Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 93939

Dlaczego faceci po 30 stce

Polecane posty

Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego wyszłam za 8 lat młodszego mniam.

Po co komu stare jaja? 

fantastyka piętro wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor
1 godzinę temu, Gość Kiss napisał:

Trochę słabo, że wyglądasz 10 lat starzej 😄

Może niekoniecznie starzej, ale daleko mi do "młodzieżowej stylówy" i jestem typową sztywniarą, która nie umie wyluzować. Dlatego wszyscy biorą mnie za starszą, bo przecież wszystkie młode osoby są przebojowe i hałaśliwe. Nie prawda, nie wszystkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

fantastyka piętro wyżej

To wyjedź ze swojej wiochy,to poznasz takie przypadki. Moja siostra ma  7 lat młodszego, a dzieciata była i biedna jak mysz kiścielna. On dojrzały, odpowiedzialny no i kasiasty. Śmiałyśmy się bo kojarzyłyśmy go z dzieciństwa, ona była 15 latką, a on gówniarzem 8 letnim, wtedy to była ogromna różnica i nawet nie gadała z tym dzieciakiem, a teraz są małżenstwem i mają  wspólne dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

To wyjedź ze swojej wiochy,to poznasz takie przypadki. Moja siostra ma  7 lat młodszego, a dzieciata była i biedna jak mysz kiścielna. On dojrzały, odpowiedzialny no i kasiasty. Śmiałyśmy się bo kojarzyłyśmy go z dzieciństwa, ona była 15 latką, a on gówniarzem 8 letnim, wtedy to była ogromna różnica i nawet nie gadała z tym dzieciakiem, a teraz są małżenstwem i mają  wspólne dziecko. 

Upośledzony a nie odpowiedzialny bo taki odpowiedzialny jak twoja siostra, nic nie napisałaś że wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×