Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Związek dwóch kobiet

Polecane posty

Gość Iga

Witam. Swoje pytanie kieruję do kobie, które są w związku z drugą kobietą. 

Czy uważacie, że związek dwóch kobiet jest niezwykle silny emocjonalnie i więź jest ogromna? Że taki związek kobiet potrafi przetrwać najcięższe problemy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uczucia są niezależne od płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Dokładnie ale mało facetów potrafi kochac, większość dla seksu się wiąże, a kobiety dla kasy. Mało związków z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcc

Nic jestem w związku z konieta ecz kocham jedną. Nie potrafię żyć bez niej tylko wstyd przed oceną innych powoduje, że nie mogę jej o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango
5 minut temu, Gość abcc napisał:

Nic jestem w związku z konieta ecz kocham jedną. Nie potrafię żyć bez niej tylko wstyd przed oceną innych powoduje, że nie mogę jej o tym powiedzieć

Osoby homoseksualne, które żyją jawnie, są o wiele „przyjemniejsze w odbiorze” dla otoczenia, lepiej odbierane niż te które żyją w szafie. Udawanie, ukrywanie swojej orientacji wywołuje dziwne napięcia, kłótnie nie wiadomo o co, choroby somatyczne.

Namawiam do życia w prawdzie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndtf

Jak najbardziej jest silny 😉 1,5roku z cudowną kobietą

Relacja oparta na partnerstwie przede wszystkim

Grunt żeby osoby były dojrzałe, wiedziały czego chcą od związku i dotyczy to nie tylko związków homo

Pozdrawiam miłość jest piękna 

Moim zdaniem prawdziwą się buduje poprzez początkową fascynacje, zauroczenie. Wspólne doświadczenia, przeżycia prowadzą do tej dojrzałej najpiękniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He?

Obydwie leżą i pierdzą czy jedna robi za frajerkę i zapieprza w ,,fabryce" za obydwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×