Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Dlaczego tak jest?

Polecane posty

Co myślicie o nieatrakcyjnych facetach? Miałam kiedyś takiego i nie mogłam nic do niego poczuć. Chyba jedno z drugim ma coś do tego. Trudna sprawa ale dość zły wygląd skreśla mimo że sama też nie jestem ładna ale do otyłych nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx

Ważny to jest charakter żeby był uczciwy wierny ,oddany tylko tobie . Żeby był tylko z toba na dobre i na złe nigdy nie opuszczał ciebie .To jest ważne żebys miała w facecie oparcie żeby nie zdradzał ciebie z Inna że piertoli sie z kims na boku a ty mu ufasz .Że jak nie kocha nikogo tylko ciebie .Bo zaufanie jest ważne że masz problem to chłopak ciebie wspiera jest przy tobie .To tak że powiedzmy że ktos bliski ci umiera to facet powinien ciebie wspierac na to patrzec a co po wygladzie jak ładny a może sypiac z kilkoma albo mówi kocham a do innej na noc idzie .No to ważne jest a to nie powinna być wiernosc uczciwość ? Że facet idzie tylko z toba do łóżka albo jak widzi piękna laske to i tak to nie ważne bo ma ciebie i ty jestes ważna nie jakas znajoma z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×