

Cha.mka zawsze pozostanie cha.mką, rówieśnicy co się z takimi wiążą to jakieś niemoty i nawet oni kiedyś je zostawią... zwykle wtedy gdy one same są już starymi pudłami i mogą doświadczyć własnej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma
13 minut temu, Gość Obiektywnie napisał:

Za 8 lat będziesz sama takim grzybem a nawet gorszym, nie zapominaj co tutaj pisałaś i nie miej pretensji do facetów jak twój cię kopnie w dooopę a żaden inny nawet na ciebie nie naleje... W naturze nic nie ginie, wraca ze zdwojoną siłą

Niech się tak stanie, rzucam urok na pustaka żeby nigdy nie zaznała szczęścia za swoją niewyparzoną mordę... Myśli ...ka że wiecznie będzie miała 22 lata HA HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicus
Dnia 5.09.2019 o 05:50, Gość 93939 napisał:

Jak masz kasę i coś do zaoferowania, ja mam 22 lata i dla mnie 5 lat to już jest max , nie znam ani jednej koleżanki w moim wieku która by miała grzyba po 30 stce

typowa typiara, poczekaj pare lat i będziesz tylko na jednorazówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombi
Dnia 5.09.2019 o 05:55, Gość 0000 napisał:

Bardzo przystojne 5 % które coś finansowo osiągnęło 

a co 22 latka finansowo osiągneła? Taka kur/wa tylko leci na jelenia z kasą, lalka i zabawka do wymiany za kilka lat, tyle pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor

Dopóki różnica wieku nie jest tak duża, że mogłaby się tam zmieścić relacja rodzicielka, to dla mnie nie ma znaczenia wiek. Ja mam 23 a mój ma 32 i dla mnie to jest nieodczuwalne. Chociaż gdy zaczął za mną latać, to myślał, że jesteśmy równolatkami i trochę się zdziwił, gdy dowiedział się ile mam lat, bo on nie ma "fetyszu młodszej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
14 minut temu, Gość zombi napisał:

a co 22 latka finansowo osiągneła? Taka kur/wa tylko leci na jelenia z kasą, lalka i zabawka do wymiany za kilka lat, tyle pożytku

Ale Wy patrzycie na wiek i wygląd, więc patrzenie na finanse Wam nie przysługuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość kolor napisał:

Dopóki różnica wieku nie jest tak duża, że mogłaby się tam zmieścić relacja rodzicielka, to dla mnie nie ma znaczenia wiek. Ja mam 23 a mój ma 32 i dla mnie to jest nieodczuwalne. Chociaż gdy zaczął za mną latać, to myślał, że jesteśmy równolatkami i trochę się zdziwił, gdy dowiedział się ile mam lat, bo on nie ma "fetyszu młodszej".

Trochę słabo, że wyglądasz 10 lat starzej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego wyszłam za 8 lat młodszego mniam.

Po co komu stare jaja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkinapiasku

jaja na bok, parówki wkraczają do akcji... nowa reklama berlinek czy tam morlinek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego wyszłam za 8 lat młodszego mniam.

Po co komu stare jaja? 

A po co jemu stara rozjechana pisda, jakiś niedorozwinięty umysłowo? Nawet taki prędzej czy później zorientuje się że może mieć twoją córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×