Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mogę zrozumieć wiele, ale to imię, istna porażka dla dziecka

Polecane posty

Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

To nazwij tak swoje i stul się

Nie lubię się tulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzz

Znam 2 fajne  Freje - jedna Angielkę, jedna Holenderkę. Nigdy bym nie wpadła na to,ze cos z ich imionami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Freja to bardzo ladne imie. Szkoda, ze moj syn wpadl na pomysl nazwa swoja corke Laila. Na glupszy pomysl wpasc chyba nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Albo Mia... 🤮... Larysa Nikola Maja Olivka Wiktoria Amelka Sonia Vanessa Amanda Laura i reszta małych kurevek którym imiona wybrał Seba z Jessicą... 

kurevka to cie wyssrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Albo Mia... 🤮... Larysa Nikola Maja Olivka Wiktoria Amelka Sonia Vanessa Amanda Laura i reszta małych kurevek którym imiona wybrał Seba z Jessicą... 

wiesz te imiona mogą ci się nie podobać ale nazywając te dzieci małymi kure...kami niczym się od Tego seby nie różnisz. Jesteś zwykłą wulgarną prostaczką i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Albo Mia... 🤮... Larysa Nikola Maja Olivka Wiktoria Amelka Sonia Vanessa Amanda Laura i reszta małych kurevek którym imiona wybrał Seba z Jessicą... 

Ja jestem  Magda moj maz to Piotr i mamy coreczke Oliwie, wie na nic twoja teoria... mojej corce nigdy do glowy nie przyszlo by wysmiac w przedszkolu inne dzieko z powodu imienia....więc co z tego wynika? ze 5letnie dziecko ma wiecej rozumu niz Ty....UPSSS....wasnie tacy rodzice jak ty wychowuja mlodocianych przestepcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt nie powinien nikogo wysmiewac, dziecko nie zasluguje na to, ale pomyslowi rodzice owszem.Nadaja imie Gaja czy Oralia i zmuszaja do tolerancji.Ubiora chlopca w ...enke, zrobia kitki z kokardkami i macie ludzie byc tolerancyjni, inaczej jestescie ciemnota.W zyciu bym nie dala dziecku imienia zeby zrealizowac swoje kaprysy i fantazje.Rozumiem zagraniczne jak Vanessa czy Amanda, ale Freja nawet ladne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Ava napisał:

Freja to bardzo ladne imie. Szkoda, ze moj syn wpadl na pomysl nazwa swoja corke Laila. Na glupszy pomysl wpasc chyba nie mozna?

ja znam jedną Laile. Imie jak imie. Wg mnie nie ma brzydkich imion,tylko gusta ludzi sa rozne i ludzie maja zwyczaj upierać sie ,ze ich gust jest najlepsiejszy. A moze by tak kazdy nazywał swoje dzieci i nie krytykowal cudzych wyborow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Freja śliczne imię, może też tak nazwę swoją córkę bo szukam właśnie imienia, Mia i Leah też mam na uwadze. Gdyby był syn to by był Liam, jak u Szczęsnych 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marki Freja śliczne imię, może też tak nazwę swoją córkę bo szukam właśnie imienia, Mia i Leah też mam na uwadze. Gdyby był syn to by był Liam, jak u Szczęsnych 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość gosc napisał:

ja znam jedną Laile. Imie jak imie. Wg mnie nie ma brzydkich imion,tylko gusta ludzi sa rozne i ludzie maja zwyczaj upierać sie ,ze ich gust jest najlepsiejszy. A moze by tak kazdy nazywał swoje dzieci i nie krytykowal cudzych wyborow?

Tym bardziej, że uznawane za młokosów  polskie imiona wcale nie są polskie, są spolszczone. Agnieszka to też taka Freja, Anna też. Typowo Polskich imon praktycznie już nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooa

Nich te przesmiewajace sie z imion podadza swoje ulubione, ide o zaklad ,ze tez do niego dobiore jakis obrzydliwy rym Da sie dorobic do KAZDEGO, ide o zaklad.Tylko po co? Ale dawajcie, jak nie werzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Albo Mia... 🤮... Larysa Nikola Maja Olivka Wiktoria Amelka Sonia Vanessa Amanda Laura i reszta małych kurevek którym imiona wybrał Seba z Jessicą... 

