Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaa

Moja koleżanka ma męża chirurga.

Polecane posty

Gość Olaa
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sexbomba to znaczy jaka? Porobiona jakaś? To szpital, to nosi jakieś eleganckie piżamki czy jak?

Figura taka, że hoho, piżamy ma normalne krutkie spodenki, bluzka na ramiączkach, szlafroczek ma taki śliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Olaa przyznaj się, chyba trochę pociąga cię ten chirurg, skoro ciągle o nim piszesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Olaa przyznaj się, chyba trochę pociąga cię ten chirurg, skoro ciągle o nim piszesz 🙂

To mąż koleżanki. Zresztą ja nie mogłabym być z takim pewnym siebie, bezczelnym facetem, do tego gdzies musi odreagować stres w pracy nie wiadomo jak. Ciekawe czy są wogóle małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Olaa napisał:

To mąż koleżanki. Zresztą ja nie mogłabym być z takim pewnym siebie, bezczelnym facetem, do tego gdzies musi odreagować stres w pracy nie wiadomo jak. Ciekawe czy są wogóle małżeństwem.

I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
30 minut temu, Gość Gość napisał:

I co z tego?

Wymyśliłam, że zaproszę koleżanka na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Olaa napisał:

To mąż koleżanki. Zresztą ja nie mogłabym być z takim pewnym siebie, bezczelnym facetem, do tego gdzies musi odreagować stres w pracy nie wiadomo jak. Ciekawe czy są wogóle małżeństwem.

No właśnie dlatego, że taki bezczelny to cię pociąga. Czy są małżeństwem? Zapytaj się jej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
9 minut temu, Gość gosc napisał:

No właśnie dlatego, że taki bezczelny to cię pociąga. Czy są małżeństwem? Zapytaj się jej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂

Dlaczego miałby mnie bezczelny pociągać? Nie. 

Nic nie wskazuje na małżeństwo - inne nazwisko, jego brak obrączki cały czas, na jej dłoń nie zerknełam, mają razem dziecko jedynie. I to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

No właśnie dlatego, że taki bezczelny to cię pociąga. Czy są małżeństwem? Zapytaj się jej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂

Kiedyś przypadkowo pewien „gbur” został moim lekarzem prowadzącym. Oczarował mnie od pierwszego wejrzenia. Z tego, co mówił, oboje byliśmy sobą zauroczeni. Niestety nie powiedział, że w domu czeka na niego żona. Przyznał się po czasie. 

Lepiej autorko nie zostawiaj miejsca na choćby najmniejsze wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Olaa napisał:

Dlaczego miałby mnie bezczelny pociągać? Nie. 

Nic nie wskazuje na małżeństwo - inne nazwisko, jego brak obrączki cały czas, na jej dłoń nie zerknełam, mają razem dziecko jedynie. I to jedno.

No wiesz, taka nieszkodliwa fascynacja kimś na bezpieczną odległość, bo jeśli nie to skąd u ciebie  taka rozkminka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś przypadkowo pewien „gbur” został moim lekarzem prowadzącym. Oczarował mnie od pierwszego wejrzenia. Z tego, co mówił, oboje byliśmy sobą zauroczeni. Niestety nie powiedział, że w domu czeka na niego żona. Przyznał się po czasie. 

Lepiej autorko nie zostawiaj miejsca na choćby najmniejsze wątpliwości ;)

On nie jest gburowaty. Nie wiem czy mnie zrozumiecie -pewny siebie, bezczelny, jednocześnie nie można się na niego gniewać. Naprawdę. Jako lekarz - pierwszy który postawił prawidłową diagnoze. Porozmawia z każdym swoim pacientem. 

A co do żony, może żoną nie jest ale jest z nim.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

No wiesz, taka nieszkodliwa fascynacja kimś na bezpieczną odległość, bo jeśli nie to skąd u ciebie  taka rozkminka?

No bo to moja koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

Koleżanka odpisała mi ,, Hej z miłą chęcią Cię odwiedzę, ale nie wiem czy dziś dam rade."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Olaa napisał:

On nie jest gburowaty. Nie wiem czy mnie zrozumiecie -pewny siebie, bezczelny, jednocześnie nie można się na niego gniewać. Naprawdę. Jako lekarz - pierwszy który postawił prawidłową diagnoze. Porozmawia z każdym swoim pacientem. 

A co do żony, może żoną nie jest ale jest z nim.l

Tylko przestrzegam. Moj lekarz również był miły, pomocny, wręcz wielkoduszny ;), bo w pewnym momencie nie płaciłam za wizyty. Najpierw niuanse, potem prywatne smski. A żona w domku. 

Lepiej autorko nie zastanawiaj się nad swoim lekarzem, bo będzie bolało kogoś z Waszej czwórki na pewno :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tylko przestrzegam. Moj lekarz również był miły, pomocny, wręcz wielkoduszny ;), bo w pewnym momencie nie płaciłam za wizyty. Najpierw niuanse, potem prywatne smski. A żona w domku. 

Lepiej autorko nie zastanawiaj się nad swoim lekarzem, bo będzie bolało kogoś z Waszej czwórki na pewno :) 

Ale ja nie myśle o nim jako potencialnym partnerze. Traktuje mnie jak inne pacientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Olaa napisał:

Ale ja nie myśle o nim jako potencialnym partnerze. Traktuje mnie jak inne pacientki.

Zastanawiające, w jakim celu założyłaś temat :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zastanawiające, w jakim celu założyłaś temat :). 

Tak jak pisałam - najpierw poznałam mojego chirurga, pózniej poznałam jego żone/partnerke, która okazała się moją koleżanką, która zmieniła sie nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Olaa napisał:

Tak jak pisałam - najpierw poznałam mojego chirurga, pózniej poznałam jego żone/partnerke, która okazała się moją koleżanką, która zmieniła sie nie do poznania.

Natura ma to do siebie - wszystko wokół nas jest zmienne ;) Ludzie także. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nneky

Autorko polecam maść na ból D/u/p/y bo widać ze strsznie cię to meczy. Ale dobrze ci tak m. Widać ze jesteś wredna zołza i masz takie życie na jakie sobie zasłużyłaś. Trójkę bombelkow, chłop robol i plebejskie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
6 minut temu, Gość Nneky napisał:

Autorko polecam maść na ból D/u/p/y bo widać ze strsznie cię to meczy. Ale dobrze ci tak m. Widać ze jesteś wredna zołza i masz takie życie na jakie sobie zasłużyłaś. Trójkę bombelkow, chłop robol i plebejskie życie.

Ale czy ja komuś źle życze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

Odwiedziła mnie, poszłyśmy na kawe do bufetu, w tym czasie jej mąż (miała obrączke na ręce)był z ich córką na spacerze, później on przyszedł na dyżur, a ona wróciła z córką na spacer. Przyszła tylko na 30 minut, porozmawiałyśmy co tam u nas. Ona sama jest adwokatem. To już nie jest ta sama kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrr
Dnia 7.09.2019 o 23:36, Gość Olaa napisał:

No tutaj mogę podać przykład jak zwrócił uwagę profesorowi, że do niego mówi się doktorze a nie po samym nazawisku.

jeśli nie ma doktoratu (dr n. med.) tylko jest zwykłym lekarzem (lek. med.) to NIE mówi sie do niego "doktorze"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
1 godzinę temu, Gość wrr napisał:

jeśli nie ma doktoratu (dr n. med.) tylko jest zwykłym lekarzem (lek. med.) to NIE mówi sie do niego "doktorze"!!!

Wszedzie ma dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×