Wymieniłaś w większości stare, klasyczne imiona. Szczerze, to trudno Wam dogodzić, bo ani klasyka ani kreatywność 😉 czepianie się dla samego czepiania. Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nikt nie powinien nikogo wysmiewac, dziecko nie zasluguje na to, ale pomyslowi rodzice owszem.Nadaja imie Gaja czy Oralia i zmuszaja do tolerancji.Ubiora chlopca w ...enke, zrobia kitki z kokardkami i macie ludzie byc tolerancyjni, inaczej jestescie ciemnota.W zyciu bym nie dala dziecku imienia zeby zrealizowac swoje kaprysy i fantazje.Rozumiem zagraniczne jak Vanessa czy Amanda, ale Freja nawet ladne nie jest

Nikomu nie robisz łaski z tolerancją. Myślisz, że Ty jesteś w jakiejś większości, która ma prawo decydować o tym co można tolerować a co nie. Szacunek należy się każdemu. Być może kryje się jakąś ważną historia za tym imieniem. Kogoś takiego jak Ty, kto robi wielką łaskę, że toleruje. To wysłałbym do jakiejś bogatej koreańskiej dzielnicy. Tam gdzie wszyscy są wymuskani, mają wysokie standardy, zwracają uwagę na wygląd. Dla nich byłabyś śmiesznym klaunem z Europy, który odstaje. Ciekawe czy chciałabyś żyć normalnie czy odczuwać na sobie to, że ktoś czuje się zmuszany by Cię tolerować. Nie jesteście ludzie w centrum świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Freja jest w porzadku jak spolszczona Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieładne, i faktycznie brzmi jak marka bielizny albo nazwa dla samochodu. Opel Freja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nikomu nie robisz łaski z tolerancją. Myślisz, że Ty jesteś w jakiejś większości, która ma prawo decydować o tym co można tolerować a co nie. Szacunek należy się każdemu. Być może kryje się jakąś ważną historia za tym imieniem. Kogoś takiego jak Ty, kto robi wielką łaskę, że toleruje. To wysłałbym do jakiejś bogatej koreańskiej dzielnicy. Tam gdzie wszyscy są wymuskani, mają wysokie standardy, zwracają uwagę na wygląd. Dla nich byłabyś śmiesznym klaunem z Europy, który odstaje. Ciekawe czy chciałabyś żyć normalnie czy odczuwać na sobie to, że ktoś czuje się zmuszany by Cię tolerować. Nie jesteście ludzie w centrum świata. 

Nie toleruje ludzi, ktorzy z dziecka nieswiadomie robia posmiewisko zeby tylko sie popisac i zwrocic uwage innych.To ubierz madralo syna w ...enke i lakierki i pusc tak do przedszkola, bedzie oryginalnie.Tylko po co?Co z tego bedziesz miec, wlasny artykul w prasie?w Polsce jest np przyjete, ze na rozpoczecie roku szkolnego nie ubierzesz dziecka w kostium kapielowy i klapki czy stroj batmana.Za granica mozna, tak jak mozna zrobic przedszkolakowi prawdziwy tatuaz, makijaz, ufarbowac wlosy, przebic nos czy warge.Widzialam takie dzieci, kto jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Freja przepiękne imię 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie toleruje ludzi, ktorzy z dziecka nieswiadomie robia posmiewisko zeby tylko sie popisac i zwrocic uwage innych.To ubierz madralo syna w ...enke i lakierki i pusc tak do przedszkola, bedzie oryginalnie.Tylko po co?Co z tego bedziesz miec, wlasny artykul w prasie?w Polsce jest np przyjete, ze na rozpoczecie roku szkolnego nie ubierzesz dziecka w kostium kapielowy i klapki czy stroj batmana.Za granica mozna, tak jak mozna zrobic przedszkolakowi prawdziwy tatuaz, makijaz, ufarbowac wlosy, przebic nos czy warge.Widzialam takie dzieci, kto jest za?

Idź się leczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Idź się leczyć 

Dlaczego ma sie leczyć?  Bardzo trafny komentarz. To raczej zapatrzenie co niektórych w "za granica" powinno byc leczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość ??? napisał:

Dlaczego ma sie leczyć?  Bardzo trafny komentarz. To raczej zapatrzenie co niektórych w "za granica" powinno byc leczone.

Nic nie mówiłam o tym, co jest "za granicą", bo to nie ma żadnego znaczenia. Ale dobre wychowanie, elementarne zasady życia w społeczeństwie i kultura osobista powinny obligować nas wszystkich do zachowania godnego - poszanowania drugiego człowieka, okazania należnego mu szacunku wynikającego z samej tylko przynależności do gatunku ludzkiego. Wysmiewanie inności jest dla mnie niczym innym, jak tylko najniższą formą faszystowskich zapędów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nic nie mówiłam o tym, co jest "za granicą", bo to nie ma żadnego znaczenia. Ale dobre wychowanie, elementarne zasady życia w społeczeństwie i kultura osobista powinny obligować nas wszystkich do zachowania godnego - poszanowania drugiego człowieka, okazania należnego mu szacunku wynikającego z samej tylko przynależności do gatunku ludzkiego. Wysmiewanie inności jest dla mnie niczym innym, jak tylko najniższą formą faszystowskich zapędów. 

Co innego jak ktos nie ma wplywu na swoja innosc, a co innego jak z wlasnego wyboru jest freakiem.A teraz tacy zbieraja oklaski i ogolna sympatie; para gejow z adoptowanym dzieckiem, babka w zwiazku z 30 lat mlodszym chlopcem, matka karmiaca piersia 5-latka w miejscu publicznym.Nawet ci nowoczesni i postepowi nie reaguja neutralnie, tylko z przesadnym zachwytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nic nie mówiłam o tym, co jest "za granicą", bo to nie ma żadnego znaczenia. Ale dobre wychowanie, elementarne zasady życia w społeczeństwie i kultura osobista powinny obligować nas wszystkich do zachowania godnego - poszanowania drugiego człowieka, okazania należnego mu szacunku wynikającego z samej tylko przynależności do gatunku ludzkiego. Wysmiewanie inności jest dla mnie niczym innym, jak tylko najniższą formą faszystowskich zapędów. 

Ale ona nikogo nie wyśmiewa. Napisała jedynie o swoim braku tolerancji dla ludzi , ktorzy swoja potrzeba oryginalności krzywdza wlasne dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość ??? napisał:

Ale ona nikogo nie wyśmiewa. Napisała jedynie o swoim braku tolerancji dla ludzi , ktorzy swoja potrzeba oryginalności krzywdza wlasne dzieci.  

Wedlug mnie Freja to nie skrzywdzenie. Skrzywdzeniem jest jakby ktoś nadał dziecku imię Bochen Chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Póki większość Polaków nie zna angielskiego to się śmieją.... Tam jest mnóstwo imion typuDakota, Hope itp... No ale angielskie to tak fajnie brzmi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Onkosfera napisał:

Wedlug mnie Freja to nie skrzywdzenie. Skrzywdzeniem jest jakby ktoś nadał dziecku imię Bochen Chleba

a czym się różni Bochen Chleba od Maliny czy Jagody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
9 godzin temu, Onkosfera napisał:

Wedlug mnie Freja to nie skrzywdzenie. Skrzywdzeniem jest jakby ktoś nadał dziecku imię Bochen Chleba

A jak sie bedzie przedstawiała jesli nie bedzie wymawiać "r"? Albo bedzie seplenic? Lub zwyczajnie nie bedzie miala idealnej dykcji? Przy mniej oryginalnym imieniu kazdy by sie domyslil a tak bedzie zgadywanie i nieraz usłyszy zdziwione "Fleja"? Ale najwazniejsze, ze rodzice sa oryginalni, może nawet znaczenie w necie znalezli choc calej mitologii zapewne nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość ??? napisał:

A jak sie bedzie przedstawiała jesli nie bedzie wymawiać "r"? Albo bedzie seplenic? Lub zwyczajnie nie bedzie miala idealnej dykcji? Przy mniej oryginalnym imieniu kazdy by sie domyslil a tak bedzie zgadywanie i nieraz usłyszy zdziwione "Fleja"? Ale najwazniejsze, ze rodzice sa oryginalni, może nawet znaczenie w necie znalezli choc calej mitologii zapewne nie znają.

A co bedzie jak bezdie geniuszem i wynajdzie lek na raka i cale nastepne pokolenie bedzie nazywalo male dziewczynki Frejami?  Najwazniejsze, zeby sie nie wychylac i rodzice jednego dziecka nie moga dac na imie tak jak im sie podoba poniewaz rodzice innych dzieci wyjasnia im, ze to imie jest smieszne i maja sie z dziecka wysmiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Duzo dzieci do pewnego wieku nie wymawia „r” wiec w przedszkolu i na placu zabaw dziewczynke te wolac beda „Fleja”. Male dzieci moga nie wiedziec, co to slowo oznacza, ale wsrod doroslych bedzie jak to sie mowi smiech na sali. No nie przemysleli rodzice tego wyboru albo sa egoistami i nazwali tak pod siebie, zeby miec dziecko o oryginalnym, niespotykanym w Polsce imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2019 o 18:31, Gość Gość napisał:

Kreatywność? Ale dlaczego dzieci za granicą nie wykazują kreatywności pod wzgledem wyzywania innych? Mój syn ma typowo polskie imię, w klasie ma dzieci różnych narodowości, niektóre imiona wprost sie kojarza z czymś, ale nikomu nie przychodzi na myśl sie nabijać

 A polskie dzieci są kreatywne. Glupkowate chyba

Dzieci uczą się konkretnych postaw od rodziców, idą ich przykładem. Polacy są bardzo krytyczni wobec siebie nawzajem i tym się dowartościowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×